Записване за ТОТО СОМ 2014г.

ОФФСом
Аватар
Pike1
получил Браво: 7 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнениеот Pike1 » Пет Ное 28, 2014 19:27

Колеги, напомням Ви да си легнете по-рано тази вечер, че утре идва ....изпитващия ! :wink: :D Да няма тънта-мънта и скъсани на контролното ! :D
MEMENTO MORI

quietriot
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 145 пъти

Мнениеот quietriot » Пет Ное 28, 2014 20:19

Айде че утре ми последното голямо пиене, доктора днеска каза ресто на цигарите и къркането ;-)

Аватар
ilian iliev
Риболов: Риболов на сом
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнениеот ilian iliev » Съб Ное 29, 2014 8:20

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: надявам се и снимки да качите после,очертава се интересна среща :lol: :lol: :lol: :lol:

Emo-83
Търговец
дал Браво: 263 пъти
получил Браво: 249 пъти

Мнениеот Emo-83 » Съб Ное 29, 2014 11:10

Пожелавам ви весело изкарване и само хубави емоции.
За първи път няма да бъда сред вас и не ми е мъчно,защото зная,че на вас не ви е било такова за мен,през годината.
Пижамата е преходна купа и нека сега я облече по-достойния.
Нямам място там,където не съм бил желан,през годината.
Има хора,заради,които бих дошъл,но ми стига този фалш на криеници и дребни игрички.
Едно общество се създава доста трудно,а водача му,трябва да е обединител.
Някога се опитах да ви кажа нещо по този повод,защото имам опит и зная кое най-пречи на една огромна компания да се съхрани,не ме послушахте.Но лошото е,че не послушахте и Мацака.
От 50-60 човека и нямане на място за сядане,групата ще намалява драстично....до като се стигне до 5-6 човека,които понасят пиенето си,но не хората.
Разделяй и владей,не е обединяващата реплика,както и не говори зад гърба на ближния си,създавайки групичка в групата.
Трябва да сме умни хора и да се научим да прощаваме един на друг.Това е важно в едно голямо общество.Ако вземате пример от политиците,в грешна посока вървите.
Не се вглеждайте в слабостите и недостатъците на хората....всеки ги има.Вижте положителните черти и с хванати ръце,вървете напред.
Бях длъжен да ви кажа директно нещата.Мислех да е на бивак,но така и не се добрах до него.
Весело изкарване,още веднъж и бъдете умни един към друг.
Мислейки за подписа на Янко,ще кажа: "Света,може и без мен"
п.п.Не усещам болка,което е жалко....тя отдавна мина.
http://fishem.bg/

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!

Аватар
franko
Риболов: сооооооом
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнениеот franko » Съб Ное 29, 2014 12:58

Панцера и Хазната пътуват :D .Калинукса и Ачката също.Влече ма и мен на там и идвам да обменим опит.
Емо ,прав си до някъде.

Аватар
Поморийския

Мнениеот Поморийския » Съб Ное 29, 2014 18:49

Ей почнахте ли я :D
Весело изкарване Чакаме диагнозите от Доктора
Наздравееееееее :tup:

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Нед Ное 30, 2014 12:51

franko написа:Панцера и Хазната пътуват :D .Калинукса и Ачката също.Влече ма и мен на там и идвам да обменим опит.
Емо ,прав си до някъде.

Някъдето,винаги се вижда,когато е късно.....трябва си опит,а живота е кратък.....няма време да го трупаме,за това ще караме по интуиция. :tup:
Наздраве. :wink:

quietriot
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 145 пъти

Мнениеот quietriot » Нед Ное 30, 2014 15:25

Не знам за какво говориш, срещата беше чук.,незнам и не ме интересува какво делите аз съм на друга поста!

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Нед Ное 30, 2014 15:38

Радвам се,че ти е харесало.Васе теб не визирах и не е нужно да ми отговаряш,когато нямаме един съвместен бивак.В този ред на мисли,не ми пука,точно колкото на теб.
Говоря за различни неща от срещата на която си бил.
И както е казал народа...."До нови срещи".
Избора си е мой,не е наложен.

