Този подфорум нещо умира.....

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Аватар
D-r Kosio
Мнения: 1243
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:25
Риболов: Fly Fishing , Ice Fishing
Местоположение: Sofia
получил Браво: 52 пъти

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от D-r Kosio »

Благодаря за подкрепата Док.

Кугър, получи възможно най-точния "отговор-демо" по темата - не си намирам поста!

Какво неугодно или невярно написах, така и не разбрах!

...
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от quietriot »

Няма нищо странно, с едно натискане , качваш снимка в ФБ, ако искаш пишешм текст, ако не искаш- всеки сам си фантазира по нея , няма нужда от постове след теб , лайковете са показателни, тук , галерия, хостване , оразмеряване, тагове, писанки , досадни моралисти или 10 поста машина си, е на кой му е изтрябвало това ............
Хората са уморени за да ги занимават с глупости като тези и форумите одавна са навик, а не удовоствие.......
Да не забрявяме, че света става интуитивен и бърз и бавното си отива безвъвратано....макар винила да се върна на мода.


Дори това ме мързеше да напиша....а са 5 реда.
koi4a
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 15:05
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 102 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от koi4a »

Аз, не че ходя много често или хващам нещо кой знае какво, забелязвам че като няма изгледи скоро да отида за риба (ходя предимно през отпуските) изобщо не поглеждам форумите. Обаче като наближи времето и започва да ме човърка отвътре и се започва четене писане, ЛС-та и седмица две след края на отпуската треската отшумява. Иначе си е задължително човек да се похвали :fish15:. Във фейса имам регистрация и все още не откривам полза от него, лично за себе си. Там роднини, приятели които не ходят за риба и жените им пишат коментари каква хубава риба съм хванал, а такъв коментар не ме топли, друго си е някой да ме пита на каква муха или с какъв типет и т.н.
Аватар
Райко Георгиев Загоров
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 17:26
Местоположение: София

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от Райко Георгиев Загоров »

Моля репортажа ми в темата да бъде премахнат! Предварително благодаря!
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!!!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от Мунчо »

Що ва, вачо Райко??? Кризис на средната възраС и идеалите, или обострение геморроя?
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Райко Георгиев Загоров
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 17:26
Местоположение: София

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от Райко Георгиев Загоров »

Иче, не е нито една от посочените коя от коя по-уважителни причини :D :D !! Реално излета е бракониерски и не искам да създавам излишни напрежения. Поздрави!!
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!!!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!
mitko2
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Ное 01, 2014 19:31

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от mitko2 »

Батка не е доказано, че излета е незаконен. Аз поне не намерих информация, че този водоем е познат на ИАРА. Следователно той не може да се счита, че е под някаква регуалция. Все едно да си меткам на езерото АРИАНА вместо да си пия бира и да се чувствам бракониер.

Поздрави
Митко
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от Д-р Флекс »

Бате Райко,
ти няма как да си бракониер. Следователно, реално излета ти няма как да е бракониерски. :idea: Седи сега, моля те, мирен, и ни радвай от време на време с още от прекрасните си снимки.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от Мунчо »

Аслъ - бача Райка е станал по-самокритичен от севернокореец,,, :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Jeeves
Мнения: 403
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 14:34
получил Браво: 1 път

Re: Този подфорум нещо умира.....

Мнение от Jeeves »

Бате Райко ако си решил да се правиш на ощипана мома ше трябва да обръснеш мустака :lol: :lol: , не давай на разни ..... да ти дават наклон на к...а, ами кажи некоя рецепта за големи кленове, мен не ми се получават по стандартните технологии и съм принуден само дребно да събирам :(
"It is a good rule always to blame yourself if you have poor luck"
Ray Bergman
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”