Е.ати и скуката,е.ати и заспитата .......

ОФФСом
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Е.ати и скуката,е.ати и заспитата .......

Мнение от VARHARA »

Добре де .Няма да ни спретнеш едно състезание на джиг и да ти извадим рибите ами се пъниш с тоя гриб :lol: :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Е.ати и скуката,е.ати и заспитата .......

Мнение от LVitchev »

VARHARA написа:Добре де .Няма да ни спретнеш едно състезание на джиг и да ти извадим рибите ами се пъниш с тоя гриб :lol: :lol: :lol: :lol:
А не,вие ще отмъкнете рибата бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Е.ати и скуката,е.ати и заспитата .......

Мнение от LVitchev »

А колко щука има до лакът,не е истина.Това ебава майката на всякакъв зарибител под 300-400 грама :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Е.ати и скуката,е.ати и заспитата .......

Мнение от yankosan »

LVitchev написа:А колко щука има до лакът,не е истина.Това ебава майката на всякакъв зарибител под 300-400 грама :evil: :evil: :evil:
Тамън е време да направиш една среща на спинингистите да си решиш проблема :wink: :D
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Е.ати и скуката,е.ати и заспитата .......

Мнение от Д-р Флекс »

Янко-сан е прав, Любе. След джъркфеста на яз. Марково през 2010, собственикът затвори за спортен риболов в две поредни години язовира, докато го зариби отново с щуки :lol:

Откъде па тия щуки до лакет сега при теб, нали миналата есен разправяше, че почти нямало? Да не си зарибявал с щуки и шаранчета едновременно? :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Е.ати и скуката,е.ати и заспитата .......

Мнение от LVitchev »

Д-р Флекс написа:Янко-сан е прав, Любе. След джъркфеста на яз. Марково през 2010, собственикът затвори за спортен риболов в две поредни години язовира, докато го зариби отново с щуки :lol:

Откъде па тия щуки до лакет сега при теб, нали миналата есен разправяше, че почти нямало? Да не си зарибявал с щуки и шаранчета едновременно? :lol:
Флекс,при мене няма вода за никакво състезание,най-дълбокото в момента е 60-80см :idea: :idea: :idea:

А бе,като извадих няколко лепизета от 7 до 11кг,взех да се замислям мамка му :lol: :lol: :lol: Развъдила се е тази гад,след като пуснах преди доста години няколко щуки и сега е мазало.Има обаче проблем при ловенето на спининг,рибата е наядена и не взима.Има толкова дребна каракуда,кефал и червеноперки че направо съм се хванал за главата.Направете си едно състезание по реката под мене,ще е пълно с бяла риба и щука,ако не са минавали от Енергото :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”