Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от yankosan »

Emo-83 написа:
toparlak написа:Ще има ли подписка в защита на Милчев и в Стара Загора?
Няма много време за подписки.В петък се решава случката.Даже зная и резултата.
Негативен :!:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Всички тези с подписката,пак ще го повторя,ако си мислят че няма вече да им се правят актове,направо да го забравят.С Милчев или без Милчев,язовира няма да се остави и те няма да си развяват байряка както си искат :idea: :idea: :idea: Ще спазват забранителните режими за нощен риболов,ще ловят с толкова въдици със колкото е позволено и ще им се връщат рибите които са взели и са в повече от либата позволена да се взима,така че,нищо няма да са постигнали,освен едно,направиха така че с още по-голямо настървение ще се гонят по закон,каквото и да правят както и да пищат,има хора които немогат да уволняват защото не са назначавани.Те правят всичко заради гражданската си позиция и тя е че всеки трябва да спазва законите за риболов,убез значение дали ги харесват или не :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

Сега изчетох темата в подробности, че нямах възможност да я следя...
Идват ми на акъла няколко въпросчета, които искам да отправя към ЕМО?
- Интересно защо хасковските риболовци са против д-р Милчев, а софийските и все други чуждостранци го защитават? Нима все хасковци са браковци?
- Защо всички си мислят, че задълженията на ИАРА-Хасково в лицето на д-р Милчев започва и се изчерпва с яз.Ивайловград? А къде са другите водоеми - р.Марица тотално обезрибена през последните 2-3 г., че докато ловя с въдица, оне хвърлят срекмета пред мен посред бял ден дори в рамките на града - Д-град. И ми се хилят...., а от ИАРА никой не реагира?
- Защо се прави подписка в подкрепа на д-р Милчев, относно яз.Ивайловград, при положение, че там намесата на ИАРА-Хасково е минимална, т.е. язовира се пази от Румен-козела и в бъдеще с Милчев или без него пак ще се пази от същия, щото това едва ли зависи от шефа на ИАРА в Хасково.
- Нека Емо да цитира тук от РСР (електронен регистър на съдебните решения) съдебното/те решения за осъдени риболовци от хасково, т.е. от тия дето са в подписката..., а не да говори само празни приказки...

п.п. Идеята тук е не да се подкрепя някава подписка сляпо, а да се изясни ролята и приноса на висаджията Румен-козела в опазването на язовира паралелно с престъпната му дейност и второ - д-р Милчев доколко има принос като шев на ИАРА Хасково, за опазване на рибното богатство в областта, подчертавам не само за яз.Ивайловград.
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от max »

Emo-83 написа:Едни от водещите в протеста са Коста Сарджев,Росен-мъдурко,Найден,Петко и Иван чирпанлията.
Първия е директор на ф-ма Екопрогрес и заедно с Найден и Петко пускат дълги години мрежи на язовир Тракиец.Взети са под наем хладилниците на рибно стопанство и изкарват годишен доход от 15000лв. на човек.Тук говорим за чисти пари без разходите.
През 2005г. тримата са заловени в една лодка от д-р Милчев да пускат мрежи.Имат дело на което Росен е осъден,а другите двама пасажери Найден и Петко оправдани.
За тези хора мрежите плетът Аньо циганина и сина му.
Редовни посетители са на яз.Ст.Кладенец и Тракиец.Тези същите пледират за самоупрвавство от страна на Румен Козела единствено поради това,че им е ограничен достъпа до яз.Ивайловград.
Другия инициатор на протеста е Добри,притежател на два риболовни магазина в Хасково.При него се събират подписите на наивниците.
Този човек се чувства обиден от двата си акта.Първия му е направен за нощен риболов на яз.Ивайловград,като предварително е предаден,че няма да си вади през ноща въдиците.И понеже този човек зарибява събирайки средства в неговия магазин се чувства засегнат и обиден.Още същата вечер си хвърля риболовния билет в язовира.Знака му на протест не е бил отново за добро.Седмица по-късно му правят нов акт на яз.Тракиец заради липса на билет..................................................
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Vid написа:п.п. Идеята тук е не да се подкрепя някава подписка сляпо, а да се изясни ролята и приноса на висаджията Румен-козела в опазването на язовира паралелно с престъпната му дейност и второ - д-р Милчев доколко има принос като шев на ИАРА Хасково, за опазване на рибното богатство в областта, подчертавам не само за яз.Ивайловград.
Vid,явно вие по вашия край,така сте свикнали да маскарите хората без да имате и грам представа за хората и за това,какви са и какви неса :idea: :idea: :idea:

