Търся мухарски куки Кнапек или други N4.

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Търся мухарски куки Кнапек или други N4.

Мнение от Plat1ka »

Колеги, днес или утре ще поръчвам от Богдан Гавлик разни работи. Ако още някой иска да си вземе дребни неща и да си поделим шипинга нека пише какво иска тука във темата да му го поръчам. Ако е от София ще му го занеса лично до тях за страната ще измислим как да го пратя :)
Jeeves
Мнения: 403
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 14:34
получил Браво: 1 път

Re: Търся мухарски куки Кнапек или други N4.

Мнение от Jeeves »

ако с нещо ще ти помогне мога да ти добавя куки за към 40 евра, но в момента не ми се отваря сайта да видя модела..
п.п.
имай впредвид, че полските пощи от няколко месец аса си е...и капаците и се случва да губят / бавят пратки, последната ми поръчка от богдам е от преди месец и половина и още я няма, за пръв път ми се случва, но информацията ми е, че не е единичен случай :!:
"It is a good rule always to blame yourself if you have poor luck"
Ray Bergman
Аватар
D-r Kosio
Мнения: 1243
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:25
Риболов: Fly Fishing , Ice Fishing
Местоположение: Sofia
получил Браво: 52 пъти

Re: Търся мухарски куки Кнапек или други N4.

Мнение от D-r Kosio »

хм... сайтът не се отваря втори ден. И аз бих добавил нещо...
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Търся мухарски куки Кнапек или други N4.

Мнение от чичо Док »

Косьо, явно още не е сработил новият му сайт, и при мен не работи.

Е това е от кеша на старата страница
==============================
Soon, our new shop will be available to the customers all over Europe solely at the new address: bogdangawlik.com

Please open your account again, because your data from the earlier shop will be removed.
YOU ARE KINDLY WELCOME!
==============================
http://bogdangawlik.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Търся мухарски куки Кнапек или други N4.

Мнение от Веско »

Крайно време беше...старият сайт ми идваше бая дървен. Но сега пък ще ми липсва историята на поръчките :(
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Търся мухарски куки Кнапек или други N4.

Мнение от Plat1ka »

Е вие ме стресирахте сега :) Аз разчитам на тия 4-ри дена дето са ги обявили па макар и да станат 10-15 пак не е добре ама дано дойдат нещата до края на август :0 Още не съм поръчал че сайта им не работеше но малко се изложих :) Понеже пазарувам с чужда карта заредих само 40 евро и после се сетих, че няма как да поръчам с две карти.

Нямам толкова налични пари да внеса още за поръчките на всички така, че ако измислим как да го направим да поръчаме заедно казвайте. Мисля, че мога да прехвърля моите към друга карта или и аз не знам. Пълен абуриген съм все още в тия поръчки.
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”