Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Аз в живота ми не съм направил нещо,от което да се срамувам.Винаги съм бил точен/освен ако по някога нещата не са зависели от мене/ но правя всичко възможно да отстраня проблемите които съм създал.Истината винаги е била важна за мене и за това се дръгна с някои хора,които са доста тесногръди и почти кьорави.На някои така им отърва примерно и за тях истината не е важна,гледат да се умилкват и четкат на този и онзи,защото биле приятели.Приятел на приятел,лоши работи не прави,това е закон !!!.Лека вечер ти желая,и не ги мисли Хасковските подписчии,те ще се изядът сега един-друг :idea: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Само да не си помислят,че сме против всички Хасковлии.От този град имам много приятели и много честни хора.Във подписката съм сигурен,че също има такива.Просто са подведени и без да знаят точната истина,са се разписали.
Което е най-лошото,че до тях са наредени отявлени мрежари.....хора правили пакости години наред по нашите водоеми.
Случката с Добри е майтап работа.Наранено му било егото и не е могъл да преглътне акт за 100лв.Но надявам се,да осъзнае рано или късно колко е бъркал.
д-р. Милчев в продължение на години не е ял шаран.Дори се страхувал да си купи такъв от магазина,за да не го обвини някой във вземане на рушвет.Представяте ли си шефа на тази област да яде скумрии!А накрая го обвиниха,че правел актове на нарушители риболовци и само с един към мрежари.А те горките с едни добри-добри очи....душата на дете......със хладилни бази. :evil:
На всичкото отгоре седнали да плюят по Румен козела.Човека,който възкръсна яз.Ивайловград.Било самоуправство това да гониш мрежари и бракониери.А защо не се оплаче някой редовен риболовец,който само там може да улови риба на въдица!?
Впрочем оплакват се и те,защото толкова им е акъла.Хванали по 60 шарана в живарника и навързали по 30 бели риби по коканите.Ееееееее,това къде го има ми кажете.Как няма да ви се карат и проверяват!Що не хванете толкова риба на някой друг изтърбушен язовир!?Чак коли си организират да идват и да им прибират рибата в хладилници......това ли е нашето хоби риболова :!: :?:
В личен разговор Румен ми каза следното.Положих толкова усилия да премахна мрежарите.Чак не ми се вярва как успях в тази война.Но за съжаление на тяхно място дойдоха риболовците.Язовира е пълен с риба и всеки пълни и тъпче в чувалите.....сякаш утре иде края на света и след година няма да иска да дойде пак.
Ето на такива хора се правят актове,защото има закони,а там ясно е посочен разрешения улов на ден. :fish6:
Ето ви един клип на най-големия бракониер Румен Козела,който само през последната седмица преди забраната пусна 100 000 шаранчета 3000 бели риби и 1500 сомчета.
Единствено идиоти могат да обвиняват,че този човек е бракониер.....както го правят доста хора от подписката срещу д-р Милчев.
Изображение
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от franko »

Изображение
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Tomahawk »

" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Pike1 »

Жалко, че няма хора като Румен по другите големи язовири ! Поздрави на групата за доброто дело ! Да сте живи и здрави !
MEMENTO MORI
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Yco-Camel valley »

Мислих да не пиша повече в тази тема, но се ядосах.

- Ей...този хрисим и библейски човек (д-р Милчев), го омаскарихте. Не ви ли е срам поне малко? Свършихте си пъкленото дело, а сега на къде?
P.S. В стадото винаги има заблудени овце. Всички грешки се опрощават, но поне наведете смирено глави, посипете си косите с пепел и искайте прошка, независимо, каква религия изповядвате. Не тука, а пред съвестта си.
Това не съм го измисли аз, само цитирам....
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
d-r Vetko
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 21:08
Местоположение: Хасково

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от d-r Vetko »

Emo-83 написа:
d-r Vetko написа:Интересна битка ще е - 7 кандидата за поста ...
Битка ли! :roll: ......не е имало такава. :wink:
...а някой запита ли се защо??? От 19 кандидата за 4 областни поста - нито един компетентен -как пък не ! От 19 кандидата никой не знаел шарана сладководна риба ли е или не....за мен това е несериозно. Просто се чакат да минат изборите и да се сложат подходящите хора.
Зарибен,както никога до сега....
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от max »

d-r Vetko написа:..................
В България всеки разбира от футбол и от политика :D

Теста който не са минали кандидатите не е върху шарана :D а върху закона, правилника и основните положения както и процедурите които се изискват по тях. Ще се проведе втори кръг и всички имат достатъчно време да се подготвят.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

max написа:
d-r Vetko написа:..................
В България всеки разбира от футбол и от политика :D

Теста който не са минали кандидатите не е върху шарана :D а върху закона, правилника и основните положения както и процедурите които се изискват по тях. Ще се проведе втори кръг и всички имат достатъчно време да се подготвят.
Шах на пешката :roll: :roll: :roll: Милчев си е Милчев,интелигентен човек,при разговор с него си личеше култура и начетеност.Говореше спокойно и с уважение.Няколко срещи съм имал с него през годините,наистина беше добър човек.Е,сега да им сложат някой ситук и да се оправят нещата :lol: :lol: :lol: Молете се Хасковски кауни,да не спечелят БСП и ДПС,тогава със сигурност главата му ще е четвъртита /едната/ а долната рязана и ще върши работа както навсякъде,където са фесове- пълен хаос и безконтролност на техните и проблеми за нашите !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
d-r Vetko
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 21:08
Местоположение: Хасково

