Е,няма такъв идиот

ОФФСом
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Е,няма такъв идиот

Мнение от LVitchev »

"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от yankosan »

:lol: Виждам че имаш нова кола и си я пазиш,ама ще я надиреш с брадата :lol: :lol: :lol:
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от Д-р Флекс »

Не, няма такъв идиот! :D :shock: :lol:

Отначало реших, че некъв гей тренира бруст под дъжда, после си помислих, да не би Емо да е снимал Панца как тренира "смешните телодвижения", докато чака я русата, я черната Златка да дойдат у Берковица, и едва накрая се светнах, че тоя идиот си варди по този начин ситроеня от градушката, заеби! :D :D :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от LVitchev »

Седемнадесет пъти и половина го гледах този клип :o :o :o Питате ли ма,докато разбера този,как може да е толкова прост,какви усилия ми костваше,взе да ми прегрява реотана докато ми пресветне че не само той е тъпанар :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Появи се и втори,които пък вместо поне на страни да просне черджето,към 10 минути се опитваше да направи нещо,което на мене ми заприлича на ..............а бе,човека иска да завие краката на плувеца които беше на тавана,за да не истине в дъжда :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Казвам Ви,все съм виждал идиоти,обаче тези двамата ме размазаха,ще се смея с тях до края на живота ми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
vani
Мнения: 172
Регистриран на: Нед Мар 14, 2010 11:16
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от vani »

Майко милаааааааааааа..............те тоа ми изби кътниците....чудно ми е с какво се е изтрещял така.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от karakolev »

Като е забравил да поднови каското ще гони градушката и още как
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: :lol: Обадиха ми се и ми съобщиха че същия този елемент са го поканили в националния отбор по плуване на сухо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Спецове след като са гледали клипа многократно,са стигнали до извода че човека може да подобри рекордите на ПЛАНЕТАТА и веднага го взимат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
jagger1
Мнения: 3174
Регистриран на: Сря Май 11, 2011 12:33
Местоположение: София
дал Браво: 749 пъти
получил Браво: 1163 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от jagger1 »

:lol: :lol: :lol: :lol:
В тази градушка, добре, че някой клон от дървото над него не му заседна в "антенния блок" :lol: :lol: :lol: . Тогава може би щеше да се сети и за друг вариант :lol: :lol: :lol: .
А бе, сега се замислям, ама може човека да си е купил колата точно преди градушката и да си е дал и последния лев за нея :( .
Ама не мога да се въздържа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Любо, да не си го снимал ти тайничко клипчето от някой апартамент? :lol: :lol: :lol:
Умрях от смях :lol: :lol: :lol:
Поздрави.

п.п.: Сега видях големината на ледените зърна. Тоя наистина си носи името на темата :shock: :
Ето го продължението:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от LVitchev »

Джагер,аз направо съм смачкан от смях бе,само като си помисля че въпреки напъните му да спаси колата от очукване ще се наложи да я боядисва,нема лабаво :lol: :lol: :lol: Само дето седи на градушката че да му учука малко кемберицата,белким му доиде акъла в главата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.п Като се замисля,веднага се сещам за циганина дето го хванали в градината да скубе лук :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Защо крадеш лук бе циганин ?.......Не крада бе бате,държа се за лука,да не ме духне вятъра!!! Бой,бой,бой,бой,крадешли бе циганин ? Не бе бате,не крада !!! И така,докато на края хем си признал,хем изял един вагон бой :lol: :lol: :lol: :lol: Тоя може да е хванал и тройна бронхоплевмония с преплитане на червата и да е ритнал менчето,заради една кола дейба и идота, ще се спукам от смях :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
jagger1
Мнения: 3174
Регистриран на: Сря Май 11, 2011 12:33
Местоположение: София
дал Браво: 749 пъти
получил Браво: 1163 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от jagger1 »

Ха, ха, хаааа. То вместо бой, градушката го е била. Аз затова пуснах второто клипче да се види големината на зърната :lol: :lol: :lol:
А за боята - ще му услужим с аеро четките бе :lol: :lol: :lol: :lol: Безумец. Пълен безумец. Да беше взел поне един чадър. :lol: :lol: :lol: Колкото повече го гледам, толкова повече ходя до тоалетната от смях :lol: :lol: :lol: .
Аватар
antivik
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 10:42
Риболов: На леко, на тежко, от време на време спининг.
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от antivik »

:lol: То простотията не ходи по гората аслъ ... поне да каже как ли се чувства пържолата след начукването... :? :lol:
Гат рибата неще - НЕЩЕ!
Pacho
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 2:17
Местоположение: Стара Загора

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от Pacho »

Де го клипа сега? Аз не можах да го гледам, махнали го :shock:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от LVitchev »

Верно Пачо,и двата са махнати :lol: :lol: :lol: А бе,щеше да се смееш три дни,ама нямаш късмет :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от Anton_65 »

Абе то смях смях,ама като те зачука градушка като орех,с мръсна газ се криеш под сянка :wink: ,преди 3 г. точно такава дойде за нула време и елате да видите, в един подлез се накачорихме боя до боя колите :D а пешеходците мъжко женско,всичко се прегърна :D ,такава търпана беше :lol:
NoLimitBG
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 13:49
Местоположение: varna

Re: Е,няма такъв идиот

Мнение от NoLimitBG »

http://vbox7.com/play:4d19f2e2d2" onclick="window.open(this.href);return false; - предполагам това е клипа наистина няма такъв идиот :)
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”