Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

ОФФСом
Публикувай отговор
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

Emo-83 написа:За какво ги пусна тия глупости....кажи ми честно.
Във форума няква ЦЕНЗУРА ли има?? Не ти разбрах въпроса? Това са журналистически писания, кое е вярно, кое не, нека всеки сам да си прави изводите. Просто Ви давам инфо...., щото не всеки чете пресата, още по малко регионалната.
Но, ако това е вярно: "Д-р Милчев носи персонална отговорност за това, че за цялата 2012-та година няма НИТО един акт на бракониер в областта"
Те, явно браковците се свършиха :lol: Не може ИАРА-Хасково само да проверява само редовите риболовци. Ако това е вярно, макар че не вярвам много на журналята, но ако наистина е така - подкрепям изцяло.... Това означава, че ИАРА-Хасково е проспала цялата 2012г.
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Истината е че трябва да се обеденим,а не орел,рак и щука.Да сме задружни в исканията си и отстоява ме правата си.
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Vid написа:
Emo-83 написа:За какво ги пусна тия глупости....кажи ми честно.
Във форума няква ЦЕНЗУРА ли има?? Не ти разбрах въпроса? Това са журналистически писания, кое е вярно, кое не, нека всеки сам да си прави изводите. Просто Ви давам инфо...., щото не всеки чете пресата, още по малко регионалната.
Но, ако това е вярно: "Д-р Милчев носи персонална отговорност за това, че за цялата 2012-та година няма НИТО един акт на бракониер в областта"
Те, явно браковците се свършиха :lol: Не може ИАРА-Хасково само да проверява само редовите риболовци. Ако това е вярно, макар че не вярвам много на журналята, но ако наистина е така - подкрепям изцяло.... Това означава, че ИАРА-Хасково е проспала цялата 2012г.
Това не е верно.За миналата година има поне 10на акта и то само от иваиловград,тази информация ти е давам, от човека,които ходи и досега по делата.Просто така е казано да пишат по медиите.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Vid написа:
Emo-83 написа:За какво ги пусна тия глупости....кажи ми честно.
Във форума няква ЦЕНЗУРА ли има?? Не ти разбрах въпроса? Това са журналистически писания, кое е вярно, кое не, нека всеки сам да си прави изводите. Просто Ви давам инфо...., щото не всеки чете пресата, още по малко регионалната.
Но, ако това е вярно: "Д-р Милчев носи персонална отговорност за това, че за цялата 2012-та година няма НИТО един акт на бракониер в областта"
Те, явно браковците се свършиха :lol: Не може ИАРА-Хасково само да проверява само редовите риболовци. Ако това е вярно, макар че не вярвам много на журналята, но ако наистина е така - подкрепям изцяло.... Това означава, че ИАРА-Хасково е проспала цялата 2012г.
Мога да ти покажа цензура.......Не е ли нахално написано всичко това след,като поста ти стои.
Казвам,че са глупости защото са такива.Има заловени браконири с мрежи.Но не ми наричай риболовци с по 20 маломерни бели редовни.
А за Козела въобще не ми се коментира.Там всичко е лъжа.
Те във един форум Биг Фиш ли е,на майка му у.... пише,че риболовните живи да ги ожалиш....ходели скъсани.И когато отидох в ИАРА,хората ми вадят лятно яке,зимно яке,обувки от Горатекс на Аполо и Болкан,ръкавици два вида за да не им е студено при вадене на мрежи и т.н.т.
Всеки драскач пише чул-недочул само простотии.Е така се създава грешно впечатление и се манипулират масите.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Emo-83 написа:
Vid написа:
Emo-83 написа:За какво ги пусна тия глупости....кажи ми честно.
Във форума няква ЦЕНЗУРА ли има?? Не ти разбрах въпроса? Това са журналистически писания, кое е вярно, кое не, нека всеки сам да си прави изводите. Просто Ви давам инфо...., щото не всеки чете пресата, още по малко регионалната.
Но, ако това е вярно: "Д-р Милчев носи персонална отговорност за това, че за цялата 2012-та година няма НИТО един акт на бракониер в областта"
Те, явно браковците се свършиха :lol: Не може ИАРА-Хасково само да проверява само редовите риболовци. Ако това е вярно, макар че не вярвам много на журналята, но ако наистина е така - подкрепям изцяло.... Това означава, че ИАРА-Хасково е проспала цялата 2012г.
Мога да ти покажа цензура.......Не е ли нахално написано всичко това след,като поста ти стои.

