Каяк риболовен събор - яз. Жребчево

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Публикувай отговор
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от RIMOHIT »

Мерси , чи мъ скарахти по фин :mrgreen:
Болярка 3л .
А тук + още литри заради пасажера :lol:
Изображение

Изображение
Градация , ко да прайш :mrgreen:
hobie revolution 13
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от ecoplast »

Любе, земай тия на Тишо за проба....първите де :lol: :lol: :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

Изображение

Ето тези ми харесват,другите си ги ползвайте :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
pino
Мнения: 75
Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 10:58
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от pino »

Еха, аз имам един Yak Board , сдобивам се с още един и ето ми ги поплавъците :D .
Ocean Kayak Torque
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

Аз съм добре,виж какви хубави и яки тръби имам за вързване на поплавъците,като гледам момчетата са ги вързали с каиши.Аз поне ще си направя стяги по тръбите,хем ще са отделно и ще ги снаждам на място поплавъците,хем ще са хванати за тръбите и ще са много стабилни.Оф,вкарахте ми мишката с тия каяци,нямах си друга работа сега и с кану ще се разправям.Вече направих проби за транспортирането му,качих го на джипката на тавана,вързах го отпред и отзад,така хем ще си возя кануто на покрива а поплавъците отзад в лодката.Кеф ми лодката,кеф ми кануто :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 204 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от shaman »

LVitchev написа:Вече направих проби за транспортирането му,качих го на джипката на тавана,вързах го отпред и отзад,така хем ще си возя кануто на покрива а поплавъците отзад в лодката. Кеф ми лодката,кеф ми кануто :lol: :lol: :lol:
А ако направиш едно покривало за кануто - може да го напълниш до горе и да го използваш и за допълнителен багажник ;)

Аз преди две години в Реното (с каяк отгоре) събрах повече багаж от едно приятелче с Алхамбра :D :D :D
--------------
http://www.starividri.org
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

Хаха,Шамане,имам на покрива багажник от тези пластмасовите и кануто се нанизва между тръбите,като че ли е правено за там.А в багажника съм скрил две бутилки за газ,свързани една за друга :lol: :lol: :lol: Имам обаче място в джипката да взема два апартамента с мене,може и в лодката да качвам ако не ми стигне :fish3: :fish3: :fish3: А бе,луда работа,щом става въпрос за риби :fish15: :fish15: :fish15:

Я да ви попитам нещо аз,че мира не ми дава от известно време :roll: :roll: :roll: :lol: Когато отивате на преход по Дунава,си отивате с колите,така ли е ??? Сваляте каяците от колите и тръгвате,колите кои ви ги пази,ако направите преход от 30км,как аджеба ви пристигат колите че да си натоварите каяците на 30 километра от мястото където сте пуснали на вода :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ясно е че трябва да има втори човек,то иначе трябва в индианска нишка с каяците на главите да правите поход обратно до колите :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 204 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от shaman »

LVitchev написа:Когато отивате на преход по Дунава,си отивате с колите,така ли е ???
Няколкото пъти на такова нещо - отивах с едно приятелче и жена му.
С двата каяка на покрива. Стигаме, разтоварваме и жена му връща колата.

Като стигнем там, където трябва - звъним и тя идва с колата ;)
--------------
http://www.starividri.org
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

Дам,както и предположих,без придружител не става :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
баш майстора
Мнения: 5791
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от баш майстора »

става бе що да не става... ама ти трябва една такава джаджа :lol: :lol: :lol:
Изображение
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Става бе,ама пак се иска някои да върне джипката а и като гледам са осем каяка,къде се събрахте толкоз народ в това ванче,един върху друг ли се возехте или един във друг :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Гледах един уестърн,където каубоя седна отзад на направената носилка за кон дето се влачи отзад,свали си ботушите и викна на коня" Тексас" и коня отцепи :mrgreen: По един кон трябва да си вземем :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
anastas_peykov
Мнения: 1181
Регистриран на: Пет Фев 13, 2009 20:06
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от anastas_peykov »

Абре туй ремърке тъй натоварено с ква скорост мое се движи по пътищата?

ПП. Стьопа , кажи някоя дума за твоя колесар. Ти ли си го тунингова, как се движи на пътя. С колко качва разхода на гориво. Туй лято тунинговах едно туристическо ремърке но повече от 70км/ч не мога да го карам щото почва да се лашка и май ще търся някой колесар.
spzo
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 16:27
получил Браво: 3 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от spzo »

LVitchev написа:Дам,както и предположих,без придружител не става :lol:
Става що да не става :D и ма си хора за това наемаме си го и ни кара .Така го играхме на Дунава :wink: става и си е супер и ти е същото като кеш да разхождаш кола и гориво и човек :!:

Абре туй ремърке тъй натоварено с ква скорост мое се движи по пътищата?

ПП. Стьопа , кажи някоя дума за твоя колесар. Ти ли си го тунингова, как се движи на пътя. С колко качва разхода на гориво. Туй лято тунинговах едно туристическо ремърке но повече от 70км/ч не мога да го карам щото почва да се лашка и май ще търся някой колесар.
С нормална скорост 100-130кмч. и на моменти и 150 ама рядко си се движи много добре без проблеми забравяш ,че теглиш нещо.Колесаря които ползвам в момента го взимам под наем.Фабрично и грамотно направен от оторизиран производител.
Но сега предстои покупка Пиши на лично за колко и какви каяци ти трябва ако си поръча ме заедно цената ще бъде различна :wink:
OCEAN KAYAK TRIDENT 13 Tahe Marine Reval HV 535
http://spkayaks.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/SPKAYAKS" onclick="window.open(this.href);return false;
spzo
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 16:27
получил Браво: 3 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от spzo »

Някой гледали филма по Хоби?
Аз не можах. Сега пътувам към Огоста а дано закрия сомския сезон както трябв :lol: :fish15:
OCEAN KAYAK TRIDENT 13 Tahe Marine Reval HV 535
http://spkayaks.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/SPKAYAKS" onclick="window.open(this.href);return false;
bacata75
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Ное 23, 2011 11:19

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от bacata75 »

Гледах го , последния кадър е с моя стааар опел с каяка върху него. За съжаление не мога да ходя за риба защото ломя плочки с едно хитачи в банята. :D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”