Риболов с каяк около Корфу

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Риболов с каяк около Корфу

Мнение от spin_master »

Хобитата не изостават много ако са с турбо педалите ;)
Все пак сме на риболов, а не на състезание, макар че ги тествахме и при максимална скорост за кратко.
Ловихме на джиг и сме тролили много малко този път, затова няма как да се сравняват скорости.
Иначе аз си греба доста и нямам проблем да подържам висока скорост продължително с моя каяк.
Хобитата обаче имат едно голямо предимство при риболов на джиг. Можеш лесно да коригираш позицията си при течение или вятър, за да ти е отвесен джига, докато с моя каяк е почти мисия невъзможна. Но тъй като съм пораснал малко повечко ми идват къси педалите на хоби дори при крайно положение, поне на тези два модела които пробвах на колегите. Аз моя каяк го избрах по ред причини, но една от главните беше, че имаше достатъчно голям копит, за да ми събере краката комфортно.
Accept
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Окт 07, 2012 18:56
Риболов: Морски
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Риболов с каяк около Корфу

Мнение от Accept »

Браво!!! Аз ходих в средата на октомври на южния край на о. Евия, но поради прогноза за силни ветрове не взех каяка. Риболовът също беше смотан, та няма за разказване, обаче за вас се радвам много!
RTM Ocean Quatro
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”