Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

ОФФСом
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

Мнение от Emo-83 »

Колеги риболовци тази вечер разбрах,как се събира подписка с която искат да бъде свален от поста на регионалната ИАРА д-р Милчев.
Това е човека,който със своите действия е дал своя голям принос в опазването на яз.Ивайловград и околните на гр.Хасково.
Това беше единствения бастион в който ИАРА правеше нещо срещу бракониерите.
Но което е жалко и смешно,че подписката срещу този човек, се събира от риболовци с актове и бракониери,които са ползвали главно мрежи за своите улови.
На някои от вас може да ви се стори несериозно всичко това,което пиша,но за жалост е факт.
Трябва спешно да се организираме и да съберем нужните подписи от всички видове риболовни сдружения,както и честни риболовци не членуващи никъде.
Не трябва да допускаме,тази несправедливост организирана от местните браковци да постигне своя ефект.
По подобен начин беше сготвен и изхвърлен от ИАРА нашия колега и приятел Владо Стаменов-Тарзан.
След,като залови най-големия бракониер на яз.Искър и му конфискува мрежи,лодка и издаде акт за 3000лв.Беше изхвърлен с предлог,че не е конфискувал точната лодка,а друга която била на брега.В момента на съставяне на актовете срещу него е имало насочено оръжие и въпреки това се е справил със ситуацията.
Моля Ви да не позволяваме отново хора,които наистина си вършат работата да бъдат изхвърлени от системата по най-долния начин с връзките на бракониерите.
Утре ще се събират подписи в защита на д-р Милчев във сдуженията на гр.Пловдив.
Сега обмислям вариант как по електронен път може да гласуваме и ние,за да не допуснем поредната несправедливост и машинация да имат своите трагични за нас последствия.
Имаме и пълната подккрепа от Румен Анастасов Генчев(Козела),който в продължение на шест години пуска на яз.Ивайловград между 150 и 350 хиляди шаранчета и средно по 20 хиляди сомчета.Разговарях лично с него за да се уверя в честноста на д-р Милчев.
След,като разбра за пъкления план на браковците даде своята подкрепа за нас със думите....."Това е човек,който реално и с действия помага за опазването на язовирите от бракониери."
За това моля Вас колеги,които ми имате доверие да защититим този човек и себе си с адекватни действия.
Времето е кратко,до сряда трябва да внесем подписите в ИАРА гр.София.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от kalinux »

Емо вярвам ти напълно, макар да не съм запознат конктретно със случая. Щом нещата стоят като при Тарзан (за която съм много възмутен), ще дам своя глас за д-р Милчев, стига да има начин това стане от компютъра.
С внимание към детайлите
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Няма па силно и по работещо звено на ИАРА от това във Хасково.И наистина в това участват местни боклуци от Хасково,околните села,селата около яз.Ивайловград,Любимец и Хаорманли,половината са бракониери.Чудно ми е само,защи си мислят че като го махнат,няма да им бъдат правени повече актове :idea: :idea: :idea: Господа,актове ще има и с Милчев и без милчев,няма кои да ви пусне аванта и да ви остави да си бракониерствате.А сега да видим,от всички радетели и борци против бракониерите,кои ще си даде гласа и да спасим човека,които реално си върши работата.Местните понеже сега стачкуват заради кризата,явно някои от долните бракониери се е сетил да се възползва от ситуацията и да му навреди,като събира подписка.Дайте да дадем отпор на тези гадове,или един човек които реално си върши работата ще бъде елиминиран !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Аз също ще дам подписа си.Защото знам ,че хората които работят там ,са съвестни.И на браковците неим изнася,но между тях има и колеги, риболовци.които също са в това число.всички дали подписката срещу,шефа на ИАРА са проверени.И същите тези са с актове от инспекторите.Кои с мрежи,ток,маломерна риба в количества.Мерна риба в големи количества,и нощен риболов.....Това са те да могат даси правят ,каквото искат.Всички знаем,че това е язовира с наи много риба.Да защитим тез ,които се мъчат да го опазят.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от yankosan »

Подписката им тече повече от месец в рибарските магазини!Четох статията някъде във фоума тогава.
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Pike1 »

