Китайски сит он топ?

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Аватар
xligon
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 23:35
Местоположение: София
Обратна връзка:

Китайски сит он топ?

Мнение от xligon »

Колеги, какво мислите за китайските сит он топ каяци. Гледам ги, че са на доста ниски цени - 200-300$, като единствен недостатък виждам, че се иска минимална поръчка от поне 10 броя :(

Ето например, този двойния е около 300$
http://www.alibaba.com/product-gs/31619 ... kayak.html

А тук има още доста варианти:
http://www.alibaba.com/products/kayak_sit_on_top.html
OCEAN KAYAK - TETRA 12
Туризъм и Пътуване
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

За сега всеки от нас може да даде някакво мнение единствено за ЕВА -та , която е китаец. Приятен малък каяк с всички съпътстващи предимства и недостатъци на размера. Колко е качествен материала само времето и Шамана или Ивашки могат да кажат. :)
Лично аз не бих се занимавал с такива работи и бих харесъл нещо от родния пазар...
Поздрави!
hobie revolution 13
ivashki
Мнения: 95
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 0:22
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти

Мнение от ivashki »

Не знам дали ще намериш 8,9 съмишленика. Що се отнася до качеството, разбира се, че е по-ниско от реномираните марки.
Както казват по опитните първо трябва да знаеш какво искаш, а за да разбереш, трябва да пробваш (лапсус). Аз все още не знам за себе си. Когато пожелаеш да пробваш как е с Китайката с удоволствие ще ти я предоставя (безплатно) :wink:
Relax
KLAMER
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 19:18
Риболов: Любителски-Излетов
Местоположение: Варна - Шумен
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от KLAMER »

Виждам, че темата е стара, но пък въпроса си е актуален. Как се развиха нещата ? Стигна ли се до поръчка ? Питам, защото и аз разглелдах някои сайтове, но останаха въпроси със обмитяването, доставката...Иначе, цената е страхотна ! Ама дали като дойдат, качеството отговаря...
b_6tuka
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Дек 14, 2011 16:36
Риболов: спининг
Местоположение: Пловдив

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от b_6tuka »

Колега Кламер, виж подписа на автора на темата и ще си отговориш на въпроса как са се развили събитията.
KLAMER
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 19:18
Риболов: Любителски-Излетов
Местоположение: Варна - Шумен
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от KLAMER »

b_6tuka написа:Колега Кламер, виж подписа на автора на темата и ще си отговориш на въпроса как са се развили събитията.
Да , разбирам. То е нещо като : "Виж откога е съобщението, и ти кога отговаряш... "

Напълно си прав ! :)
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от shaman »

Хехе.. По-точно подписа на колегата е важен в случая...

Ако търсиш нещо по-евтино - погледни галакситата.
Доставката е от Англия и няма обмитявания и т.н.

http://www.galaxykayaks.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false;
--------------
http://www.starividri.org
KLAMER
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 19:18
Риболов: Любителски-Излетов
Местоположение: Варна - Шумен
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от KLAMER »

Такаа... Първо да благодаря на всички които ме подкрепиха с информация и градивни критики и мнения ! Особенно на " b_6tuka " !
Каяка дойде.
Аватар
georgiev-cc
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 12:06
Местоположение: silistra
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от georgiev-cc »

Какъв каяк взе колега,ако може сложи някоя снимка.Не виждам причина да се сърдиш.че никой не ти е помогнал с инфо,просто броят на китайските каяци е доста малък и ограничен в Бг. и оттам е липсата на мнения и отзиви.Да се замислят вносителите,като гледам братята китайци имат голям асортимент от различни модели каяци,а и цените са им доста АТРАКТИВНИ.Като качество, не ми се вярва да има кой знае каква разлика от другите производители,даже и не вярвам да има такава. :tup: С кеф да си караш каяка и много риби да имаш с него.

Поздрави
RTM TEMPO Angler
KLAMER
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 19:18
Риболов: Любителски-Излетов
Местоположение: Варна - Шумен
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от KLAMER »

Разбирам, че съм грешно разбран. Затова се чувствам длъжен да поясня. Имаше хора които ме подкрепиха с информацията която имаха, и даже бз да я имат, но я намериха чрез приятели. Затова се и реших. Но, виж и мнението на "b_6tuka". Няма мнение, няма позиция, но се почувства и длъжен да "хапе". Аз контактувам с немалко чужденци. Тяхната философия е "Супер ! Дай да го направим ! С какво да помогна ?". А повечето българи са: " Хм..И за какво ти е ? Купи си втора употреба. Китайско ли ? Те само боклуци правят. За аккво ти е да даваш толкова пари за такова нещо - купи си кола например..." И тем подобни. Та моите забележки и сарказъм са към тях. Защото аз съм доволен от пристигналото, но всичкият този сарказъм убива желанието да споделям в общественото пространство нещо различно от общоприетото. За да предотвратя последващи коментари как не си струвало, предпочетох и аз да не споделям нищо тук.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от RIMOHIT »

Аз нищо не разбрах , що за драма ама карай..
По добре пиши , колега в кой район шеташ , че белким се засичаме на вода- денем под знойно слънце а вечер с биричка в ръка на раздумка ...
Честита ти придобивка и много хубави емоции!
hobie revolution 13
KLAMER
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 19:18
Риболов: Любителски-Излетов
Местоположение: Варна - Шумен
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от KLAMER »

От Варна съм. Не , че тук съм роден, ама... :lol:
Досега не съм имал възможност да шетам, поради липса на корито, но смятам да обикалям из Варненски район . Залива, Езерото,морето (ако издържа на вълнение), Цонево, Тича...Абе - идеи много ! Само времето ще покаже. Единствено не знам как ще се държи на вълнение, поради формата си . Води се рибарски. Ама, като гледам каква снимка имаш на профила си (което ме подсеща да кача една снимка на вода, че на сухо не изглежда добре...) - може би е подобен, което ме обнадеждава че и за море ще става. Сафридец, едно - друго... А, важното е, че ще носи товар - палатки, въдици... :)
Аватар
stih
Мнения: 191
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 19:12
Местоположение: Балчик, морето, Луда Камчия

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от stih »

Честито! Айде да ловим заедно майския сафрид :-) Ако идваш в района на Балчик, дай знак. ...дай снимки на новата лодка
Malibu Extreme, Malibu Pro2 Tandem
Аватар
georgiev-cc
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 12:06
Местоположение: silistra
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от georgiev-cc »

Чшъъъ Ало морските пишете като ви дойде сафрида на гости,че да ви посетим и ние :D :D :D ако не ви е страх ,да не ви изловим рибата ДЕ :fish3:
Поздрави
RTM TEMPO Angler
ianakiev
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Май 14, 2014 9:05

Re: Китайски сит он топ?

Мнение от ianakiev »

Сафрида вече е тук . За две влизания имам 4 бройки + 2 меджида и 1 хамсия :) . Извинявам се за спама
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”