1.Ти познаваш ли "висаджията"Румен-Козела - ЛИЧНО :?: :?: :?:
2.Ти и другите устакяри,можете ли да извадите един документ в които въпросния Козел е "Висаджия" и същия този"Висаджия" да е замесен някъде в каквото и да е престъпление :?: :?: :?:
Няма да пиша повече въпроси защото с тези два,всичко се изчерпва.Аз съм наясно какви боклуци има на тази земя,и също така съм наясно че нито ти,нито плюещите по Козела ще извадите какъвто и да било документ че "Висаджията" - Козел е замесен някъде във някакво престъпление,защото ако имаше такова,това означава че Козела е бил съден и осъден,че Козела му се води някакво следствие за мафиотската му дейяност и т.н и т.н.

Vid,ти чуваш ли се какви ги приказваш,нарече човек които не познаваш и никога не си виждал в живота ти - престъпник и мафиот !!! Ти познаваш ли хасковските мутри,аз знам че поне половината ги познаваш,по тази логика и ти си престъпник и имаш престъпни деяния.Аз да те нарека ли тебе Сикаджия ????? Ти и другите си разпространявате разни слухове,чути-недочети и си ги предавате от уста на уста,без да имате и грам представа за каквото и да било.Аз също познавам мутри и всякакви други.Като познавам даже и от вашите цигани - пезевенци.Това означава ли че съм циганин и пезивенк ??? Не е хубаво да се говори за някои че е престъпник без да знаете нищо за него.Престъпниците са във затвора.Що се отнася до хората направили подписката в Хасково,всички ги знаем кои са поименно,кои какъв е и с какво се занимава,така че престъпниците са половината от тези,направили и подписали тази подписка.Както казах и преди,не Милчев,Милчевица да освободят,язовира ще се пази защото там си даваме парите и това което събираме 1200 човека + още 200 човека които отделно си дават пари като дарение,а вие нещастни плампала сте свикнали само да ловите без да сте поели до сега един ангажимент.Ти като си баровец и радетел за опазването на рибата,защо ти и тези измикяри дето се жалвате от Милчев не се събрахте и да му помогнете както ние помагаме за Ивайловград и да застанете и да си опазите сами Тракиец и Марица а чакате за всичко само на доктора и няколкото му подчинени които имат още 200 водоема в района с които да се занимават ????? Вие сте само едни плямпала,ние от майната си се вдигаме да зарибяваме и пазим а вие исползвачи язовира дето ви е в задния двор не се събрахте да опазите а само пищите.Защо не набихте поне един от вашите бракониери,съберете се и направете нещо,или няма дупе за това,само можете да плямпате и да пишете по форумите лъжи и измислиц"легенди".

Повече няма да пиша,няма смисъл да се разправям с човек които пише измислици,които не си е мръднал пръста да направи каквото и да е за опазването на Троакиец или Марица,а чакате другите хора да ви свършат работата и да се разправят с бракониери.Ще се радвам да те видя да организираш нещо,да те видя колко си отворен и да прочета че бракониерите са ти разбили главата в някои вестник :idea: :idea: :idea:


И още нещо,толкова сте тъпи,че ще направите да накараме Румен да спре да се занимава с язовира,ще спрем и ние да пускаме риби с парите на нашето сдружение и да даваме от парите за пазене,и ще оставим да се опоска водоема за една година и всичките вие отворковци ще ми ядете шарения кур след две години.Защото сте прости и некоректни копелета,защото не заслужавате по водоемите да има една риба.Ще оставим Ивайловград да го обезрибят миндилите с подписката и да си ебете майката,след това хората дето четат тук,да ви хванат и да ви натрошат главите защото вие вървите против интересите на риболовците от цяла България.Вие от Хасково да не сте някакви богопомазани че се правите на съдници,кои сте вие господа бракониери и такива помагащи на бракониерите.В.Ти си вече във списъка и в група на бракониерите,разбираш ли къде се навря,и вървите против риболовците от цяла България.Ти ,ако Румен спре да се занимава и да пуска риби,ще си един от главните виновници зае обезрибяването на водоема,запомни го и тебе ще държа лично аз отговорен за това :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от mishoka_76 »

Нaпълно съм съгласен с Любака явно хората за които се пише много пречат на тези които ги плюят,аз помня какво беше преди години на язовира знам какво е и в момента разликата е огромна и така трябва да остане,затова спрете да плюете Доктора и Румен и преживейте факта че няма да можете да си пускате мрежите. :evil: :evil:
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
evilduck
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 13:37
Местоположение: търговище
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от evilduck »