Ще участваме и ще помогнем с каквото можем.
MEMENTO MORI
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Утре ще деиствам да направя,листове с подписка за подкрепа.Ще оставя при Карфиците,Дидо и Митко,При чичо Весо, Митко от филстар,В тракия срещу Кауфланд.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

Преди да напиша две изречения тук, искам първо да ти се извиня за спора с теб в една друга твоя тема.
Относно д-ра Милчев, мненията са твърде спорни. Тук не бих искал ни да го извиня, ни да го обвиня...
Лично познавам човека, който провокира въпросната подписка, дори ми е приятел, собственик на два риболовни магазина, но не му зная приключенията по водоемите.... и не го защитавам.
Като един прост спинингист ловящ основно по реките лятото, съвсем не съм съгласен с това което прави г-н Милчев за да защити рибните запаси..., а то е НИЩО. За 5г. риболовни излети през ден, ИАРА-Хасково са ме проверили точно 2-ва пъти и са се заяждали за глупости. Последния път ме провериха в т.н. вододайна зона на Тракиец и без малко да ми пишат акт. Спасило ме било това, че не съм бил хвърлил въцица :lol: , а лодките де търмъчат между кулите???

Относно яз.Ивайловград има много двупосочни мнения? Кой е Козела? Защо и кой му е делегирал такава власт? Този язовир ми е по-далечен, но оплакванията от редовите колеги имащи редовен билет са, че ги гони.. и им определя къде да ловят и къде не, сякаш то язовир е негова собственост? Така ли е, или не? И, въпреки, че го зарибява, това да определя той къде, как, колко и кой може да лови е най малкото..... нямам дума с която да го изразя, това е Б-я.... Защото не може едно частно лице да има такава власт над един държавен язовир, за който трябва да се грижи ИАРА-та. Казвам го, защото съм чувал за твърде брутални сцени и то не от бракониери, а от редови риболовци....
Та, къде е истината??? Нужно ли е наистина да защитим д-р Милчев в лицето на ИАРА-Хасково, който пази единствено 2-ва язовира в областта - Тракиец и Ивайловград? И защо го прави и доколко го прави? Дотам стигат ресурсите или.........
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Само това,което си написал за Козела ми е ясно за всичките ти неправилни мисли,които имаш в главата.
Не познавам нито един човек,на който Румен е попречил да риболовства по спорстменски начин.
Но в същото време зная за много бити бракониери.Лично ние с колеги от форума сме ходили да пазим,като сме получавали пълното съдействие от Румен за това.
Да не го харесват много хора,защото не могат да си развяват коня,като на друго място и се крият като шушумиги пускайки,мрежи или ловейки нощно време по 30 маломерни шаранчета.
Виждате ли ни,колко сме жалки всичките.Скочихме на човек който със собствените си средства прави за общото благо.А нима,тези пуснати риби се хващат от някой друг.
Не зная за какво гонене говориш и от кои места.Не съм видял подобно нещо и няма и да видя.Ако говориш за навеса,който е единственото видимо нещо направено там от него.....ми и аз братчет няма да те пусна в моя двор.Нали видя какво стана с тези,които имаха незаконни постройки там....вече ги няма....сам си отговори,защо не бутнаха навеса.
Поста ти ми доказва само едно.Правотата на мислите ми.Няма по завистливо и лошо племе от нашето.
Значи не се вижда всичко хубаво,което е направено,а се вижда някакъв навес.
Я ми кажи толкова ли си злопаметен и редно ли е да си във вододайната зона.На кое точно се сърдиш :!: :?:
И аз съм нарушавал закона,но винаги съм знаел,че съм нарушител и никога не съм бил наглец,като тебе.Ето такива хора се оплакват от проверките,които целят спазването на законите.
За това ли сте недоволни от д-р Милчев и Козела......защото се пази :!: :?:
За кой се пази бре човекоооооо!Този язовир беше станал пустиня. :evil:
Не помня спора и другата тема за която говориш.Но в едно съм сигурен сега.......тогава също съм бил прав.
Не го били проверили,а когато го проверили се заяждали за глупости.......това беше върха.
Но няма да ви мине номера на всички нарушители,които сте подписвали такава тъпотия.
Между подписаните със сигурност има и доста честни хора,но те са подведени от лумпени,които не знаят какво искат.Впрочем знаят добре.......мрежички и геримчета.
А кажи ми тогава ти къде се подписа! Редом с бракониерите и мрежарите ли! Или ще отречеш,че те не участват в тази подписка!С тях ли тръгна срещу ИАРА и човека който е дал най-много за опазването и зарибяването на водоемите :!: :idea: :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
zorod
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 9:45
Местоположение: Варна
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от zorod »

