Да си честитя:) за старото ново HOBIE OUTBACK 2016:)

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Да си честитя:) за старото ново HOBIE OUTBACK 2016:)

Мнение от antoanBS »

Не издържах и от вчера съм със старото ново хоби:)) разликите са огромни от стария и новия новите педали са уникални стария ми беше с турбо финове и скороста е същата като на новите а те не са с турбота седалката :tup: това е черещката на тортата:) бордовете са малко по високи на каяка както и вътрешното пространство. Кладенеца на педалите е променен за съжаление от бързане да тествам новия оутбак и да сравнявам разликите със стария не си взех телефон една 2 снимки каяка е на заден план:) ние барабар с каяка и едin LAMZAK си взехме да сме в тон с каяка:)
Изображение

Изображение
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Да си честитя:) за старото ново HOBIE OUTBACK 2016:)

Мнение от gogo26 »

Ха честито пак :tup: Ша са сетиш :lol:
На новото хоби, само седалката му те хвърля в ново измерение.По цял ден съм висял в нея без да се усети никакъв дискомфорт,има само един проблем...не може да се затопли.Зимата ми изстива г*за отвсякъде в тая мрежичка :lol:
Педалите са с лагерчета,а не като старите с втулки и се движат много по лесно и ненатоварващо.А колкото до скороста,без проблем се поддържа 6-7км/ч.Като това почти не се използва обикновено тролим с 3 до 5км/ч и то в продължение на 20-30км преход.Мислехме за турбофинове но почти няма смисъл...за сега де.
Като цяло е превъзходен рибарски каяк-липсващото звено между лодка и каяк.
Първия ъпгрейд който ти препоръчвам, е да смениш перото на руля с ветроходно.С него каяка стои като бетониран на вълни и вятър,нормалното му е малко при по-големи вълни и върти задницата.
Много може да се говори за него :fish3: но кефа и комфорта е невероятен :tup: Сега не ща да чуя за гребла.В лодка също не се качвам...не ми е кеф :mrgreen:
И пусни му една поне читава снимка де :D
Hobie Mirage Outback
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: Да си честитя:) за старото ново HOBIE OUTBACK 2016:)

Мнение от antoanBS »

за руля знам :D аз съм с ветроходния понеже съм тунинговал и със платно и със амакита стабилизаторите а разликите със стария и новия на първо четене са уж само седалките :D Да ама не оказва се че борда на новия е малко по висок кладенеца на педалите е различен площадката за изправяне е равна а на стария под лек наклон педалите нямат нищо общо със старите
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Да си честитя:) за старото ново HOBIE OUTBACK 2016:)

Мнение от RIMOHIT »

Eeeх.... Едно време кви педали имаше :mrgreen:
hobie revolution 13
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: Да си честитя:) за старото ново HOBIE OUTBACK 2016:)

Мнение от antoanBS »

преди се криеха нали тишо :D
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”