Emo-83 написа: А за положението на Тича,Камчиа и Ястребиново въобще не ми се говори.Я ми кажете на тези язовири какво става :!: :?:
Пълна трагедия колега,това става.Спокойно можеш да добавиш и Бистра и Бели лом,няма риба за цяр.Бракониерите се бият и си вадят един на друг мрежи.Ако има един Румен и за тук го подкрепям с две ръце,то по зле от това няма накъде да става.То риба,раци,жаби,добре че дребните перки и костурчета нямат пазарна цена.Моята позиция относно ИАРА е следната,на мен инспектори не ми трябват трябва ми пазач на конкретния водоем или иначе казано ,служителя се назначава за пазач на конкретния водоем,в нашето звено са 5 или 6 души само двама са по проверки другите са в офиса търкат бюрата.Тука все лодката им счупена колите счупени или нямат бензин,инспектор за 1 година видях един път на откриването и проверката протече така "момчета вие билети имате нали " ние да и това беше.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Когато Румен се вбеси и заебе язовира,ще ходим всички за да изловим рибата,нищо няма да връщам във водата,каквото хвана-прибирам и така,докато не го опоскаме целия,.После хванете Vid и другите тарикати,дето искат да не им се пишат актове и ги пребийте като кучета и да приключи проблема.Явно искат и на Ивайловград да стане както е на всякъде другаде.Искър,Тича,Жребчево ит.н ит.н и т.н няма смисъл да ги изброявам,остана един Ивайловград дюкме с риба и тези мизерници искат и той да се обезриби както беше.Не ги е срам,хиляди левове сме хвърлили вътре бе,засрами се бе Vid,с какви очи пишеш не ми е ясно,срам нямаш ли.То бива ,бива наглост ама това нанищо не прилича,хем го хванали в забраненото,хем се жалва.От това повече няма какво да се изложиш,честито :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Тоя вид е маи оня ,с двата магазина и двата акта.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Vid написа:Сега изчетох темата в подробности, че нямах възможност да я следя...
Идват ми на акъла няколко въпросчета, които искам да отправя към ЕМО?
- Интересно защо хасковските риболовци са против д-р Милчев, а софийските и все други чуждостранци го защитават? Нима все хасковци са браковци?
- Защо всички си мислят, че задълженията на ИАРА-Хасково в лицето на д-р Милчев започва и се изчерпва с яз.Ивайловград? А къде са другите водоеми - р.Марица тотално обезрибена през последните 2-3 г., че докато ловя с въдица, оне хвърлят срекмета пред мен посред бял ден дори в рамките на града - Д-град. И ми се хилят...., а от ИАРА никой не реагира?
- Защо се прави подписка в подкрепа на д-р Милчев, относно яз.Ивайловград, при положение, че там намесата на ИАРА-Хасково е минимална, т.е. язовира се пази от Румен-козела и в бъдеще с Милчев или без него пак ще се пази от същия, щото това едва ли зависи от шефа на ИАРА в Хасково.
- Нека Емо да цитира тук от РСР (електронен регистър на съдебните решения) съдебното/те решения за осъдени риболовци от хасково, т.е. от тия дето са в подписката..., а не да говори само празни приказки...

