Тото сом-2012г.

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от LVitchev »

Аз риби до 15-16кг изобщо няма да ги снимам за класиране.Най-голямата печели,така че се гласете за трофей :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от yankosan »

LVitchev написа:Най-голямата печели
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от zee »

pancero написа: ....
Zee нали всичко това го правим да се сприятелявам и да се учим и други да учим на култура в риболова. Ако толко ти се хапва риба ако спечелиш и си псунеш сома щи купа аз лично 5 кила пъстърва и щи я подаря да я хапнеш .....е
ехххх за съжаление аз няма да мога да участвам, включих се защото ми е интересно и ще се радвам да видя хубави снимки. а иначе аз риба почти не ям ,а пък жена ми яде само сурова сьомга а аз такова няма как да и уловя и с я копувам. предложението ми беше от опит и наблюдения в други риболовни състезания за улов на трофейни риби - не винаги трофейна риба е възможно да се извади, премери и пусне в здрав вид че да оцелее. но който може и успее да го направи е достоен за уважение и поощрение - все пак за мен една така уловена и пусната риба за мен се цени и тежи много повече от изядената такава. дори при състезания за улов на трофейни риби е разрешено уловената да се харпунира,застреля или използването на едни дълги пръчки които я зашеметяват с ток / нещо като тези за самозащита/ а се дава бонус точки на пуснатата в добър вид риба. е все пак там за трофейни ги броят поне от 300 кг нагоре.

И за накрая - личния избор на човек не трябва да се ограничава а поощрява достойната му постъпка нали?

п.п. все пак вие си решавате - аз съм само наблюдател и се чудя дали да не спонсорирам и поощтрение за най добър репортаж - проблема е че кой да го оцени?
Последно промяна от zee на Вто Яну 03, 2012 0:28, променено общо 2 пъти.
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от lovo M »

Tomahawk написа:Няма как да се зачита риба от друга държава.. Или пък от водоем до който нямат достъп всички участващи .. :wink:
Иначе за Ебро .... :roll: :roll: :roll: и аз искам ... :oops:

Значи ,аз ако трябва да отида на БГ-водоем...примерно,що някой от вас да не-може да ходи на Ебро :roll: Водоемите са достъпни за всички :idea: БГ-ТОТО звучи добре,ама Евро-ТОТО,с Български участници.....звучи некак си по яко. :idea:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от LVitchev »

Ооооооооооо,бай Стоене,за Много Години бе приятелче,как си,мяткаш ли ги сомовете ???Загуби се ти нещо в последно време :wink: Надявам се че си добре със здравето,и се надявам да се видим,стига си седял само в тая Испания,ела да се напием веднъж бе !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Tomahawk »

lovo M написа:
Tomahawk написа:Няма как да се зачита риба от друга държава.. Или пък от водоем до който нямат достъп всички участващи .. :wink:
Иначе за Ебро .... :roll: :roll: :roll: и аз искам ... :oops:

Значи ,аз ако трябва да отида на БГ-водоем...примерно,що някой от вас да не-може да ходи на Ебро :roll: Водоемите са достъпни за всички :idea: БГ-ТОТО звучи добре,ама Евро-ТОТО,с Български участници.....звучи некак си по яко. :idea:
Толкова ли е трудно да го проумееш , че се налага да питаш ? :shock: .
Естествено че не всички имат възможност да ходят в чужбина където има много повече риба и ловенето е много по лесно . :idea:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от VARHARA »

И аз влизам в играта + 10
Залагам естествено на Върхара :wink: :lol:
Тъй като съм пророк видях ето това
Изображение

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
long2dogs
Мнения: 340
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 20:36
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от long2dogs »

И от мен 10 :wink:
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от karakolev »

Слагам и аз 10, ама на Емо, че като гледам няма да стигна до кльонк тази година.
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
Аватар
Adrian
Мнения: 248
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:49
Местоположение: Sofia
дал Браво: 130 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Adrian »

Записвам се и аз с 10 лв.
Бейб каза : Аз не съм кебапче! Аз съм прасе с мисия!
http://www.starividri.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от VARHARA »

Чакайте бе пичове . Записвам се та записвам се. Не става така .Пращайте парите при бат ви Върхи на отговорно пазене ,Троли ме предложи за касиер:lol: :lol: :lol: :lol: Така или иначе аз ще грабна наградата ,после да не правите излишни разходи по превода :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
Малиии как ще ми дойдат добре ,всеки ден записче ,хоп бензинче и хоп за рибка .Ама запишете се повечко че да има и за хапка и пиика :lol: Тридесет дена в месеца за риба -мечта :lol:
Аз като новобранка трябва да имам повече риболовни часа -нъл тъй :lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа:Чакайте бе пичове . Записвам се та записвам се. Не става така .Пращайте парите при бат ви Върхи на отговорно пазене ,Троли ме предложи за касиер:lol: :lol: :lol: :lol: Така или иначе аз ще грабна наградата ,после да не правите излишни разходи по превода :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
Малиии как ще ми дойдат добре ,всеки ден записче ,хоп бензинче и хоп за рибка .Ама запишете се повечко че да има и за хапка и пиика :lol: Тридесет дена в месеца за риба -мечта :lol:
Аз като новобранка трябва да имам повече риболовни часа -нъл тъй :lol: :lol: :lol: :lol:
Не.....страх ме е от тебе.Освен това не ти кълвът едрите. :wink: Вярвам на Любака обаче.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от VARHARA »

Хахах- няма да кача снимки :wink: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа:Хахах- няма да кача снимки :wink: :lol:
Качи бре...пак ли не кълвът. :roll: :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: Тото сом-2012г.

Мнение от kadravia »

Броите и Койки с 10лв,и кажете къде да пратим парите.А това за ЕБРО беше маитап,какво се палите толкоз :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”