надуваем каяк

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Публикувай отговор
Sa_sko
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Дек 12, 2014 14:23
Риболов: Спининг, фидер, болонезе
дал Браво: 2 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от Sa_sko »

Благодаря на всички , когато времето затопли ще обиколя магазините ще пробвам ако има възможност и ще взема нещо . До тогава тъкмо ще събера още пари и със сигурност ще е полиетиленов .
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от fori »

В София, мога да ти покажа как изглежда Malibu X13, и евентуално да те пуснем някъде с него. За други легенчета не знам, то май всички които останаха в София от познатите ми станаха хобити.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
Аватар
JohnnyBravo
Търговец
Мнения: 543
Регистриран на: Съб Юли 03, 2010 19:36
Риболов: Риболов с каяак.
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: надуваем каяк

Мнение от JohnnyBravo »

Има и няколко хобита с гребла на склад в София, а по-късно ще има и един контейнер с Malibukayaks.
Sa_sko
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Дек 12, 2014 14:23
Риболов: Спининг, фидер, болонезе
дал Браво: 2 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от Sa_sko »

мерси за предложението на fori ще ми е от полза ако е удобно да ми го покаже малибуто пък и ако се кача ще е супер . Ако имаш желание на лични ми прати телефон да ти звънна да се видим. Аз гледах в нета malibu mini x и доста ми хареса компактен лек и стабилен ако ги заредят в София ще е супер.
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от antoanBS »

Моят първи каяк беше на малибу точно модела миниХ тогава се колебаех между едно турско недоразумение пмс ако някой иска да се удави горещо му го препоръчвам ;) после като се качих на малибукаяка се едно от трабант в мерцедес се качих после пуснаха риболовна версия на минито под името стелт9 също уникална лодка аз моето мини го съхранявах в мазето просто е толкова лек и компактен че си го разхождаш сам по стълбищата в блока без проблем сега имат и малко по пораснало мини под името трио 11 много съм любопитен да го видя;) иначе х13 на фори е невероятен каяк общото с минито е само че са на една и съща фирма производител минито определено не става за море аз и затова го махнах моето но е уникално стабилна платформа за затворени водоеми е перфектен докато х13 е много бърза лодка но доста по нестабилна също и доста повече място за съхранение иска
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от gogo26 »

antoanBS написа: тогава се колебаех между едно турско недоразумение пмс ако някой иска да се удави горещо му го препоръчвам ;)
Вече 5-6 години се мъча да се удавя с недоразумението ПМС :roll: ама пущината още не потъва...само риби фаща :lol: ...доста генерални изводи се дават за каяците,вследствие на явно дълъг опит и проби :?
Hobie Mirage Outback
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от antoanBS »

Ти не го ползваш в море този каяк не може нещо което е 500лв да е по добро от нещо три пъти по скъпо за мене след пробата и после съм се качил на сумати модели и марки каяци това пмс е най измисления каяк на който съм се качвал все пак това е моето мнение несъм от тези корифей на които им пращат каяци за тестове да правя ревюта :D но мисля че малко или много разбирам какво е стабилен и бърз каяк
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2153
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 107 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от DOCTORA »

Недейте да хулите бойната пмс-ка! Благодарение на нея започна каяк-риболова в България през далечната 2009-та година. Вярно е че е като трабант но трабанта си беше кола в началото на 70-те! Почит за ветераните!

:)

:tup:
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от fori »

На 100% съм съгласен с Доктора. Ако не бяха PMS-ите популярността на каяк риболова щеше да е доста по-ниска. А и Анстас от Варна не съм го чул да се е удавил с неговият ПМС в морето. Тука много обичаме да се правим на специалисти по всичкология. Всяка лодка си има плюсовете и минустие, преценяваш си за какво ти трябва, правиш аритметиката и решаваш.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от antoanBS »

ми то по тая логика всеки си е направил сефтето на мара общата от махалата ама никой не си я е взел за жена нали?? фори то и с камъшова пръчка става да се лови риба и с от старите макари делфин ама си купуваш дайва и тн?Сега криво да седим право да си говорим наистина това бяха първите каяци но да попитам някой ще си махне ли от вас хобито или малибуто или някой от добрите марки каяци за да се качи пак на пмс?????????????
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от antoanBS »

ми то по тая логика всеки си е направил сефтето на мара общата от махалата ама никой не си я е взел за жена нали?? фори то и с камъшова пръчка става да се лови риба и с от старите макари делфин ама си купуваш дайва и тн?Сега криво да седим право да си говорим наистина това бяха първите каяци но да попитам някой ще си махне ли от вас хобито или малибуто или някой от добрите марки каяци за да се качи пак на пмс?????????????
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
kayak-house
Вносител
Мнения: 407
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 10:26
Местоположение: Поморие-В.Търново
дал Браво: 52 пъти
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: надуваем каяк

Мнение от kayak-house »

:D Има няколко модела на Malibukayaks останали на разпродажба .
Ако има интерес пиши на лични или на 0899 16 00 46 ....и няма лош каяк.... :D
www.kayak-house.com
WE STAND BEHIND OUR KAYAKS
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от gogo26 »

Ногу мъ й срам :oops: :oops:
Щот си останах на Мара :lol: :lol: Явно съм най-глупавия каякар :lol: :lol: :lol:
Много ме разсмя :tup:
Пич,не се товари :wink: Никой не отрича новото и хубавото,но ако знаеш как да използваш който и да е каяк,може да извлечеш много от него, в определени условия.
Hobie Mirage Outback
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от antoanBS »

:tup:
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
бай сом
Мнения: 153
Регистриран на: Нед Яну 01, 2012 12:20
Риболов: Кльонк, Хищник
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: надуваем каяк

Мнение от бай сом »

Голяма тема се заформи, аз с моя балон (макар и много близък до твърдите), съм може би едно ниво под Мара общата. Не знам каква метафора да използвам :) :) :). Вижте, то и с леген може да се плува, въпроса е в желание и възможности. ОБАЧЕ КАТО СЕ КАЧА И ОТПЛУВАМ УСЕЩАМ ОГРОМНА УСМИВКА ПО-ЛИЦЕТО СИ. ДАЖЕ СИ ПРЕДСТАВЯМ УХИЛЕНАТА СИ ФИЗИОНОМИЯ ОТСТРАНИ. Може би това е, че много рядко успявам да съм на вода. Така, че много по-добре е, кой с каквото може да сме на вода - хобит, Мара общата, надувен презерватив (като моя) - няма значение. Keep paddliing (pedaling)!!! :) :) :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”