.Но не ми наричай риболовци с по 20 маломерни бели редовни.



Какви 20 бели маломерни,ми те е изтрепаха малката бяла с въдици, от брега на симеон.Говорим за 60..70...до 90 малки рибки по 300-500граматъпкани в чантите,и същити тея ще протестират .Баси и наглоста,ако аз сам иараджия ,ще им пръсна трътките гладни от актове,бати и пасмината.Наредени кат щъркели по брега и скубят ,маиката си ебало.Та видьо не говари простоти и ми си образоваи пасмината.В риболовна етика и опазване на дребната популация.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

Квото и да говорим, явно оставката на д-р Милчев е факт. Кой ще е новия и кВо ще направи? Ще видим. Все пак проблема с риболова е най последния проблем на държавата в това време.....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Ясно че е факт.Нали трябва да има, някои за назидани е на другите.Но незнам, как ще си промените културата,като риболовци.Ясно е че такива като теб, се броят на пръсти.Но защитаваики ги и ти изпадаш в немилост.
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Anton_65 »

Миналото лято се направих на шаранджия за 4-5 часа на Тракиец :D и по едно време идва един Кърджалийски чокъл :lol: с една блеснарка,и като почна една след друга тия малки бели рибки и ги пребира,гледах го гледах го и отидох при него и му викам,слушай какво колега,не ли те е грях да ги прибираш,вика гости ще имам и ми трябва една голяма чанта да напълня :roll: ,викам си тоя като го гледам един хърльо, ако продължи ще яде шутовете и му викам няма да се разправяме, но повече няма да прибираш тия рибки и това е,погледна ме с бялото но очото, но бяхме само двамата и се сепна може би,повъртя хващаше но си ги пускаше и след малко си тръгна
Това беше пример от един риболовен ден а през останалота време.....и къде са тия проверяващи като се знае от куцо и сакато, че имаше голяма популация на бяла и се пълни масово в чанти :wink:
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

ribata402 написа:Ясно че е факт.Нали трябва да има, някои за назидани е на другите.Но незнам, как ще си промените културата,като риболовци.Ясно е че такива като теб, се броят на пръсти.Но защитаваики ги и ти изпадаш в немилост.
Колега, никого не защитавам.
Но, ще започна. И кВо значи - изпадам в немилост? Пред кого? Пред форумците? Аз не съм подлога и гъзове не лижа. Просто си изказвам личното мнение. Ако на някой не му харесва - едногодишен БАН на моя милост и точка....
Вече го написах, но вие не го разбирате? Вие, от софето, пловдивско и пр. с лодките защитавате единствено и само яз.Ивайловград. Щото само той ви интересува. Все трябва да ви е ясно, че Румен-козела ще си пази собствения язовир с Милчев или без него....
А къде са другите ни хасковски водоеми? Къде е ИАРА-та? р.Марица през последните 2-3-ри години дотам я обезрибиха, че няма и една риба де да уловим. Таквоз чудо никога не е било. Бракониера да си мята срекмето редом с мен, да ме гони от реката, за да не му скъсам или закача мрежата, а звънейки на ИАРА.... майната му... Ама, аз все пак ходя на риболов за релакс, а не да се бия и стрелям браковци..... И не че не мога да ги ошамаря, както и се е случвало щото съм към 2м. висок и към 100 кг., но смятам, че не това е начина да се борим с тях....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от karakolev »

В много случай е това решението, здрав бой и палене на лодката и мрежата, с актове няма какво да му вземеш, после дори и да влезне в сила акта на съдия-изпълнител ли ще го дадът и ако си е прехвърлил имуществото кво правим ;)
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Yco-Camel valley »

Към хасковлии:
Сега ако свалите и кмета на Хасково, еша няма да ви има. Рибата се вмирисва от главата, а след това и червата :lol:. Ама за него не смеете до днес и подписка да стъкмите май. :mrgreen:
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Yco-Camel valley »

Кв'о става..а? :D Още не сте ли го изгонили с рибарските гьостерици. Тоя кмет ако беше в Пловдив малееее...щяхме да му свием сърмите, като на крадлив чобан стадото. :lol:
Ама щом си го харесвате....ваша си работа..
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от spookymiro »

Колега Vid, много съм любопитен да видя как някой ще успее да опази вашият регион с 5 човека, които според баш шефа били достатъчни...

