Разкази за Сома

ОФФСом
Emo-83
Търговец
дал Браво: 262 пъти
получил Браво: 247 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнениеот Emo-83 » Съб Дек 21, 2013 3:57

А така Ице,пиши си тука....никой няма да ти каже нищо. :idea:
http://fishem.bg/

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!

Аватар
Yco-Camel valley
получил Браво: 1 път

Мнениеот Yco-Camel valley » Сря Дек 25, 2013 15:58

Най-старият разказ за кльонка от времето на Троянската война 1300 пр.н.е....

Илиада, 24-та песен
....
В бездната мигом потъна подобно на топче оловно,
вързано с връв за тръбичка от рог на ливадно говедо,
топчето тегне надолу за гибел на хищните риби.

......

Лично от Омир .. :D :mrgreen:

и Честита Коледа! :wink:
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!

Аватар
ilian iliev
Риболов: Риболов на сом
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Мнениеот ilian iliev » Сря Дек 25, 2013 19:33

:tup:

Аватар
Yco-Camel valley

Мнениеот Yco-Camel valley » Пет Дек 27, 2013 14:31

Коледа в Лувара!....Поздрави за Янича и Пикито!

Български кльонк в Лувара...

Малко новината е сербез ама е истина....
Н.Г. ми разправя, че един негов приятел му поръчал да му направи кльонк, за да го подари на негов приятел във Франция за един доктор,
и се оказало, че е за уредника на музея в Лувара-пак доктор е... :wink:
Н.Г.:
- Ако знаех щях да запуша дупките от пирони на щайгата....., да не се излагаме пред Лувара я.... :lol:
Ония му отговорил, че така ще по-интересен кльонка и ще имат да се чудят тия дупки за какво служат...,
Н.Г. : - и добави с тъга......: - Барем да бяха взели някой кльонк на Янко, да не се излагаме като чужденците.... :lol:

Който в това не вярва да го пита..... :lol: ...на Коледа ми го каза и само той от Сомаджиите ми честити.... Класика!.... :D
разказа за мен се казва:
Една нощ в Лувара!... :wink: . :D
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин

Аватар
Yco-Camel valley

Мнениеот Yco-Camel valley » Пон Дек 30, 2013 16:24

Дивото зове.... :D

гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин

Аватар
Yco-Camel valley

Мнениеот Yco-Camel valley » Вто Дек 31, 2013 19:50

Малко сомаджийски смях за Нова Година :lol: ..специално за модератора kalins..:wink:

За три години имаш една педя мнения и аз не видях едно смислено. Абе, тебе да не са те избирали с особен конкурс.. :lol:
Как не ви е срам поне малко, че и на мен ми правиш забележка... :lol: .., а си оставил обявата.....а.. :lol: , можем и да спамим ама си поемами юка...ти кво поемаш... :lol: .
Ама, кажи честно от тия твои изказвания кво да науча.....това ти са всичките за 3-и г. назад.... :lol:

"Готово.Почистих бозата. Към колегата Yco-Camel valley:Да те помоля да спреш да спамиш във всички теми.Аз не намирам нищо във твойте постове.Има Офф-пиши си стихотворенията там или си отвори тема за тях.Не може навсякъде да е пълно със безсмислици.Вярно,че не може без бъзици,ама от тебе само спамене ...Публикувано на: 31 Дек 2013, 15:11
Ако някой има интерес; Публикувано на: 30 Дек 2013, 13:47 - Обявата не е за тука, ама нали си модератор може....
viewtopic.php?f=31&t=61280
Заглавие: ПРОДАВАМ въдица Ugly Stik-stand-up- Публикувано на: 29 Дек 2013, 19:56
...но с внимание към детайлите- Публикувано на: 19 Ное 2013, 17:19
Въй,въй,въй-какъв проблем- Публикувано на: 15 Ное 2013, 20:20
Това,което е написано тук-няма нищо вярно с това,което трябва да се случи.Славе знае какъв беше моя(неговия)мотор и какъв е сега.- Публикувано на: 18 Окт 2013, 21:58
Кой ще среже маркуча първи,а?Питам-къщичка за птичинца правил ли си,а? - Публикувано на: 18 Окт 2013, 21:18
Абе,кой е тоя високия(втория отляво)?- Публикувано на: 03 Окт 2013, 11:51
Аааааааааааааааа-аха - Публикувано на: 30 Юли 2013, 08:24
Цветан Цветков и Христо Петров потвърждават- Публикувано на: 25 Юли 2013, 12:27
Е,много ясно.На табла не съм играл от много време- Публикувано на: 24 Юли 2013, 09:20
здравейте- Публикувано на: 24 Юли 2013, 09:14
Абе,къде е Емо? Публикувано на: 17 Юни 2013, 10:22
Това изречение го пишеш за 5-6-ти път и то не е верно.Ако закачиш голям сом със кльонкаджийските такъми при яко напъване най-рано рибата можеш да видиш за 1-ви път между 40-50-тата минута.След това ти трябват още между 10-30мин. за да я видиш поне още 3-пъти и чак тогава да я извадиш.В противен слу.. Публикувано на: 29 Апр 2013, 10:49
Пролетна бе,Емчо.Ама спазвай първо правило - Публикувано на: 19 Апр 2013, 10:33
Сигурно е от сухо дърво Публикувано на: 19 Май 2012, 13:04
Колеги рибари от София,за всички Софийски язовири е назначен екип от трима човека да ги пази,не помогнеме ли и ние няма как да се справат с бракониерите. Единият от служителите,ново назначен, е наш колега сомаджия Владо(Тарзан), момчето е надъхано но според мен трима са малко,не помагаме ли и ние н...
...и аз това се питам - Публикувано на: 14 Яну 2012, 13:28
Честито,колега(за сега)- Публикувано на: 11 Сеп 2011, 12:01
Чухте ли? Публикувано на: 08 Сеп 2011, 22:26
...е то нали и по-малки не се раждат Публикувано на: 31 Мар 2011, 23:28
ааааааааааааааа,ти си ги поапваш с по три хлеба Публикувано на: 27 Мар 2011, 09:57
Много е тъпо............Публикувано на: 26 Мар 2011, 21:12
Абе ей.Я си удари един шамар докато дойда Публикувано на: 28 Яну 2011, 20:41 ooooooooooo
Искам нещо да ви кажа,ама незнам какво. Публикувано на: 15 Юли 2010, 16:14 Извинявам се,но голяма грешка е,че си написал,че си от Казанлък.Тия хора от там са напаст и то лъжлива.А крушата не пада по-дълече от дървото.
Публикувано на: 06 Юли 2010, 15:50 Мисля че,на тая тема повече щеше да й отива името "Монолог на Вагината",въпреки че в оригинал го изигра Аня Пенчева,но й така става.
Ебати и смеха - твое изказване.. :lol: ..не помня датата .........БРАВО!:"

ЧНГ 2014 г. :wink: :lol:
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Сря Яну 01, 2014 11:16