п.п. Идеята тук е не да се подкрепя някава подписка сляпо, а да се изясни ролята и приноса на висаджията Румен-козела в опазването на язовира паралелно с престъпната му дейност и второ - д-р Милчев доколко има принос като шев на ИАРА Хасково, за опазване на рибното богатство в областта, подчертавам не само за яз.Ивайловград.
Утре ще ти извадя наказателното постановление.Мога да ви извадя и всички глобени с направени актове.Но тогава да няма оправдания.
Как не разбирате,че законите в една държава е да се спазват.Аз също не съм против Добри,нито против Хасковлии.Те за мен са много добри риболовци,но между тях има и много добри мрежари.Никога не съм бил против риболовеца с въдица в ръка.Но съм против в живарника му да има 40 шарана между кило и две,както и грилянди на коканите с дребни бели.....при условие,че има 3-4бр. добри риби.
Случая с Добри,който наистина зарибява е следния.....макар,че не исках да го пиша.
Тръгва от магазина си за Ивайловград.Някой от неговите свалячи го пита......Къде си тръгнал сега,късно е и знаеш,че на Ивито нощния риболов е забранен.
Отговора е бил,аз съм си сложил главата в торбата и тръгнал.Същия човек го топи на ИАРА,че е там и ще лови през ноща.При подаден сигнал е ясно,че те не могат да си затворят очите и отиват да го проверят.Естествено въдиците са във водата.Горските ми казват,че нямали намерение да му правят акт.Но понеже всеки,като мен който зарибява смята,че има по-големи правомощия,започва да се дърви.Следва акт и бурно недоволство със хвърляне на билета във водата.След малък период от време,залавят Добри на Тракиец без билет и му правят нов акт,както е записано в закона.
Аз също съм против да правят актове на хора забравили своя билет.Има си компютри и там лесно може да се чукне и види,кой има и кой не.Но нали разбирате,че повечето от нещата сами си ги предизвикваме със недопустимо поведение,когато сме в нарушение.....блага дума,мн. врати отваря.
Никога не съм бил против Добри,защото уважавам всеки човек отделил време и средства за зарибяване.На мен ми е ясно,че такъв човек не може да бъде бракониер.
Обичам Хасковлии и най-добрия ми приятел е от там.Моите учители в риболова също са Хасковлии.Те са ме учили да правя шок лидери и да хвърлям надалече още преди 25г.Имам страхотна слабост към този град,но тук говорим за принципи и спазване на закони.Не само мрежарите и токаджиите са нарушители и тази година ще ви го докажа със клипчета.Аз ви разбирам,защото не съм светец и също по подобен начин съм нарушавал закона.Не заради рибата,а заради собствения кеф.
Повечето Хасковлии бучат сега за следното.Хванати са в издънка.Кой във вододайна зона,кой с повече риба и др. подобни.Но което ги дразни,че за най-малкото получват актове,а мрежарите се измъкват между капките.
Но и това има своя логичен отговор.Мрежарите отиват подготвени и обикновенно не са сами.Освен това в законите има огромни дупки,които пред съда остават ненаказани.
Пример.Виждат на Тракиец мрежар с лодка.На брега до колата му има две извадени мрежи с риба.В същото време бракото вижда горските при излизането си с другите мрежи.Дава газ в обратна посока и изчезва.След 2ч. излиза с празна лодка и скрити мрежи.....другите обаче седят до колата му.Да но той обявява,че не знае на кой са тия мрежи,а той бил си се разхождал в язовира и студа да разглежда водоема.
Ееее,кажете ми това какво е :!: :?:
Казах ви,че вчера бях при шефа на ИАРА два часа.Човека ми даде пълна информация по случая.Дори слушах на спикер разговора му с проверяващите и какви нередности са открили.
Това,което на мен също не ми допада,че има глобени много риболовци,а малко мрежари заловени.Наистина е мн. по-лесно да глобиш някой решил да си почине за седмица и без усещането,че е престъпник напълнил живарниците с много и маломерна риба.
Непознаването на законите не ни оневинява.Въпреки това смятам,че със блага дума всичко се оправя.Но ние нали сме велики,започваме едно дървене,дето не е ясно кой в случая е нарушителя и кой ИАРА.
Искам да задам следния въпрос към Хасковлии.Знаят ли е къде е вододайната зона и имат ли право да риболовстват там :!: :?: :roll:
А защо след,като знаете продължавате да подмятате там джигове!Не смятате ли,че е нахално да се оправдавате с мрежарите за вашите нарушения.
И понеже не искам да се правя на човек от другата страна на барикадата.....ще ви кажа.Аз също съм против забраната на бялата в този си вид.Именно по този повод раговарях вчера със шефа на ИАРА Господинов.Техните доводи са,че поради по-топлата година,бялата била пълна с хайвер.
Веднага контрирах,че тя започва да пълни хайвер и след,като го хвърли и не може една забрана да е 4-5 месеца.
Казах следното.......След октомври повечето риболовците се прибират по домовете си заради студа.По язовирите остават само местните,които имат близки дестинации.Те ловят на джиг,а останалите освен запалените могат да си позволят това много рядко.
Фактически за обикновенния риболовец реалната забрана си става 7м. до откриването на 1-ви юли.В този период реално той не ходи на риболов.
За това дадох сравнение с барзоварната тенджера.Дори тя си има отдушник за изпускане на парата.Такъв отдушник трябва да има и риболовеца.За това сега ще ходя отново при него и ще обмисляме кои язовири и как да се разрешат за риболов със усилено присъствие на ИАРА по тези места.
Разбрахме се да държим жива връзка и да ви информирам подробно за всичко,което може да се случи в наша полза.
И моля ви да не поствам всички с актове,защото на доста хора ще им стане неприятно.Не съм против тези хора,но съм против това в подписката ви да има доказани мрежари.
За останалите глупости,които се пишат за Козела ще скоча на всеки с двата крака,защото мразя лъжите.
Забравих да ви кажа най-важното.Може би ще имаме възможност ние риболовците да стопанисваме и пазим голям и хубава язовир.За това малко по-нататък ще пиша.
Само не ни приемайте мнения,като тенденциозни.....говорим за истината,а не кой как я изкривява през собствените си очи.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от franko »

