Годишна сбирка и обещания

ОФФСом
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от yankosan »

LVitchev написа: ПАЗЕТЕ ПРИЯТЕЛСТВОТО,БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА НЯМА ДА Е СЪЩИЯ
+++++много :wink:
Всички са много прави по-горе :!:
С две думи,нещата ги виждам така:Всеки си прави каквото му е кеф,Но... да се съобразява с всички на бивака и да дава своя принос към това временно Семейство :idea:
Правил съм грешки и съм виждал такива,та съм си взел поука за себе си!Ако всеки си види белите и черни гащи,живота ще бъде прекрасен :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от Emo-83 »

Когато има уточнени неща и казани в очите,няма приказки зад гърба.Това е пагубното за всяка една компания.
Последния бивак на Монтана беше супер весел и никой с никого не се ангажираше и не тежеше.
При спазване на правила и не нарушаване на личното пространство се получава голяма свобода за всеки индивид.
Когато пуснах поста,въобще не си мислех за Панца....визирах го после,защото се обади.
А всичко написано от мен съм му го казал още там на бивака пред всички.
Наистина думичката правила,може да не е точна.....не ми харесва,но се чудя с коя да я заменя. :roll:
Нека бъде РЕД....за да има мед. :idea:
Все пак си запазвам правото да говоря пред всички именно за радостното ни и уважително съвместно бивакуване.Ще изкажа мислите си и държа да чуя какво мислят другите за това.
Не смятам форума за най-точното място за обяснения......щото говорим за тесен кръг хора и четенето от други не би било редно.
Но за да влезнеш в една група,като нашата.....1-вото нещо което трябва да направи всеки е да научи за реда и после да търси възможност за интеграция.
Пиша за тези неща,защото съм го ял и няма да допусна отново да го налапам целия и цялата компания да се развали с правене на групички и лагери.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от Левака »

:lol: Доста сол трябва да изядеш с даден човек или компания за да предцениш дали това е точното място за съмия теб!За съжаление дълги години се заблуждавах че всички са добронамерени и точни хора по бреговете на язовирите,е да ама не.Оказа се че на бивак с повече от 2-3 човека работата си ебава майката.Няма да изпадам в подробности защото това е "лично мнение" и не ангажирам никой с него!!
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от Emo-83 »

Съгласен съм до някъде с поста на Левака.Но все още вярвам във вечната дружба на повече хора.Са съжаление не всички са широко скроени за да могат и преглътнат недостатъците на другите.
Ако няма шушо-мушо и приказки зад гърба нещата могат да продължат по-дълго и без напрежение.
Все пак конфликтите са неизбежни.Сами знаете едно семейство от колко човека е съставено,а въпреки това има караници и дори разводи.
Когато повдигнах темата повода беше друг.Не може да нося по два стола и да стоя прав до масата,защото някой е решил,че ни е много скъп гост.....прекарвайки 4 или 5 дена риболов с нас без да прави нищо на бивака полезно за всички.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от franko »

Една бира да имаш,а на бивака сме седем,тя е зя седем :idea: .
Не обичам скатавките и егоистите.
Давам всичко от себе си,но очаквам и отсреща да е така.
Подкрепям по горните мнения и си признавам,че големите биваци са трудни.
Както и да е .За в бъдеще...дано ,който е грешил да се усети и поправи на време.
Пожелавам му го от все сърце.Също така се радвам,че вече за около 5-6 години ,чак толкова големи недоразумения и сакатлъци,не са ставали.
Бъдете здрави!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от LVitchev »

Много е важно на бивак,първо да уважаваме личното пространство на всеки и да не пречим или притесняваме другите.Трябва да се знае кюта на всеки и ако нещо на човека не му допада,то да не се прави,било то приказки,било с действия.Всички сме отишли да ловим риба и да се отпуснем от напрежението в градовете,да избягаме от простотията около нас и на никои не му се иска да се напряга и по време на риболов.На мене ми е приятно с вас,не съм маанаджия и рядко търся кусури в някои,защото съм научен че еднакви хора с абсолютно еднакво мислене - НЯМА :idea: :idea: :idea: Когато обаче някои направи простотия,трябва да му се каже а не да се шушука в негово отсъствие,казва му се за да се поправи.Само така се запазва приятелството,иначе рано или късно става мазало :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Ashmodean8004
Мнения: 157
Регистриран на: Пон Май 28, 2012 23:26
Риболов: Тролинг и джиг.
Местоположение: Чепеларе

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от Ashmodean8004 »

Напълно съм съгласен с вас колеги, за мен лагера е една единица от съставянето му до разтурването му. Всеки трябва да е полезен с нещо защото никой не е по важен от другия. През изминалата година започнах с моя къмпинг живот покрай тролинга с приятели и колеги от Смолян и е супер когато виждаш как всеки помага на другия я да разпъне палатката, да се направи скарата и се стигне до мохабета вечер с ракийка и салата и много смях и обсъждане на стратегии за следващия ден и т.н. Също е много важно когато някой се опитва да организира нещата да няма нафуняване. Нашия лагер е екстра от към всичко дано винаги да е така, но мисля че всички са си направили извода че няма смисал от простотии големи хора сме, нагледали сме се на егоизам да не го пренасяме на место и време за което всички го чакаме с нетърпение - почивката, лагера троленето.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Годишна сбирка и обещания

Мнение от Мънцата »

Ако нещо, каквото и да е то, свързано с къкъвто и да е БИВАК, може да развали едно приятелство ... да му пикам на приятелството :wink: Говоренето зад гърба пък въобще не се и вписва в термина Приятелство! Както и каквито и да са правила! :wink:
LVitchev написа: ПАЗЕТЕ ПРИЯТЕЛСТВОТО,БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА НЯМА ДА Е СЪЩИЯ :idea: :idea: :idea: :fish5: :fish15:
+++++++++
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”