Ицо,опитваш се да скачаш на стари сомаджии,които имат своя принос в риболова на сом.
Знаеш ли колко малко хора са измислили нещо в риболова на клионк.Калинс е един от тях.
Разпитай 1-во и после пиши поредната си глупост.Причината поради,която не пише и модерира е защото смени своята работа.....няма комп.
Въдицата я пусна в сомския,за да я видат ценителите и познавачите.......щото такива лаици,като теб не знаят нищо за нея и колко трофейни сомове е уловила.
Калинс изтри и мое мнение в което ти бях сипал с количката......щото ме изнервяя максимално с постове за колеги,които не познаваш.
От многото постове,които имаш няма нищо полезно за колегите риболовци.От дълго време се натискам,да не ти правя забелешка,но ти вече прекаляваш.
Живеш си в твой измислен риболовен свят,за който нямам против,но започна да ставаш груб,намесвайки истински риболовци,които не познаваш.
Вече се превърна в модератор и започна да ставаш нахален със свободата,която ти се отпуска за писане.
Човека ти изтри мненията за да не те полазят старите сомаджии и да ти се стъжни розовия свят в който живееш.
Защо не разказа за излетите ти от тази година и какво значимо нещо измисли или хвана.
Влизаш с някаква уфимка и се опитваш да създадеш впечатление на Гуро,пунтирайки Н.Гълъбав.Но първо хвани някоя риба и после се сравнявай с Жоро А. или Калинс.
Това е историята на риболова по сладководните язовири,а не историите,които копваш от нета публикувани от лаици без риби и знания,като теб.
Извинявам се за може би грубия ми пост,но не мога да издържам нападките към хора допринесли,за твоето удоволствие и хоби,което практикуваш в момента.
Преживял съм всичките катаклизми в този риболов и познавам много хора,като теб.Малко след,като си им споделил всичко и са хванали 1-вата си риба,се вживяват на извънземното и започват да учат баща си,как се правят деца.
Тази тема я преместихме тук в о-фа,защото вместо всеки колега да разкаже нещо интересно в риболова си,ти я превърна в монолог и публикуване на глупости,нямащи нищо общо със сомските истории и разкази.
И понеже учиш как се модерира и пише по темите,влезни в някой чувд форум и виж,има ли един подобен човек който да пише,като теб неща нямащи нищо общо със сома и начина му на улов.
Трябваше да ти кажа тези неща....белким се усетиш,след минаване на обидата от поста ми.

Аватар
franko
Риболов: сооооооом
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнениеот franko » Сря Яну 01, 2014 11:58

+1 :P Добре сурвакаш :D .

kalins

Мнениеот kalins » Сря Яну 01, 2014 13:55

Емчо,зарежи бе,нема смисъл.Акъла не е к.р да го набиеш
Добре е да си добър

LVitchev
получил Браво: 9 пъти

Мнениеот LVitchev » Сря Яну 01, 2014 17:26

Пак ли аз трябва да ви уча бе,еба ти и старите сомаджии хахаха Набива се акъл,как да не се набива :lol: :lol: :lol: Първо слагате акъла на дупката и после с кура,набиваш,набиваш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Знаете ли колко акъл съм налял така а :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев

kalins

Мнениеот kalins » Сря Яну 01, 2014 18:11

Ето:човек се учи цял живот
Добре е да си добър

Аватар
Anton_65
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 13 пъти

Мнениеот Anton_65 » Чет Яну 02, 2014 9:10

и сега какво....Христакис го обидихте на характер :lol: и вече няма и кой да пише,остайте го човека да си пише,на никой не пречи :D
неговото е десерт към казаното и преповторено от старите майстори

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Чет Яну 02, 2014 10:05

Anton_65 написа:и сега какво....Христакис го обидихте на характер :lol: и вече няма и кой да пише,остайте го човека да си пише,на никой не пречи :D

Ама,до сега някой спирал ли го е да пише.Но защо започна да намесва хора,които не познава.
Не съм искал да го обидя с това,че му казвам истината.
Той кво се засяга......аз ли написах за Жоро А и Калинс :!:
Да разказва случки с Янко например....него поне го познава.
Освен това в долния раздел,вече се пише когато имаш нещо конкретно да кажеш за риболова и техниките на улавяне.
Достатъчно голям ни е раздела Оф,за да си разказваме смешките там където не се очаква това.
То без друго никой,нищо смислено не пише във връзка с риболова.....щото от криене,не можем сами да се видим и намерим кой-къде е.

Аватар
Anton_65
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 13 пъти

Мнениеот Anton_65 » Чет Яну 02, 2014 17:26

Emo-83 написа:
Anton_65 написа:и сега какво....Христакис го обидихте на характер :lol: и вече няма и кой да пише,остайте го човека да си пише,на никой не пречи :D

Ама,до сега някой спирал ли го е да пише.
Да разказва случки с Янко например....него поне го познава.

с Янко и без да разказва си ги знаем :D почват по едно няколко пъти като си обещават как ще къртят сомовете тоя месеци ама коя г. не се знае и накрая върху масата или под масата,или в мазата с компотите и туршийте за още течен стимул :D

Аватар
yankosan
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнениеот yankosan » Пет Яну 03, 2014 9:13