Emo-83 написа: Пример.Виждат на Тракиец мрежар с лодка.На брега до колата му има две извадени мрежи с риба.В същото време бракото вижда горските при излизането си с другите мрежи.Дава газ в обратна посока и изчезва.След 2ч. излиза с празна лодка и скрити мрежи.....другите обаче седят до колата му.Да но той обявява,че не знае на кой са тия мрежи,а той бил си се разхождал в язовира и студа да разглежда водоема.
Ееее,кажете ми това какво е :!: :?:
Простотията на ИАРА или нежелание да работят!
Имаш въпрос и за това ти отговарям.
Като цяло ми хареса,какво си написал.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Вие разбирате ли,че тук в тази държава,трябва да има закон за линчуване,трябва такива да се хващат и линчуват,толкова наглост на едно място,не е истина.Еднож към едно с тези които до сега са ни управлявали.Р.Овч и другите крадци,дето и бебетата ги знаят колко,кога и как са крали,се появяват на екрана на телевизора и започват да ни правят на тъпи,как те не биле крали а правели само хубави неща за нас и за нашето благоденствие.Е такива са и тоя Vid и компания,подскачащи против този и онзи,и най-важното,мръсниците винаги хапят ръката която им прави добро,ето това ме дразни и вбесява :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ако беше преди няколко години и не бях се отказал да се занимавам с глупости и си седнах на задника,бая народ щях да оправя,защото само бой оправя мръсниците,те нямат сван и срам,ще го хванеш че му е вътре,надупен и с разпран гъз,и така ще те завърти та ще те изкара че тебе са ебали :mrgreen: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
toparlak
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 2:15
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от toparlak »

Всичко това още веднъж показва необходимостта ние риболовците да имаме някаква организация(юридическо лице) зад която да са 4-5 хил.човека.Тогава ще можем бързо да реагираме на забрани,недомислици в закона или както е в случая-бракониери да свалят шеф на ИАРА-егати абсурда,сигурно не е съвършен Милчев,но в основните инициатори срещу него да има отявлени мрежари и някой в министерството да им обръща внимание е абсурд,не е за вярване.От ведомството на Господинов слепи ли са,или глухи,в друга държава ли живеят? Не четат ли най-големия риболовен форум? Моля модераторите да преместят темата да не е в оффа,а в риболов на сом-достатъчно е важна.
По отношение на евентуална организация разбирам,че в Пловдив си имат сдружение т.е. има вече нещо готово.Нека помислят за филиали и в други градове и да почнем да се обединяваме най-накрая,а не само да се пънем по форумите.Както например Старите видри си имат филиали в различни градове.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Топарлак,как да направиш сдружение с такива риболовци като тези от Хасково,половината са със актове,кои за маломерни риби,кой за ловене в забранени зони,кои с повече въдици,кой с огромни количества риба в живарниците,кажи ми,как да стане като утре ще станем за резил :!: :?: :idea: Аз съм защитавал понякога хора згазили лука там,все пак не трябва винаги да се върви с рога напред,но в 90% от случаите,всеки втори е тарикат,вечно хитруват,крият по десет-двадесет риби,осоляват,викат коли които я товарят и я носят по магазините д я продават,такива хора са в тази петиция,но един няма мозъд да помисли че с Милчев или без Милчев,нещата ще са същите защото подкрепата да се пази по този начин водоема не е от него,има карт бланш от София.Така че,които и да сложат,пак ще е човек на когото ще му е ясно че изгаря ако не си върши работата и то без подписки :idea: :idea: :idea: Не знам,какви очи имат тези хора,не ми е ясно,поне да се засрамят и да млъкнат да не се караме за глупости :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от quietriot »

Винаги може да неглижираш работата на един чиновник, начини много ........подписки , сигнали, жалби , ръководството не обича такива неща и често ги решева по сталинистки , няма човек няма проблем.
От друга страна чиновниците с повече власт често се самозабравят и решават, че са местни феодали :wink: пример шефа на ИАРА Стара Загора...." Аз го уведомявам че ще правим състезание по джиг на Копринка 2010, той ми вика, ще си помисля :mrgreen: ......разговора натам няма значение как протече :wink: , та мисълта ми е, че може да е и тако и вако, не познавам колегата , не съм чувал отзиви за него, но ако натиска е прекалено силен ще си замине, освен ако не му размине покрай правителствената криза :wink: в момента ако Драгомир си има други кахъри та да се занимава с него.
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”