сузуки 15к.с. 2009г.

ОФФСом
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от LVitchev »

Тедо,трима е нов бе,какво не се знае :roll: Виждаш го на снимката,както се инсталира на Меркюри,с леки добавки при захващането,ще се инсталира на всеки друг двигател.Не мисля че взимането на ел.трим от вън ще излезе по-евтин отколкото тук.Транспорт,митници,простотии,такси,ДДС, мисля че цената за този трим е дорба за България,като се има в предвид че си спестяваш главоболията !!!

Лесно е да се каже,продай си двигателя и си вземи направо с трим,ама не става така.Хората нямат пари,Банките скатаха кинтите и никои нищо не купува,освен ако няма кинти в излишък :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от Tedo »

разбира се, че трим китът ще е нов, но ако моторът няма алтернатор (например), ще трябва и там преправяне... или ще си сложи соларен панел да зарежда акумулатора?

При нови мотори с и без хидравлика за 8кс разликата в цената е само 429лв, при 9.9 бигфут е 516лв, при 15-ките е 592лв... А комплектът за пригаждане е 1600лв...
Тоест ако от продажбата на стария загубиш хиляда лв, пак ще ти излезе толкова крайната цена... Но ще имаш чисто нов мотор...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от LVitchev »

Сузукито ми е 25кс 2007 година,но е ново,на два сезона.Я ми кажи,колко да го продам за да си взема 25кс със трим :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Че нещо ми е строшена елката :lol: :lol: :lol: А и проблема ми е че искам 30кс :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от Tedo »

LVitchev написа:Сузукито ми е 25кс 2007 година,но е ново,на два сезона.Я ми кажи,колко да го продам за да си взема 25кс със трим :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Че нещо ми е строшена елката :lol: :lol: :lol: А и проблема ми е че искам 30кс :mrgreen:
Колегата Мутафчиев ги продава над 6000лв и даже май са му 2006г - нови в кашон :)

Разликата при Меркури еднакво изпълнение "ELPT" между 25 и 30кс е 1000 и кусур лева, нали не очакваш да продадеш твоя Сузуки и със същите пари да вземеш Меркури F30ELPT?
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от LVitchev »

Естествено.Нали не си мислиш че като ми е строшена елката,не ми работи главата и си представям че му взимам 6000 лв :lol: :lol: :lol: Точно това исках да ти кажа,лесно е да се каже,продай това и си вземи ново - онова :mrgreen: По-добре да го тунинговам,отколкото да го продам на загуба,да добавя още 3000 и да си взема мотор с трим,нещо не ми харесва това предложение :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от Tedo »

LVitchev написа:Естествено.Нали не си мислиш че като ми е строшена елката,не ми работи главата и си представям че му взимам 6000 лв :lol: :lol: :lol: Точно това исках да ти кажа,лесно е да се каже,продай това и си вземи ново - онова :mrgreen: По-добре да го тунинговам,отколкото да го продам на загуба,да добавя още 3000 и да си взема мотор с трим,нещо не ми харесва това предложение :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ако беше се сетил за тримчето преди да вземеш сузукито, щеше да минеш с 1500лв +/-
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от LVitchev »

Е,такъв намерих в момента изгодно в Италия,това взех :lol: Аз отидох да си взема лодката и намерих мотора,като ми дадоха втората цена,щото първата ич не беше хубава,веднага го взех.Ако бях намерил с трим,щях да взема с трим,ама нямаше добри цени там където го намерих :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Иначе и тук са 1500 лв сега за тунинговане :lol: :lol: :lol: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от xaznata »

има и втора ръка предлагаха ми на добра цена от Италия.ама що се отказах тва си е било голема сгода.
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от Tedo »

абе тия "втора ръка от Италия на добра цена" са повечето по схемата "цап-царап" и някой колега италианец е :shock: пропуснал следващите :fish3:

Като ги знам какви са стиснати, рядко някой продава читав мотор и то за без пари...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: сузуки 15к.с. 2009г.

Мнение от LVitchev »

Хаха,и на мене първо ми дадоха една цена,обаче когато разбраха кои ме праща,цената се стопи на половина :lol: :lol: :lol: Мамата са си ебали,и там сме на ваши и наши,а има и по-наши,на които не е добре да не свършиш работа когато те помолят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Второ,когато взех мотора,има казах преди това че искам документи,а хората акуратно ми ги дадоха,иначе нямаше да го взема,ако ще и подарък да ми направят.И най-важното,те са оригиналните на мотора :idea: Знам ги аз че са си ебали мамата,и при тях има крадци та крадци,трябва много да се внимава :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”