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от d-r Vetko »

max написа:
d-r Vetko написа:..................
В България всеки разбира от футбол и от политика :D

Теста който не са минали кандидатите не е върху шарана :D а върху закона, правилника и основните положения както и процедурите които се изискват по тях. Ще се проведе втори кръг и всички имат достатъчно време да се подготвят.
http://novinarug.com/news/2013/04/17/%D ... 4218750000" onclick="window.open(this.href);return false;
Зарибен,както никога до сега....
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Tomahawk »

Е сега ще ви се падне " супер шеф" на ИАРА . Май ще някой ще плачат , да се върне доктора.... :roll:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от max »

d-r Vetko написа:....................
Въпросната статийка я е писал някой :fish6: като тези п......и дето продължават да наливат масло в огъня. 99% от написаното в нея е чиста лъжа. Просто по случайност бях при ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ директор (а не при заместника му) когато се обадиха от тази "СУПЕР ОБЕКТИВНА" медия. Интервюто по телефона беше с Драгомир Господинов, а не с Кирил Делев който не беше на работа в това време :!: :?: :!: :!: Отговора на И.Д. беше ЦИТИРАМ - "Нито един от кандидатите не успя да се класира за втори кръг - събеседване/интервю. Всички явили се на теста не познават в детайли закона за рибарство и аквакултури и правилника на агенцията. " тук явно го попитаха за какво е бил теста - " Върху закона за рибарство и аквакултури и вътрешният правилник и разпоредби" :fish8:
Аз нищо не чух за шарани и въобще за риби :!: :!: :!: :!: . Човека който ще седне на този пост ще бъде АДМИНИСТРАТОР и според мен всички са наясно че трябва да познава цитираните по горе неща.

Вие сами си направете сметката колко е обективно вестничето НОВИНАР ЮГ - Хасково. Поредната поръчкова медия която се е втурнала да гони нечий интерес облечена в привидно благородни и значими за общото мотиви :!:
Tomahawk написа:Е сега ще ви се падне " супер шеф" на ИАРА . Май че някой ще плачат , да се върне доктора.... :roll:
Милчев (до колкото знам) е завел дела, вкл. и срещу ИАРА за неправомерно уволнение. Вероятността да го спечели според мен е над 90% и след това със сигурност ще бъде възстановен.
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Yco-Camel valley »

"Сред кандидатите бе Гюнай Юсуф, шеф на “Тролейбусен транспорт” и временен началник на ИАРА-Хасково през 2010 година." :lol:

Всеки студент по биология, завърши семестриално с 3.0.. :mrgreen: , би го взел с лекота този изпит. Един правилник се научава за един ден.
Егати трагедията. Щом шефа на "Тролейбусен транспорт” се явява, яката сте го закъсали. :lol: Такива не трябва да се допускат да припарят до конкурс. :idea:
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Всъщото време ИАРА има желание да уеднакви критериите на своите служители,като ги накара да преминат съответния курс.
Те самите казват,че е недопустимо на риболовци от различните краища на страната да извършват по различен начин проверките си с тотално разминаване на изискванията към тях.
Самите те казват как един и същи риболовец се проверява по различен начин в различните краища на страната и когато му се издава Акт или протокол той дори е на различни бланки.
Моля колеги не познаващи,като мен добре материята да не коментират глупости,кое е шаран и кое не,защото това не е причината.
Например при проверка на един арендован язовир ИАРА трябва да се изискват различни на брой документи свързвани със стопанисването на язовира.А при проверка се оказва,че проверяващите знаят само 3-4 от тях.
Именно поради тези и много други изисквания се провеждат конкурси с изпити.
Отностно Хасковския вестник и журналистите с женски имена пишещи статиите си........сами преценете колко познават материята те,за да дават своите компетентни мнения и констатации.
Опитват се да правят интересни своите издания пишещи неща точно,като за наивниците във в.Шок.Казват една истина и покрай нея 100 техни интерпретации,които доста често са неверни.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Емо,това с проверките на арендованите водоеми от ИАРА,дали имат арендаторите документи,отпада,поради простата причина че документипе отиват при тях комплектовани и те ми дават документа с които имам разрешение да търгувам с рибата си в България и най-важното в чужбина !!! Така че това могат да не го учат и ако искат да знаят дали ги имам документите да си видят в архива,където остава единия комплект които остава при тях :idea: :idea: :idea: Преди тези новите изисквания,пак от ИАРА се взимаха книгите където се описва количеството уловена и продадена риба,пак се взимаше от тях възоснова на договора за аренда.Така че тези доводи са ти несъстоятелни.За това,още като се вземе водоем под аренда и се отиде за тези документи в ИАРА,веднага им отпада един водоем за проверка по-малко :!: :!: :!:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”