Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

ОФФСом
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

d-r Vetko написа:Интересна битка ще е - 7 кандидата за поста ...
Битка ли! :roll: ......не е имало такава. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Vid написа: Или по точно така се случва с хората набедени като бракониери, които се опитват да променят статуквото? Де да зная, но случките станаха много, и точно след тая подписка?
Къде и каква е истината?
Как така са набедени,като имат актове за риболов в забранена зона или за това че нямат билет ??? Аре,стига сте си измисляли глупости.Кой ми е написал акт когато съм редовен,защо си приказваш със задника не ми е ясно,на глупаци ли правиш хората :evil: :evil: :evil: Аз не съм видял да се направи акт на редовен риболовец,всички са невинни,даже и в затвора няма да намериш пондизчия които да ти каже че е виновен,и там всички са невинни :idea: :idea: :idea: а това че тия си решават проблемите помежду си като се палят или пребиват,какво общо има д-р Милчев с това,не мислиш ли че може някой друг да има други мотиви да ги подпали ??? А момента за това е подходящ,тамън на време е разправията с Милчев че да може всичко да се хвърли на негов гръб за по лесно.И спрете да обвинявате този и онзи,без доказателства,вие следователи ли станахте бе в това Аскюву,всеки риболовец - следовател :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Ако един катаджия те спре и си без книжка,какво смятате,че ще стане :!: :?: :roll:
Има само два варианта.Или да вземе рушвета или да ти забие Акт.
Стегнете се малко и не говорете глупости.Щом си в нарушение се оправяш както можеш,а като ти забият Акт си го плащаш без да плачеш и да сменяш началника на КАТ.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

:lol: Да,да,ще свалят началника на КАТ,ама друг път,това да не им е Милчев :twisted: Там, всичките тези дето са се подписали ще са пешеходци доста дълго време :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
майМУНЧО
Мнения: 315
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 19:25
Риболов: на ръце

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от майМУНЧО »

LVitchev написа::lol: Да,да,ще свалят началника на КАТ,ама друг път,това да не им е Милчев :twisted: Там, всичките тези дето са се подписали ще са пешеходци доста дълго време :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: Сарджев определено ще е пешеходец ! :mrgreen:
I'm a player , where is the big boss ?!?
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Какво ти пука бе,на мръсник,така му се пада.Явно има и други далавери дето е правил и някои се е възползвал от скандала.Винаги съм го казвал,най-големите мръсници,най-много подскачат и правят мръсотии.Направили им биле актове и за това не харесвали Милчев,ега ти и хората.Вместо да се погледне какъв боклук е,тръгнал да се прави на радетел за правата на риболовците,в същото време е бракониерствал.Лошото е че сега набеждават Милчев за тези неща а човека не би направил такова нещо.А бе,я да се оправят,те ще се разберат помежду си,кои какво и защо :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
майМУНЧО
Мнения: 315
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 19:25
Риболов: на ръце

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от майМУНЧО »

Често срещана явление в нашите ширини - "Крадеца вика , дръжте крадеца !"
I'm a player , where is the big boss ?!?
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Колега Wertus,не ме интересуват личните ви дразги с Вичев от други теми и раздели.
Постовете ви нямат нищо общо с темата за д-р.Милчев.На Банско отдавна не ходя на ски,контузих си коляното преди години.А сега даже не зная какво си говорите и какви ММС ви гонят.
Ако имате нещо да си казвате,пишете си на лични или в друг раздел.Тук атмосферата е приятелска и не е място за разправии.
При нов опит за разчистване на някакви ваши стари словестни сметки,ще има наказания.
Точка .
Пробата си я прави в болницата.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от wertus »

Не се сърди, просто исках, да разбера къде ми изчезват постовете! А че атмосферата е "приятелска" е повече от видно. Поздрави!
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Ами няма да ви позволя да ме държите в напрежение и да не си гушкам жената,превръщайки се в пазач.
И ти не се сърди,че се обръщам към теб.....така правят с нас,когато влезнем в други раздели.....освен това ти започна с провокацията.
Поздрави и от мен Емо...,шофьор на сом.....така ме кръсти д-р.Косьо при мухарите и ми сложиха жълт картон.
От тогава,чуя ли за доктор съм с повишено внимание(майтап лек). :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от wertus »

Ееее, тва си е чиста сегрегация и не коректно, и аз съм улавял СОМ(чета) :lol: ОК, Моите уважения, прав си!
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Познавам си човека и не искам разправии,постави се на моя място.Не съм комплексар и не желая да ползвам правомощията си,освен в краен случай.Всъщност добре съм запознат със всичко,защото и аз чета и ако не го пресеча в началото,после верно трябва да се занимаваме с глупости.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 690 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от VDP »

майМУНЧО написа:Дейба как се оспами темата !
+1 :fish8:
Заявявам, че не познавам лично д-р Милчев и никога не съм ходил на риба в Хасковска област! Но светът е малък и покрай автомобилната ми страст (член съм на УС на Нисан Клуб България) се оказа, че познавам сина на доктора и то доста добре. За мен това е достатъчно да застана зад този човек, никой не може да ме обеди, че човек способен да възпита такъв интелигентен, толерантен и всеотдаен човек какъвто е сина на доктора, може да направи нещата в който го обвиняват!!!
Има неща като ценностна система, морал и интелигентност и за мен семейство Милчеви ги олицетворяват на 100%!
П.С. Много бих искал някой да каже нещо подобно за инициаторите на тази подписка и да поспорим градивно, но от това което прочетох за тях не вярвам някой да го стори.
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

VDP,излезнаха още нелицеприятни неща.Има хора,които лично познавам,които усърдно помагат за зарибявания и други такива,на които са им направили актове на Тракиец,които хора за моя изненада са работили против доктора и анти-подписката,доста усърдно,само заради това че се почувствали обидени от актовете.Направи си сметката за какво става въпрос.Даже и с Емо Тапета се скарахме,защото е разбрал и ми каза много късно за това.Знаеш ли колко подписа ще се съберат срещу всеки един квартален,от всички престъпници в района му,ако тръгне човек да ги събира,всички мутри ще се подпишат заедно с мутресите и техните братовчеди,баджанаци и т.н :mrgreen: Същата работа е и с Хасковската подписка,миндил до миндила,един-двама излъгани,един двама баджанаци,и пок миндил до миндила,един двама честни риболовци но приятели на този и онзи и пак миндил до миндил :idea: :idea: :idea: Както и да е,каквото беше,беше,Милчев ги съди сега неговите шефове,макар че му предложиха да остане в последния момент но човека категорично отказа.Прав си че е честен дядка и най-лошото,човека имаше още малко време да излезе в пенсия,а тези боклуци му ебаха мамата.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 690 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от VDP »

За съжаление си много прав бате Любо! "Миндил до миндила" е навсякъде и е много по лесно да накиснеш човек, отколкото после да го защитиш! :?
Поздрави и шапка ти свалям, хората който имат лично мнение, борят се за истината и го отстояват с цената на всичко в днешно време са все по малко!
И за да не ме обвинят в това че се крия и съм силен в нета зад ник-а ми VDP - стой човека Васил Димитров Петров, доста хора във форума ме познават лично и всеки който иска да ме намери няма да му е трудно! :wink:
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”