Модератори и техните изисквания за съвместното ни общуване.

ОФФСом
Публикувай отговор
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Мънцата »

Pike1 написа:Ти не си.
Знам бре, не съм пил :D Вижте сега, темата е много деликатна, затова /а и по други причини, известни на някои от Вас/ няма да вземам отношение :wink: Но е факт, че в Сомския е мъртвило, за разлика от зимата ... :wink: Само ще кажа на колегите, че ако продължават така нещата, няма да се учудя, ако някой вземе това предложение на сериозно! От което губим всички! Лично аз съм взел много от този форум, надявам се в бъдеще и да дам! От мен толкова! :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от xaznata »

А що не закрием направо целия форум .Щом темите се изчерпаха пък и да се появи нова я триеме незабавно.И така и така само глупости си обменяме.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

xaznata написа:А що не закрием направо целия форум .Щом темите се изчерпаха пък и да се появи нова я триеме незабавно.И така и така само глупости си обменяме.
Не е ли по-добре вместо глупости някой да напише нещо свястно :!: Темите може да са се изчерпали за теб и някой друг......за мен не са....чета ви с интерес. :idea:
п.п.Влезнах да прочета и по другите форуми.На всякъде се пише мн. яко.То цяла София е празна и се кара на воля,вие искате някой да ви пише.Освен това направихте ли си труда,да споделите нещо.Иначе всеки с претенции.
Поста не ми е личен към Хазната,а към всички.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
XEPO
Мнения: 139
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 10:07
Местоположение: Атина

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от XEPO »

Темите не са се изчерпали-рибите се изчерпиха
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

XEPO написа:Темите не са се изчерпали-рибите се изчерпиха
Риби хващам всяка седмица...дори,като не кълве.На който не може и не знае му показвам и пак хваща.Но трябва да се мисли....не,че съм най-умния.Явно си е до късмет.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Мънцата »

Emo-83 написа:...чета ви с интерес. :idea:
То точно това е проблема брат, че повечето правят точно това вече - само четат .. :( Освен теб и още някои, вече писането е .. табу :( Ама има една малка, но съществена подробност - ако всички спрат да пишат, няма да има и какво да се чете ... :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от yankosan »

Там е работата,кои и къде са тези Всички :roll: :wink:
XEPO
Мнения: 139
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 10:07
Местоположение: Атина

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от XEPO »

Emo-83 написа:
XEPO написа:Темите не са се изчерпали-рибите се изчерпиха
Риби хващам всяка седмица...дори,като не кълве.На който не може и не знае му показвам и пак хваща.Но трябва да се мисли....не,че съм най-умния.Явно си е до късмет.
Колкото за хващане-всички хващат...и мангалите с мрежите и бомбаджийте и токаджиите и ония с хлорната вар и ти и аз.Разликата е ,че аз отивам на риболов,а те отиват ЗА риба.
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

yankosan написа:Там е работата,кои и къде са тези Всички :roll: :wink:
Ами айде, пиши бре :
http://forum.fishing-mania.com/viewforum.php?f=45" onclick="window.open(this.href);return false;
:wink:
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Мънцата написа:
Emo-83 написа:...чета ви с интерес. :idea:
То точно това е проблема брат, че повечето правят точно това вече - само четат .. :( Освен теб и още някои, вече писането е .. табу :( Ама има една малка, но съществена подробност - ако всички спрат да пишат, няма да има и какво да се чете ... :wink:
Еми аз не можах да угодя на никой.За едни много съм писал и съм се правил на отворен,на други пък им е малко.
Винаги съм измислял различен тип провокации за да е интересно и да има дискусии.Сега душата ми е отровена от постоянни лъжи и неверни приказки зад гърба ми.На никой не съм направил нищо лошо.Ако е така,нека сподели какво е,поне и аз да зная.Хобито е за всеобща радост и сприятеляване.Вместо това само тъпотии и разправии.
И сега има какво да кажа и разкажа....клипове също имам.Общи приятели също са щастливи,но тук си играем на жмичка и кой по-добре се е скрил.
Когато покажа воблер......искал съм да го продавам.А това,че на него се хваща още на следващата седмица.....няма никакво значение.
В последния месец съм казал на 20 човека(мога да ги изброя поименно и да кажат,дали не е верно) какво да правят и всичките са хванали.В неделя подарих един воблер на едно семейство,че 4 седмица са капо....излизат щастливи хората от водата....сом хванали.
Ето ви карабанка от петък.
Изображение
Но как да ви разкажа случката.....нали все ви се правя на велик и не може да ме преглътнете,а пък егото си хич.
За това друг разказвач на истории си намерете....моите свършиха.Нека малко и аз да послушам,какво,къде,кога.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