LVitchev
получил Браво: 10 пъти

Мнениеот LVitchev » Нед Ное 30, 2014 15:51

Нощницата си има размер и не на всеки става :lol: :lol: :lol: Много кльощави сомаджии бе,от 20 човека на никой не му стана :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Нед Ное 30, 2014 19:25

Пази я Любак,за по-добри времена.Може и сутиен да има премия....стига да има мераклии,за цомбене. :wink:

Аватар
kalinux
дал Браво: 198 пъти
получил Браво: 207 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот kalinux » Пон Дек 01, 2014 11:04

Който не дойде си беше за негова сметка. Срещата както винаги премина чудесно. Певци на живо, песни и танци на народите, лаф мохабед, нови приятели. :tup:

67019670206702167022

Накрая останахме само най-железните
6702367024

А певците заспаха. Няма да ви казвам какво им се случи после... :lol: :lol: :lol: Хазна, не съм го очаквал точно от теб. :shock: :lol: :lol: :lol:
67025

За щастие всички оцеляхме :lol: :lol:

67026

Клипове по-късно от д-р Пики Пещерски. :lol:
С внимание към детайлите

Аватар
pancero
получил Браво: 3 пъти

Мнениеот pancero » Пон Дек 01, 2014 11:37

Преди 5,6 години за първи път реших да ида на събирането при Католика с всички вас тогава бях най млад и новобранец. Първите 1,2 години успяхме да се съберем всички и да се видим беще много хубаво.
Сега вече не е така болеше ме факта че всяка година намаляваме и намаляваме , въпреки че не се правех че го виждам аз го виждах, и не мога да разбера защо аз мога да прощавам нязависим ов кой е грешката а вие не , въпрек иче и днес съм най млад на събирането, Знаете с Католика не си говорехме по едно време , е отидох и прегърнахме се , тапет и с теб сме имали такива периоди но знаеш че и с теб сме се оправяли и аз съм фри с тяб въпреки че ти не си.
Момчета колкото и да се караме и да говорим там ТРЯБВА да е мястото в което да се съберем и да пинем и поговорим заедно , и нека станем по добри и по ПРЕМИРЕНИ И ЗДЪРЖАНИ , мъчно ми е че хората много са се променили за съжаление.

А сегааа и тая година не мина без иако шол и забавления ако миналата година комиците бяха Коики и Къдравия сега излезе няква НОВОБРАНКА викали му Геле Капацитето , след първите 5 мин до него разбрах защо му викали капацитето , На мен ми прилича на Питар Аец от К1.
Та всички новобрнаки треа да знаят че, новобранките не могат да пият и са новобранки. Естесвено аз останах до край както всяка години с около кило Уйски. И 5 кила портокали банани и мандарини.
Радвам се че ви видях и ви прегърнах момчета , исках и много други да прегърна но ги нямаше :( по някога за съжаление не най възрастния взима правилния избор. Прекарахме чудесно , и знаете както винаги с каквото мога помагам , не съм бил на маса за един дне и после непознати аз бъда ли с някой на маса значи може след това да се разчита на мен.

Хазна Златане и Сомето , Пайнерчето както ви казах дойде в вкъщи с още едно пайнерче свърших чудесна работа , както казахте ще се свестиш като ги видиш :tup:

Але калинка кви сте ПУСТИНЯЦИИИИИИ ВИЕ ВСИЧКИ СПРЕХТЕ ДА ПИЕТЕ БЕ КВО ДА ПРАВА СМА ЛИ ДА СИ ПИЯ ЛЕГНАХ СИ АААААААААААА МА СИ ЛЕГНАХ ЗА МАЛКО А ИА КАЖЕТЕ В 6 И 30 КОИ ПЕЯ И ПИ А ? И ВСИЧК ИСПЕХТЕ ?
www.husqvarna.pancer.bg

Emo-83
Търговец

Мнениеот Emo-83 » Пон Дек 01, 2014 12:14

Нямам проблем с прошките,но и сметката си е моя.......
Извиках сервитьора да си я платя.
Всеки,някога си плаща,колкото и да е дълга вечерта.
Един доволен клиент,води 6 нови.
Радвам се,че ви е било хубаво,забавно и весело. :tup:

Аватар
kalinux
дал Браво: 198 пъти
получил Браво: 207 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот kalinux » Пон Дек 01, 2014 15:00

pancero написа:Але калинка кви сте ПУСТИНЯЦИИИИИИ ВИЕ ВСИЧКИ СПРЕХТЕ ДА ПИЕТЕ БЕ КВО ДА ПРАВА СМА ЛИ ДА СИ ПИЯ

Ти пък много пиеше, някаква шотландска лимонада. :lol: :lol: Друго си е 50+ градуса и за десерт бяло отлежало... :lol:
С внимание към детайлите