За КЪСМЕТА, ЕДРИТЕ СОМОВЕ и риболова на кльонк?

ОФФСом
Публикувай отговор
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Във водата рибата е по-силна от човека! :wink: Това могат да го потвърдят и побелелите водолази! :D :D
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Diman написа:...83 кила ..... :lol:
Стига с тези 83 кила, почнах да си сънувам вече 8) :lol: :lol: :lol:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Мнение от vihren »

Emo-83 написа: Те и други дето са по 170кг ми разправяха същото.После олелееее.Сега са станали 195кг тренират със 375кг серии за рамо,но им се изплъзна сомето.И след това Ганджата :lol: и няма грижи.Вихрене ти голям сом държал ли си....!?Той и Краси не смее.За това използва сърп за канджа.Питай го как се блъска третия му сом(70кг.) във лодката...нещо даже я хапеше.Сом да хапе лодка и то твърда...възможно ли е :!: :?:

колкото и да се опитвам да си скъсам такъма немога.как се къса от риба не зная :shock
Еееееее то и ние го дърпахме 3-ма на запален двигател и изправихме куката.Но сома го скъса....,защо да ви лъжа.На удар и на късо разстояние влакно уморено,приплескано и наранено до 22м.от дървета...след 1ч.30мин. явно се къса.А това,че го знае всяко хлапе трябва само да ви е от помощ. :roll: :shock: :fish6: [/b]
Eмо не казвам,че лъжеш а съм възхитен от силата на тази риба :idea: и не, не съм държал голям но нали всички сме гледали филмчета как ги хващат с голи ръце и хоп-вътре,та и аз се изказах съпоставяйки се с тях :oops: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Е и аз гледам филмчета,но то си е,като на филм.Когато хванеш голям го снимай отново 2-ри път....като агънце е...блеее.Освен това всеки сом е различен.1-я на Краси без проблем и е със 40 кила по-малък от 3-я.Всичко според случая.Не си вади извод от една риба или случка.При някои няма грижи...,но винаги има изненади.Нали за тях говорим,а не за нормалните неща.Милко вади 102кг. и после му чупи канджата един 74 килограмов.Едното тежи,другото се бие.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Emo-83 написа:.Едното тежи,другото се бие.
:idea: :arrow: точно казано.От 25кг не ми е тежало повече,но пък се оказа голям биткаджия.Бах м.. му мислех че ще е дабъл :lol:Преди това, една двайсетица излена като га вадиш дънер.Бавно ,но нагоре :lol: .
Аватар
t68
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Яну 25, 2005 20:30
Местоположение: zlatitsa

Мнение от t68 »

както казват старите хора на онази работа можеш да му седнеш ама на късмета не можеш :D
сухо дупе риба не ядеее
pepi444
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Яну 30, 2013 13:48
Риболов: предимно спортен

Re: За КЪСМЕТА, ЕДРИТЕ СОМОВЕ и риболова на кльонк?

Мнение от pepi444 »

Късмет, късмет, но и "тарикътлък" трябва, батенца
Или както му викът "гаволия".
А ето какво значи това.
Това значи, че ти знаеш нещо дето другите не го знаят.
Ама ти само си мислиш, че не го знаят,а и те се правят пред тебе че не го знаят.
И накрая никои нищо не знае.
И все мъка...
:fish4:
VESKO VASILEV
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Фев 11, 2011 12:32

Re: За КЪСМЕТА, ЕДРИТЕ СОМОВЕ и риболова на кльонк?

Мнение от VESKO VASILEV »

Ако си достатъчно търпелив ,сома сам може да влезе в лодката. :fish3:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: За КЪСМЕТА, ЕДРИТЕ СОМОВЕ и риболова на кльонк?

Мнение от yankosan »

VESKO VASILEV написа:Ако си достатъчно търпелив ,сома сам може да влезе в лодката. :fish3:
Аз не съм триперлив :wink: да чакам сам да се метне в лодката.Лупта,лупта няколко и айде на софрата,затова тролингист от мене няма да стане:lol: :lol: :lol:
Като неще обаче съм инат:от 10 до 20 часа,август месец без да изляза,ама фанах :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”