Плюенето е най лесно. Ето, махнаха човека. И са квоооо?
Когато тръгваш да разваляш нещо, е хубаво да имаш идея как ще го посториш наново или замениш.

Моето мнение е, че сега хептен ще я втасате. В една пофесия си трябва време за да станеш добър, да си направиш контактите и да си вършиш работата както трябва.

Вместо да се правят подписки, нямаше ли да е по-добре да се направи среща на подпискарите с г-н Милчев, да се опитат да се разберат и ако не стане, тогава да се прави подписката и да се помисли като го махнат какво да се направи след това?

Който и да дойде, хората все ще са си 5!

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Vid »

Я, като един скромен представител на Ааскоу тука, чета и чак се чудя кВо да кажа:
karakolev написа:В много случай е това решението, здрав бой и палене на лодката и мрежата, с актове няма какво да му вземеш, после дори и да влезне в сила акта на съдия-изпълнител ли ще го дадът и ако си е прехвърлил имуществото кво правим ;)
Напълно си прав. Човек, който няма нищо, нищо не можеш да му направиш....
Не съм съгласен, че трябва лично да се разправяме с бракониерите. Работя 6 дни в седмицата и в неделя отивам да релаксирам, а браковците са толкоз много, че това означава всяка неделя да се бия с тумби цигани. Таквиз неща не трябва да се случват в една европейска държава, па макар и най откъсаната..
Yco-Camel valley написа:Кв'о става..а? :D Още не сте ли го изгонили с рибарските гьостерици. Тоя кмет ако беше в Пловдив малееее...щяхме да му свием сърмите, като на крадлив чобан стадото.
Много е просто. Градът е малък и хората ги е страх. Т.е. страх ги е младите, които са се закачили за някоя мижава работка и другите които имат някакъв бизнес, защото още утре кметът-феодал ще им "разкаже играта". Точно по тази причина инициатори и главни действащи лица са пенсионерите, те просто няма какво да губят, никой не може да им посегне на мизерните пенсийки...
Интересно, защо най големите защитници за кмета са хасковските цигани ? :lol:
spookymiro написа:Колега Vid, много съм любопитен да видя как някой ще успее да опази вашият регион с 5 човека, които според баш шефа били достатъчни...
Плюенето е най лесно. Ето, махнаха човека. И са квоооо?
Когато тръгваш да разваляш нещо, е хубаво да имаш идея как ще го посториш наново или замениш.
Моето мнение е, че сега хептен ще я втасате.
Тук бъркаш, ние вече дотолкоз сме я "втасали" и като риболовци и като хора и като държава, че повече няма накъде.
Никога не съм плюл по името на д-р Милчев, не съм тръгнал да развалям нещо, нито съм си сложил подписа в подписката за отстраняването му. Прочети какво съм написал до тук. Просто реагирах на кампанията и анти-подписката подета от Емо, когато всички почнаха сляпо да вдигат ръка ЗА. Простичко казах - хайде да се замислим? Зададох въпроси? Защото яз.Ивайловград не е единствения водоем в хасковска област. Къде е р.Марица? Там риболовците като бройка и бракониерите са в пъти повече от тези на язовира. Защо основните усилия на ИАРА са насочени към яз.Ивайловград и по тази причина все останали водоеми са овършани? Защо в последно време усилията на ИАРА не са насочени към браковците с мрежите и тоците, а се търсят дребни нарушения от тези с билетите?
И още много въпроси, на които трябва да има отговор. Не искам оставката на д-р Милчев, но смятам че ИАРА-Хасково е наложително да направи повече от това, което прави до момента.

Обаче съм съгласен - с 5 души, със смешни заплати, с една кола и с ограничен лимит за гориво и поддръжка, съществени резултати няма как да има. С д-ра или без него, не виждам светлина в тунела, проблема е във функционирането на цялото ни общество, в бедността и манталитета ни. А на този етап риболовът ни е последната ни грижа...