yankosan написа:Там е работата,кои и къде са тези Всички :roll: :wink:
Янич,разкажи някоя история ти бре......измисли си,ако трябва.Стига с тия кратки изречения.Е виж Ицо смокини,сливи и грозде пуска.И най-важното е от какво дърво ще ми е кльонка....набутали ти дъб,вместо череша.Бах тая важна дървесина за улова на рибата.Ако ще кльонка да е от коматекс или щайга,няма значка.Ама какво да ви правя,като ви е интересна дърводелската работа с жилите по нея.Пишете си....те темите са за това.Поне разяснявайте с кой ъгъл е набачкан инструмента и с каква пета.Защо така е направен от майстора.Какво е целял и мислил в момента.За плитка ли,за дълбока вода е.....все въпроси без отговори.Вижте те това и точка.Ми ОК,нека е точка.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
malki9
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 21:35
Местоположение: Aсеновгад

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от malki9 »

не се сърди бате Емо, то ти ако не кажеш кой :roll:
я разкажи за карабинката...
лично аз не пиша много, щото съм си новобранец.
иначе, чета с интерес всичко, което пишете :D
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от lovo M »

Emo-83 написа:Нека малко и аз да послушам,какво,къде,кога.
До вчера ни убеждаваш ,че ''бате Емо всичко знае''....щото постоянно му се обаждат.Сега друга серенада пееш. :D Не-се заяждам... :D Просто не-довършвате нещата до там,за да стане дискусия.Лично аз не-съм съгласен с някои ваши твърдения...особено за риболова на кльонк,и по точно,каква да бъде стръвта. :!: :!: :!: Франето,подсказа нещо,даже и ти Емо написа някои истини.......Но куките и оловата ги оставете за металурзите,вие нема кво да ги криете от сома''това пък се отнасяше за Дамян''.Просто изпускате много по съществени неща. :wink: :wink: :idea:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Нещата не се изпускат,а не се казват.Стръвта е от огромно значение и мога да пиша с часове за това.Но не го правя,защото все сърдити има.....издавам им тайните,дето не са ми ги казали те.Освен това без друго ме обельосват без никакво право.....щото тия с тайните са чели и са зяпали,като апльовци кога им пишех нещата преди години.
Българина е това.Отвориш един,хване една читава риба,повярва си,че голям риболовец и после трай,другите да не знаят.И са ми най-любимите,тези самоуките....дето те са измислили кльонка....нищо,че той е от древноста.
Питатат,питат и после айде мини в лево бе балък.Това дърво съм го гризал многократно.
Дали се заяждаш или не,ама въобще не ми пука.Ти също не споделяш Стояне.Без да се заяждам,ама сам написа във форума,че щели да ти се разсърдят братята Испанци,ако ни кажеш нещо.А кажи де......на езика ти,ама все не излиза.Еми тогава,нямаш право на горните думи.
За серенадата съм я пял,кога е трябвало и ти даже сомове не ловеше още.Казвали ми звънци....вярваш ли си,та го пишеш.Много е трудно да се сетиш,за елементарни неща.Е нека някой да ми каже какво толкова ми е казал.Един път не ми звънна телефона с отговор.....все въпроси.Научил съм се на някои неща единствено от Мацака и заедно с Томахавката сме стигали до истини.Друг мъц не ми е казал.....освен колегата Пики.
Модератор,вече не искам да съм.Опитах ви и от меда и от жилото.В началото предлагах кой ли не,да осъществява контрол.....Франко,Марко,Бейса.....забравих ги другите,а пък не е толкова важно.....не приеха.Съгласих се уж да спася форума....мислех,че ще се оправя.Е не можах.....навлекох си още врагове.За това следващия да загрява по тъча.
Но до като съм тук,простотии повече няма да има.Или се пише по заглавията или е така, ще е тишина.
Никой не си зададе въпроса.Чакай бе аз какво дадох на този форум и колегите си,та имам претенции и упреци към тях.
В един форум,не е нужно всички да са знаещи.Тук влизат,нови и млади колеги.Те задават своите въпроси.Дали са тъпи или не.....не се знае,защото както гледам половината са без никаква риболовна култура,за което не са виновни....форума за какво е!
На тези хора не трябва да им се обърне внимание.Той,ако знаеше,нямаше да се забие с въпроса за металургията тук Стояне.....щеше да влезне в БГ Мама.А дали тя е важна или не.....направи си един експеримент.Вържи една жива риба само през хрилете и без куки,а на другата въдица сложи Метъл-Хамер и после ми кажи колко 10 на 0 са кълванетата на едното и на другото.
Пинизи,може да прилагате на други.....на мен не,защото не съм тъпо парче.Цял живот ловя риби и пак ще ги хващам,а на колегата дето ходил На риба ще му кажа......от пионерите съм в пускането на сомове.Сега дойде ред да ги прибирам,кога си искам и според съвестта и убежденията ми.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”