Молба!!

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Аватар
Райко Георгиев Загоров
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 17:26
Местоположение: София

Молба!!

Мнение от Райко Георгиев Загоров »

Младежи, здраствуйте!! Вчера се прибрах от дестинацията Априлци - Батошево. Прекарах прекрасно, имам много снимки за показване / предварително уточнявам, че нямах уникални постижения като размер :D :D /. Молбата ми обаче е друга - при сливането на Росица и Видима паднах в реката като талпа, намокрих си телефона, същия се бъгна и си е.а майката.....В крайн сметка няма никакви щети, но изтри абсолютно всички телефони, които някога съм имал :( :( .. Молбата ми е да си напускате мобилните телефони на лично съобщение, та да си ги възстановя!!
П.С.: Тъй като имам някакъв проблем и не мога да влизам от домашния си комп в Акулата, а май ще се наложи да остана на легло до края на следващата седмица в къщи / нещо здраво обърках нещата с кръста и вече втори ден не ми помагат нито инжекции нито мазила, нито хапчета :( :( / моля да копнете този пост и да го пуснете и в другия форум. Предварително благодаря!! Поздрави!!
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!!!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!
Аватар
jazzmena
Мнения: 4594
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Молба!!

Мнение от jazzmena »

Леле, какво ги обърка нещата приятелю! оправяй се бързи и ги почвай наново.

Пращам на лични. :D
Аватар
Тюлена
Мнения: 193
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 21:54
Местоположение: София
дал Браво: 16 пъти

Re: Молба!!

Мнение от Тюлена »

Пуснах го в Akulata.com.
Успех и бързо възстановяване и завръщане на фронта.
Вземете само спомени,оставете само стъпки.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Молба!!

Мнение от Мунчо »

БАт Райко щъ порицавам по всевъзможни начини - минаваш покрай регионалните божества, е не се сещаш да се явиш на поклонение! :lol: След подобно светотатство се чудя се дали изобщо да ти пратя тлифоня да си общуваш с мен... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Райко Георгиев Загоров
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 17:26
Местоположение: София

Re: Молба!!

Мнение от Райко Георгиев Загоров »

Мръстник...пущай го ве :evil: :D :D ...Внимавай, щото днеска кат броненосеца Потьомкин пуснах котва при Чичо Док да си прибера едни убавини от Албиона.....Както са ме хванали нервите от това въргаляне из леглото ще взема да акостирам из Габрово :o :o :D :D !! Наздраве Мунчакис!!!
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!!!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!
Аватар
jazzmena
Мнения: 4594
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Молба!!

Мнение от jazzmena »

Деа, ся пък аз шъ тъ порицавам. Да ндойдеш до тоз младостки бог и да не се обадиш да го отбележим събитието! :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”