Емо, не се пъни да обясняваш неща,дето човек ако не е дораснал, няма как да ги разбере. Само си вдигаш нервите ,а и се разводнява темата. Мисли върху:
Emo-83 написа:.....................................................................................
Сега обмислям вариант как по електронен път може да гласуваме и ние,
..............................................................................................................
,че да можем и ние да се включим от по-далеч.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

Колега, просто поставих няколко въпроса в пуснатата от теб тема, подчертах мнения и впечатления от колеги от Ивайловград на които съм склонен да се доверя, а и собствени впечатления от ИАРА-Хасково по останалите водоеми в областта, а ти ме нападна брутално и обвини в да не изброявам кВи прегрешения........
Въобще не съм смешен и ич не съм такава мижитурка за каквато ме мислиш. Направих го с идеята да направим нещо като дискусия, а не все да вдигаме сляпо ръка ЗА твоята подписка.

А това ти мнение звучи чак смешно:
Emo-83 написа: Ако говориш за навеса,който е единственото видимо нещо направено там от него.....ми и аз братчет няма да те пусна в моя двор.Нали видя какво стана с тези,които имаха незаконни постройки там....вече ги няма....сам си отговори,защо не бутнаха навеса.
Не знаех, че има навес там, зная че има вила-къща и то напълно законна, но ако има и някъв навес, задължително трябваше да го бутнат, ако не, това говори много лошо за държавата. Защото, там това си беше наказателна и показна акция на правителството на Бойко Борисов и дори бутнаха и законни постройки, за които водихме дела спечелени на първа инстанция и загубени на по висша-близка до властта.

А, мнението на zorod, че не съм дораснал е напълно показно и актуално за темата - ВСИЧКИ ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА, И ХА НЯКОЙ Е КАЗАЛ НЕЩО ДРУГО - ША ГО ПРАТИМ В БЕЛЕНЕ.... (че тоя смешник zorod, щял да се включва в гласуването от по далече :lol: )