п.п. Все си мисля, че не трябваше да се правят подписки и анти-подписки, а да се направи един обществен дебат с хасковската ИАРА за подобряване на работата и, и подписка до централното управление с искане за увеличаване на ресурсите...... Ама, то правителството е в оставка, както и шефовете на всички звена....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Vid написа:
Тук бъркаш, ние вече дотолкоз сме я "втасали" и като риболовци и като хора и като държава, че повече няма накъде.
Никога не съм плюл по името на д-р Милчев, не съм тръгнал да развалям нещо, нито съм си сложил подписа в подписката за отстраняването му. Прочети какво съм написал до тук. Просто реагирах на кампанията и анти-подписката подета от Емо, когато всички почнаха сляпо да вдигат ръка ЗА. Простичко казах - хайде да се замислим? Зададох въпроси? Защото яз.Ивайловград не е единствения водоем в хасковска област. Къде е р.Марица? Там риболовците като бройка и бракониерите са в пъти повече от тези на язовира. Защо основните усилия на ИАРА са насочени към яз.Ивайловград и по тази причина все останали водоеми са овършани? Защо в последно време усилията на ИАРА не са насочени към браковците с мрежите и тоците, а се търсят дребни нарушения от тези с билетите?
И още много въпроси, на които трябва да има отговор. Не искам оставката на д-р Милчев, но смятам че ИАРА-Хасково е наложително да направи повече от това, което прави до момента.

Обаче съм съгласен - с 5 души, със смешни заплати, с една кола и с ограничен лимит за гориво и поддръжка, съществени резултати няма как да има. С д-ра или без него, не виждам светлина в тунела, проблема е във функционирането на цялото ни общество, в бедността и манталитета ни. А на този етап риболовът ни е последната ни грижа...

