Каякари от или около София

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Accept
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Окт 07, 2012 18:56
Риболов: Морски
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Каякари от или около София

Мнение от Accept »

Видях, че няма такава тема, а нищо не ни пречи да се събираме на "чук и сръб" през определено време и да обменяме някакви знания. Личният контакт винаги е от полза. Та предлагам, които сме от или в близост до София да се преброим.
Аз - Вельо.
RTM Ocean Quatro
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Каякари от или около София

Мнение от spin_master »

И аз съм с каяк от София, но пред чук и сръб предпочитам каякарски риболовни излети :)
Accept
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Окт 07, 2012 18:56
Риболов: Морски
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Каякари от или около София

Мнение от Accept »

spin_master написа:И аз съм с каяк от София, но пред чук и сръб предпочитам каякарски риболовни излети :)
Не виждам двете как си пречат, но както и да е - видях по-важното.
При повече от 40 преглеждания и само едно мнение, при това негативно, съдбата на темата е ясна - моля модератор или администратор да я изтрие!

И, друже, понеже не съм измислил аз този тип сбирки, ще ти кажа - чук и сръб може и с чай - както съм го правил много пъти. Смисълът е личния контакт и общуване между хора. Нищо повече. Форумът не е заместител на междуличностното общуване.
RTM Ocean Quatro
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Каякари от или около София

Мнение от spin_master »

Колега, къде видя негативно мнение? Напротив, ще ми е приятно да направим съвместен излет и риболов. А това което съм написал е, че предпочитам вместо да се събирам на маса да съм в морето или язовира с какяка. :fish3:
бай сом
Мнения: 153
Регистриран на: Нед Яну 01, 2012 12:20
Риболов: Кльонк, Хищник
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Каякари от или около София

Мнение от бай сом »

Аз понеже нямам много време разхождам каяка на Искъро през уикендите. Когато мога съм там (не много често). А ако намеря време хващам към Дунава. Излети по други водоеми са голямо изключение.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5801
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Каякари от или около София

Мнение от баш майстора »

Accept написа:При повече от 40 преглеждания и само едно мнение, при това негативно, съдбата на темата е ясна - моля модератор или администратор да я изтрие!
Чакай де, повечето софиенци в момента кръстосват моретата в странство и ше се обозначат като се приберат. :wink: Или пък не, щот повечето дето ги познавам са едни срамливии... :lol: :lol: :lol:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
at.angelov
Мнения: 213
Регистриран на: Чет Май 26, 2011 22:09
Риболов: Риболов с каяк
тролинг и джиг
Местоположение: Пещера
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Каякари от или около София

Мнение от at.angelov »

Въйййййййййй много срамежливи били от голямото село :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Malibu Kayaks X-13
kacaloto
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 23:14
получил Браво: 1 път

Re: Каякари от или около София

Мнение от kacaloto »

Оооо и аз съм в Софето и всеки е добре дошъл за съвместни излети ,ако не е срамежлив де 😀😀😀😀😀 :tup:
Каяк Ocean Prowler Trident 11
Каяк Hobie Mirage Revolution 13
Accept
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Окт 07, 2012 18:56
Риболов: Морски
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Каякари от или около София

Мнение от Accept »

Извинявам се за дългото отсъствие - катастрофирах много качествено.
Към момента не съм в състояние да си превозя каяка, така че отпадам от всякакви сбирки на вода.
Кефете се на живота и не мерете пътя във време, а в интересни километри. Път време няма!
RTM Ocean Quatro
Аватар
JohnnyBravo
Търговец
Мнения: 543
Регистриран на: Съб Юли 03, 2010 19:36
Риболов: Риболов с каяак.
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Каякари от или около София

Мнение от JohnnyBravo »

Важното е ти да не си се контузил, иначе каяка ще се намери кой да го превози :)
Accept
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Окт 07, 2012 18:56
Риболов: Морски
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Каякари от или около София

Мнение от Accept »

JohnnyBravo написа:Важното е ти да не си се контузил, иначе каяка ще се намери кой да го превози :)
Добре съм, както и семейството. Джипът е смлян, но и този, който ме удари почти челно - също. За да не ме сърби между седалищните мускули - не бях аз виновен и нямаше накъде да избягам.
В момента подготвям друг джип и се надявам да спася поне риболова в Гърция. Щукарският и въобще хищнически в България, който планирах за есенните дни, си изпя песента, поне до началото на ноември. Каякът ми е в гаража на приятел мой от Костинброд и не искам да товаря някой друг с превозването му, а и няма кой да ми свърши работата по новата машина.
RTM Ocean Quatro
Аватар
stbeer68
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Яну 04, 2012 20:16
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 65 пъти

Re: Каякари от или около София

Мнение от stbeer68 »

Най-важното е ,че вие сте живи и здрави,а материалните загуби се оправят . Рибата няма да свърши са един сезон и пак ще си я ловиш щом си на крака и здрав :tup: :tup:
Hobie Mirage Outback
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Каякари от или около София

Мнение от spin_master »

Важното е, че сте здрави! Метала се сменя и се оправя. Аз след средата на октомври се надявам буса да излезе от бокса като нов и планирам няколко дълги уикенда в Гърция. Имам място за още един каяка на багажника, така че ако имаш желание няма проблем с превоза.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5801
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Каякари от или около София

Мнение от баш майстора »

Accept написа:Добре съм, както и семейството.
E тва е важното! :D Преди точно 2 години, аз и още един съфорумец преживяхме същото. Имаше и смачкани ламарини, и каяци по пътното платно, и пияни гъзове с разбити глави в отсрещния автомобил, за съжаление имаше и малко начупени кокали от наша страна, но важното е, че сега всичко е наред! :D Както бил казал Искров, като разбрал за фалита на КТБ "Майната им на парите - важното е да сме здрави!" :lol: :lol: :lol:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
mlajo
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Май 17, 2014 22:37
Риболов: Риболов с каяк и подводен
Местоположение: София

Re: Каякари от или около София

Мнение от mlajo »

Живота и здравето над всичко!Участвам във всякакви мероприятия с каяци между София и Ситониа :fish3:
Спорта е вреден и опасен а работата е смъртоносна!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”