Засега не съм гласувал нито ЗА нито ПРОТИВ, но тези обиди и нетърпимост тук срещу дори много умерени опоненти е абсурдна и неприемлива. Защото, комунизма се свърши, ДС още управлява, ама ако го прави и в риболовните форуми е много, много жалко.....
Поздрави..., но не така..
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Добре де,защо гласуваш против този човек!Защото се бил заяждал с тебе ли или какво лошо е направил!Никъде не видях да ми посочи нещо смислено. :roll:
Кажи ми сега честно....в тази подписка участват ли бракониери с мрежи и други с актове!И поради каква причина ти се нареди до тях :!: :?: :idea:
Искаш ли да се постарая и да извадя имена на хора с актове и хванати да пускат мрежи от вашия списък.С такива ли правите партия.И ако ти и други сте много честни или да кажем подведени,защо в момента не се аргоментираш със нещо свястно,а излагаш лъжи и измишльотини.
На мен ли ще обясняваш за законните постройки,дето ми мина живота на тоя язовир!
Не мислиш ли,че си нахален след като каза,че ти бил далече.Е как да знаеш повече от тези дето са били там в продължение на години.
Не ме карай да те зария със клипове от навеси,постройки,вадения на мрежи и зарибявания.
Кажи ми ти какво направи и защо си играеш на развален телефон без да знаеш нищо,ама нищо истинско за този язовир.
Лично ние риболовците сме съдействали на проверяващите за бракониери......които запомни добре,не са риболовци.
И знаеш ли колко сте гадни подобен тип хора.....ще ти кажа и защо.
Миналата година се изпокарахме в този форум пак заради Хасковлийските мрежари.
Дойдоха с бус и пуснаха километри.Да но тролингистите от Пазарджик и Свиленград хванаха мрежите с воблерите.Вътре бяха пълни със големи шарани и сомове.А после заради такива,като тях се изпокарахме..... част от рибата не била освободена във водоема.
И пак тогава писаха всезнайковци,като теб....дето нито са виждали язовира,нито са присъствали на случката,нито са помогнали с нещо за него.Тогава пак някой глупак се изказа,че мрежите били на Козела.
Вие шантави хора ли сте бе.Имате ли акъл у тия картуни.Той ще пуска риби за милиони и после ще ги вади с мрежи....така ли.Или аз съм много тъп или вие нямате грам мозък за да помислите малко.
На какво основание плюеш срещу Козела......срещу неговите 200 000 шаранчета годишно или срещу 15 000 сомчета.Опитваш се да намесваш имоти,без да знаеш кое е законно и кое не.
Освен това,тази земя...дето на нея е навеса не е на Козела,а на Краси.Същия този дето поставя вишки и ги дебне пълзешком с отцепки.
Човеко,защо пишеш така без основание измишльотини и манипулираш хората със мнение на което и ти не си вярваш.
Но аз зная.....вечер,когато си легнеш и остане сам със себе си няма как да се скриеш от истината.За това се покай пред себе си,а не пред мене или Козела или д-р Милчев.
Ето ти снимки от едно наше зарибяване за което пари не сме получили,нито от ИАРА,нито от Козела,нито от Хасковските мрежари.
Разбираш ли ме защо милея и се радвам когато има проверки.Никой няма да ти каже нещо за една въдица повече.Но за пълен живарник със зарибител бих му избил на някой мутрата.И кой каза,че е грехота да вземеш две бели риби.Но да ми се правят грилянди от маломерки по 700гр редно ли е.И то не 5 рибета,а по 30 смешни рибки с големината на костур.Това ли са силните,честни риболовци!?
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Никога няма да позволя на подобни хора,като теб да ме учат на морал и да участват в подписки срещу служители на ИАРА,които налагали глоби и що годе си вършат работата.
От всичко написано от теб става ясно,че си против някой,но не знаеш защо.
Чул,недочул,казали му,ама не знае,ходи някъде и се подписва,като овца без история.
Съжалявам,че поста ми може да ти се стори обиден,но и аз съм обиден от подобни тъпотии.
Никога не говори за нещо и не подписвай документи с невярно съдържания,когато не знаеш за какво става въпрос.Някой ден ще ти вземат апартамента или ще влезнеш в затвора за подобни неща.
Как да правя дискусия с теб.....кажи ми честно.За какво ще си говорим.За беззаконието или за браковците.
И разберете добре.ИАРА имат много грехове към нас.Но нека да не наказваме точно тези,които все пак бачкат и пазят.Научете се да пазите вие и после със съветите и подписките.Щото,ако бяхме на запад,следва солена глоба и затвор.Но там няма коментари и подписки,а си плащаш,като попове.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Vid,цялото землище на с.Кочаш е закупено от Румен с негови пари и е негова собственост,ти защо не си го купи,като се продаваше ????? Сто пъти говорим по този въпрос,и сто пъти си обясняваме едно и също.Частната собственост си е частна и освен през неговата земя,няма другаде от къде да се мине,освен с лодка от М.Воден или Бориславци,няма как да се мине.Как я виждаш десетки коли да ми минават през имота.Там до където е негово,всеки може да лови,включително и на Вечния Огън,ако незнаеш да ти кажа,но в неговата земя не пуска да се разнасят коли и т.н.Незнам каква държавна сигурност те подгони и какви са тези глупости които исписа че не ми е ясно.Ти кога и колко пари даде за зарибяване на Ивайловград или Тракиец,дай да ти видим името че си дал :roll: :roll: :roll: Хиляди левове дава човека за залибяване и опазване на рибата,да си хване всеки по една -две риби и да си ходят а не да тъпчат чувалите.Ти това ли искаш,да си натъпчат чувалите няколко боклука наричащи се риболовци и да си отидат,така ли ??? А ми другите,коитож не са толкова добре и нямат толкова такъми и такива които да се разпъват на 400-700 метра,какво да правят,да лапат хуйове ли ??? Не може така,трябва да има за всеки и които мине допустимата норма,трябва да се санкционира.А този боклук с двата магазина дето е инициирал подписката,трябва никои уважаващ себе си риболовец да не доближава това прокажено долно копеле.Аз лично ще отида да му видя физиономията при първа възможност :idea: :idea: :idea: Много пищиш тук,винаги имаш какво да кажеш,и сме спорили за доста неща,но да защитаваш бракониерстването за това че те проверили и се заяли с теб а ти си бил в нарушение,как да го разбираме,хем да проверяуват,хем като си в нарушение да не те санкционират ли ??? Те и мене са ме проверявали,макар че ме познават всички от ИАРА,два пъти съм оставал по тъмно и когато идват момчетата си излизам за да не създаваме предпоставки някои после да ги обвинява в двоен стандарт,разбираш ли :idea: :idea: :idea: Значе,аз съм изваждал по десет сомчета и още толкова бели риби,но съм взимал две -три бели и едно соме за да ги изядем на бивака,а другите си ги пускам,значе аз съм балък така ли,Вие Хасковските тарикати можете да взимате по един чувал риба а ние тъпанарите да го духаме,това ли се опитваш да ми кажеш ???

