Искам нещо да Ви покажа

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от LVitchev »

pancero написа:
LVitchev написа:Представи си го на какво ще прилича на нашите години хахаха Ще върви и ще се търкаля :lol: :lol: :lol: Ще е висок и строен като табуретка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сигорно ще стане така няма как да се упусна никога така освен ако не заболея... А вие дебелите може да ме хванете и да ме поразведете , за малката ми патка :fish1:
Дебели,дебели,ама Тапета тръгна да отслабва,аз свалих 10кг хахахаха Панцер,идва време,когато няма да можеш да тренираш по цял ден майна.-Ще направиш няколко бебета с тая малка пишка и ще се наложи да ги храниш.За да стане тази работа се иска бачкане,което пък от своя страна иска време и т.н.Ако си мислиш че с тези пари които сега вадиш ще се издържаш,направо си в голяма грешка.Те сега не ти стигат,та си представям със жена и две - три чавета как ще се оправяш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Гарантирано ще спреш да тренираш и както си взимал разни лайна,въпреки че отричаш,за отрицателно време ще станеш като торбалан :lol: :lol: :lol: :tup: :tup: :tup:


П.П Няма да се плашиш,ние ще сме тук и ще гледаме хаха Само искам от сега да се подготвиш за какъв бъзик ще стане дума след 4-5 години хахаха
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от brandon76 »

:mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от Emo-83 »

:D :D :D :D :D :D
след 10г. е гюм.......смея се много,като зная как подскача. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от franko »

Панцер,верно ти говорят дебелите.Аз бях ,като теб и не вярвах ,докато една сутрин се събудих и видях ,че са ми асфалтирали плочките.От тогава има ,няма 4-5 години все си викам,че от утре почвам да ги редя пак,но времето недостига.Яко вървя към техните постижения.Вярвай на старуханите :wink: .
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от Emo-83 »

Не зная,само защо се стегаш и подскачаш.....нали се бъзикаме приятелски. :roll:
Относно детето до 7г.,залата ще ти се види филм....само памперсите не можеш да му платиш. :fish2:
И какви са тия зали,всяка година.....все нови и нови излизат....Олимпиадата в сочи,ряпа да яде по строежи. :fish6:
Ако беше отделил малко свободно време за риболова,до сега да беше хванал сом.Сещаш ли се,защо при едното имаш резултати и не е химия,а при другото е дръв. :wink: :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от Д-р Флекс »

Панцер, Дъртаняните ще те разкостят до основи... що ти трябваше да се заяждаш с тях ... :lol:
popai
Мнения: 130
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 9:36
Местоположение: Варна
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от popai »

franko написа:Панцер,верно ти говорят дебелите.Аз бях ,като теб и не вярвах ,докато една сутрин се събудих и видях ,че са ми асфалтирали плочките.От тогава има ,няма 4-5 години все си викам,че от утре почвам да ги редя пак,но времето недостига.Яко вървя към техните постижения.Вярвай на старуханите :wink: .
:D Има мн.истина в горните думи!
Но имам приятел който наистина ме впечатли с постижение! И не само мен!
Краят на Юни 2010г,беше 106кг.
Юни 2011,същия вече беше 67-68кг.! :shock:
40кг надолу,за по малко от година време-реално за 10 мес.
Верно,че той си е " ...пълен Айляк"-ерген и безработен рентиер :D , но за мен неговото си е постижение! И е човек, не първа младост-на 46г. си е-Старухан :D !
Без медикаменти-три пъти в седмицата,двуразово по час на тренажора! В началото бил на лека степен,сега ве4е на 10-та степен! Навсякъде се стегна-подмлади се визуално с поне 10 години! Само кожата на корема му виси като "гайда" :D ,което леко го комплексира,та мисли за козметична намеса!Апетита с яденето-сега вече "реди теракотЪ" :D ,под "гайдата",вдига тежко,зоба "fat burner" и др. Страхотна и неподозирана амбиция показа! Вече залита и по разделно хранене! Вкара се сам във "пълна промяна" и то успешно!
Неговият пример,все повече ме кара да се замисля,че и на мен ми дотежават едни 10-15кг.,дето са ми в повече!
Сънувам риби-луд ли съм?
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от LVitchev »

pancero написа:чесно да ви кажа хич не ми се пишат глупости
Хаха,като за първи път да не ти се пише хахаха Казах ти,ще те видим на какво ще приличаш след 10 години.Да,ние ще бъдем по стари,обаче още ще ебем а ти ако продължаваш така,ще трябва да минаваш на другия бряг хахахаха
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:
pancero написа:чесно да ви кажа хич не ми се пишат глупости
Хаха,като за първи път да не ти се пише хахаха Казах ти,ще те видим на какво ще приличаш след 10 години.Да,ние ще бъдем по стари,обаче още ще ебем а ти ако продължаваш така,ще трябва да минаваш на другия бряг хахахаха
Стига изедохте го Панца, споко бате , нема се плашиш само ще виснеш като мене и от 90 ще стане 105 , на акъл няма да мръднеш грам :mrgreen: , но като спреш зоба няма да си толкова нервен :mrgreen: и ще се празниш един час по рано и няма да лашкаш по 5 пъти на ден от тестотерона а само по един .

Гответе се края на април като се посгрее малко за агне при Любака, бате ще го дава по стара Васильова традиция , но ще послушам Любо и ще отворя входа за кой иска да идва.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от Emo-83 »

https://www.youtube.com/watch?v=wZm7CuDd8qY#t=699" onclick="window.open(this.href);return false;
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от batzeto »

https://www.youtube.com/watch?v=_GMW2xBqSfo" onclick="window.open(this.href);return false;
Това е важно да се знае !!!
Последно промяна от batzeto на Чет Фев 13, 2014 19:50, променено общо 1 път.
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от Поморийския »

atzeto написа:
Нищо не се вижда :D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от Emo-83 »

Ето го.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от brandon76 »

Днеска гепих тоя образ,че се обзавел с ново возило от Пустиняшко :mrgreen: (/Берковишко) :lol: :lol: :lol: Не щя и да почерпи даже :wink: :wink:

Изображение

Поздрави и безаварийно :tup:
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Искам нещо да Ви покажа

Мнение от carbolino »

Хареса ми твоя район Панци.Кви селца има като в Швейцария.Да се затвори човек с какички в някоя хижичка и да не се показва на вън докато патлака не му стане като на лешояд шията ,облузган,наранен и зачервен :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”