п.п. Все си мисля, че не трябваше да се правят подписки и анти-подписки, а да се направи един обществен дебат с хасковската ИАРА за подобряване на работата и, и подписка до централното управление с искане за увеличаване на ресурсите...... Ама, то правителството е в оставка, както и шефовете на всички звена....
Момчета,надявам се да осъзнавате,че д-р Милчев не ми е братовчед и нямам никакви сантименти към него.Не съм седнал да го защитавам туко така.При мен и приятелите,които имам за съвестни риболовци със своя морал проблема и защититата,която окозваме е това,че във тази подписка участват отявлени бракониери.
Вие може да имате своите основателни причини против д-р Милчев,но не може за съюзници в една мащабна подписка да са ви точно тези срещу които сме всички ние.
Точно това няма как да стане и именно заради това е нашето бучене.
Всички сами знаем,че между нас риболовците има недобросъвестни браковци.Разбирам кефа,който ни доставя нашето хоби.Не съм казал никъде,че не трябва да си вземеш риба.Но не може да уловиш 4-5 добри риби на джиг и да прибереш в торбата още 30 сулчета.Това не те прави по-добър риболовец.И понеже е криза ,а в бедните райони има много хора,които ловят риба не само да се похвалят,а за да се изхранят се опитвам да разбера и тях.Но въпреки това ми е доста трудно,защото аз и компанията с която ходим на риболов сме против това.
Замислете се сами.Никой човек с лодка не би трябвало да нарича себе си беден.Лодката с колесара и двигателя почти винаги му струват повече от семейната лека кола.Скоро си продадох Кадито за 1800лв. а срещу тях мога да взема един колесар,дето са 4-ри железа на кръст.Тук оставяме такъмите с които риболовстваме.Макари,въдици,силикони,воблери + бензин са още едно голямо перо.Значи ли тогава,че когато отидем на риболов трябва да си избием всички тези разходи.И ако значи,смятате ли,че това ще е начина утре ще можем да практикуваме нашето хоби.Ми то ще изчезне бе хора.Това не е бездънна яма.
Именно поради тази причина смятам,че бракониери са не само мрежарите.Виждал съм живарници пълни с по 30-40 шарана....това за акт ли е ми кажете вие самите.
Но какво се получава реално и къде е разминаването ни между нас самите.
Подписката срещу д-р. Милчев има някакво основание.Ходейки във ИАРА да се запозная точно с проблема се оказва,че хората работили в агенцията имат много документални пропуски.Няма да навлизам в детайли за тях,защото никой не го брига за подобни неща.Но самите проверяващи,макар и мн. честни хора са допускали големи грешки.
Д-р Милчев казва така.На мен на главата ми висят над 2000 водоема,а разполагам с шест човека и две лодки.
Шефа ня ИАРА го контрира така.......ОТ тези 2000 водоема повечето от тях са локви с риби или отдадени на частници за стопанисване.Мен не ме интересуват тях.....нямаме реални сили да се опазват всичките.....още повече,ако са арендовани.
Интересувам се какво става на яз.Тракиец,яз Ивайловград и река Марица.
И ако на яз.Ивайловград имате яката подкрепа на Козела със хора,средства и бензин,то реално ви остава яз.Тракиец и р.Марица.Там трябва да се бачка.
И сега да чуете в какво се изразява различието.
Има актове на доста риболовци.Доста от тях са за прекомерен улов,не спазване на вододайна зона и ред подобни.....бих казал и заслужени.
Но нямате заловени мрежари.....или впрочем имате,но само един.Всичко това е от погрешната ви работа.Да извади мража може всеки.....дори самостоятелен риболовец.Номера е да се залови бракониера на място и след това да му си направи акт със прецизна юридическа точност.За целта,мрежата не се вади,а се дебне от брега и когато излезне се хваща,като му се конфискува цялото имущество.При 3-я подобен случай,следващия брако ще се замисли дали да пуска или дали си заслужава.
Ако му вземеш само мрежите,той с едно следващо пускане ги е избил.
Прясното инфо,че от миналата седмица има заловени такива бракониери и им е конфискувано цялото имущество,като лодки,двигатели,мрежи и джип Тойота.Други двама след рецедив,защото са били с условни присъди до седмица влизат в затвора.
Ето това е основната работа на ИАРА и служителите и точно в тази посока ще се работи.
За целта днес или утре ще създам нова тема,която ще се чете във всички раздели на този форум.Тя ще е горещата и пряка линия между нас и ИАРА.В нея ще научаваме ежеседмично за нейната свършена работа,за проблемите на нас риболовците,както и за създаване на по-олекотен режим за истинските риболовци,които релийзват улова си.
В момента събирам истински доверени и можещи хора за доброволни сътруници на ИАРА.
Това не означава,че ще раздавам карти на приятелите си за фукня и ползването на някакви привилегии.Тези карти ще служат за някаква законова основа при извършването на проверки за мрежари и недобросъвестни риболовци.
За райна в Хасково съм помолил Благой да ми съдейства специално за хора често ходещи на риболов по Марица.Помолих Карфиците от Пловдив да разговарят с Добри,също за такива хора.....щото не очаквам той самия да иска да ме чуе,след като изнесех нещата му в интернет пространството и защо е глобен.
Получава се така,че ИАРА са издали доста такива карти,но на неправилните хора и сдружения.Погледнах целия списък и във него имаше 3 клуба от Бургас....единия от тях,риболов на Муха и два клуба от Русе.От общо 10-тина сдружения на които са издадени такива карти,реално едно или две може да имат някакъв реален принос към помощ за нашите реки и водоеми.
Именно поради тези причини съм разпарчальосал страната на части и звъня допитвайки се за точните хора,които могат да получат тези карти.
Не познавам хората,които биха вършили работа по р.Марица.Моля ви за вашето съдействие.Там трябва да има поне 6-7 човека,които активно да ходят на риболов по цялото и разположение.Това значи от Пловдив до Свиленград.
Свържете се с мен и ми посочете мислещи хора със сърца,които могат реално да помагат на органите от ИАРА.
Мога да не спирам да пиша,но всичко това ще направим във новата тема.Във нея ние,честните риболовци ще даваме предложение и ще получаваме реални сведения за свършената ни обща работа.Там ще се разискват всякакви въпроси отностно зарибявания,залавяния,забрани и тем подобни.
Темата ще е под надслов заедно с ИАРА срещу браковците и реално свършената ни взаимна работа.
За финал ще кажа.Д-р.Милчев,ако бъде махнат,няма да е заради вашата подписка пълна с нарушители.....моля ви да ги махнете от там.....не е редно с дявола,съдружия да правите.Звеното в Хасково има много други проблеми,нямащи нищо общо в оплюването на иначе честни хора,които са си въшили работата,но не по изисквания спуснати им отгоре.
ВИД,във Фейса има подписка,която тече срещу вашия кмет...позаинтересувай се.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”