Прав е Емо,изпокарахме се тук но дано да си разбрал каква глупост правиш,повече нямаш право да говориш за бракониерите и да ги нападаш,защото ти си с тях,щом ги защитаваш а всеки които е хванат в крачка,дори и със повече риба влиза в тази графа - бракониер,ако не съм прав,обори ме.Така че не е лошо да си преосмислиш позицията,искаме ли риба по водоемите или не,защото от това което си написал,разбирам че те интересува отмъщението а не правдата :idea: :idea: :idea: Аз обаче ти казвам и се кълна,че със Д-р Милчев или без него,пак ще има актове и когато се наложи и други работи,за да имат утре всички риболовци какво да ловят а не само двадесетина тариката :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

Колега, напълно съм съгласен с теб по принцип.... Я съм спинингист от хасковската дружинка и все ме познават що за човек съм. Повечето от Пловдивската спин-дружинка също ме познават, а ти точно там доколкот разбрах ще правиш подписка.... Нямам нищо общо с браковците и ги мразя кат червата си, дори риба от свободни водоеми не прибирам. Това могат да го потвърдят много люде...
Тук никой не съм обидил, даже опровергал, просто поставих една въпросителна относно твоята инициатива, а ти реагира много крайно..... Затова и се заформи та дискусия.. Може би си прав, дори по скоро си мисля, че си прав, но имам някои основания и затова го направих. За никого не съм гласувал и няма да го направя, защото нямам лични впечатление от тая история. От една страна съм склонен да вярвам на моите приятели- шаранджии, от друга че онзи козел си е бил мафиот и като бивш такъв, подобно на Мишо царя, де чувам че станал толкоз читав напоследък, че снимал филм с оня дебелия.... как му бе името? де снима с върхара де.... както и да е. Това не е плюене, а недоказана информация в която може и да има нещо вярно.
В крайна сметка не може все язовири в Б-я да ги пази ИАРА, а само яз.Ивайловград да го пази Козела. Не мислиш ли, че нещо не е по реда си? Че даже козела имал навес, който не бил негов, ами на Краси? Хай стига де...

Тук искам да отговоря и на Любо: Те цели землища как и с кВи пари са купувани навремето е много спорно. Ако бях чул че се продават, щях да ги купя :lol: Тогава имах парите, ама изпуснах далаверата, щото бях млад и такива терени.........
Любо, напълно съм съгласен с теб, не споря, за браковците- затвор. А за Тракиец, винаги съм в нарушение и не пищя, а само споделям - ти къде ще ловиш бяла и костур през есенно-зимния сезон? Предполагам на нулата, щото тя остава разрешена? Това го изказвам, защото смятам че не е правилно - няма вододайно-санитарна зона на Тракиец, щото язовира не е такава зона отдавна. За това нарушение си поемам вината изцяло - при риболов от брега без задържани риби с една въдица и силикон, отиваме на съд, ако падне акта - плащам и точка. Какъв е проблема? Бракониер ли съм?????? Щото акта ми е съставен на няква наредба от 70-те години???
Любо, ние в Хасково не всички сме тарикати. Следващия път, ще ти изброя все колеги с които ловим съвместно и релийзнатите риби.
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”