Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИСТ

ОФФСом
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от yankosan »

Emo-83 написа:
nkolev написа: Емо, това е грешка на цялата ни държава (може би не само на нашата) чувството за безнаказаност се създава от липсата на контрол и наказания (пример твоя приятел Вичев, който и да няма с кого пак ще се заяде).
Виж какво ще ти кажа.Не всичко е така,както изглежда.Вичев не е пут@а и може, да не е прав,но казва това,което мисли.
Аз също имам различия с него по този въпрос,и точно за това не сме приятели във ФБ.
Но той и аз знаем,че на някой наложи ли му се помощ,другия ще се отзове.
Това с което е различен е,че има собствено мнение и не го излага на лична основа....кой му е симпатичен и кой не.
Аз също четох вашите разправии,но да си ме видял,да взема отношение.
Никой не може да ме накара да говоря срещу колега,който пише истини,а дори той да е най-големия ми враг и да не мога да го гледам.
Вземам отношение,само ако смятам,че някой е прав и аз мисля така.
Дано съм бил ясен по въпроса Вичев,който е трън в твоята пета.
+1 :tup:
nkolev
Мнения: 499
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 16:36
Местоположение: Бургас
дал Браво: 43 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от nkolev »

pike написа:Контрол, контрол, контрол ... защо си мислите, че това е вълшебното лекарство, САМОКОНТРОЛ И САМОСЪЗНАНИЕ трябва, това е лекарството.

Истински и ефективен контрол би имало, ако модът/модовете не са сомаджии и не симпатизират на нито една от групите, за съжаление такива няма, дори и да има, не желаят да се наемат с това.
......
Що не пробвате нещо друго - ПЪЛЕН ИГНОР. Игнорирайте ги тези хора, не им се връзвайте и въобще не им опонирайте. Като видят, че никой не им обръща грам внимание сами ще се откажат да пишат или ще почнат да се замислят какво пишат.
Така де, трябва да си много зле да продължаваш да бълваш змии и гущери, при положение, че никой не ти обръща внимание.

:tup:
pike, нека са сомаджии модовете, но да са стриктни и безкомпромисни, затова има написани ясни правила за ползване на форума. Точно това се опитвам да кажа и на Емо 83, че защото някой му е приятел го търпял и чакал "...показвайки толерантност и надежда да усети това,поправяйки се." е явно не става (дано съм цитирал правилно и да не променям контекста). Опитах с игнорирането но форума не е частен чат на няколко толерирани човека с право да пишат откровени обиди и никой да не реагира, а да се трият моите мнения в, които никого не обиждам, а си изказвам мнението.
НДК
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от LVitchev »

nkolev написа: Емо, това е грешка на цялата ни държава (може би не само на нашата) чувството за безнаказаност се създава от липсата на контрол и наказания (пример твоя приятел Вичев, който и да няма с кого пак ще се заяде).
Колев,тук е тема за псувни и ще ти кажа направо !!! Заяждам се с такива тъпанари като тебе,колко трябва да си тъп и нагъл,да кажеш че не разбираш нищо от лодки и да даваш съвети и да имаш мнение за нещо от което сам казваш че не разбираш.Толкова си прост че няма на къде повече,на всичкото отгоре имаш явно някакво много високо мнение за себе си,цървул заспал Само се виж на снимката каква тъпа физиономия имаш и с този нещастен медал за три амджурки дето си хванал,явно си решил че си много важен и голям риболовец,да та еба в измикяра нещастен хахаха Ето така се почва !!!!!Колкото пъти се обадиш,ти нещастно просто копеле в тази тема и ми споменеш името толкова пъти ще те обиждам професионално,гей смотан,нито си ми на рибите,нито си ми на знанията,щраус смачкан :fish6: :fish6: :fish6:

Пайк,аз да си го нахраня и да знае че когато не разбира от нещо,трябва да си трае,а той или друг,да ме игнорира колкото си иска !!!! Аршина ти на мерене е толкова двоен че няма на къде повече,ако Тапета както казва твоя човек Колев е толерирал някой,то това трябва да се каже и за тебе и толерирането ти на твоите лични познати,само с една разлика и двоен аршин че ти си собственика на сайта и всеки го е страш да ти опонира за да не го изгониш.Това не е работа,така не става и когато някой ме обиди,аз съм длъжен да му го върна а ти като искаш,щом ти удари някой шамар,игнорирай шамара и го помоли да ти удари още един,бъди толерантен,голяма работа че те е обидил,бъди мъж и приеми нещата мъжки :lol: :lol: :lol: То трябва човек да ви бъзика,дано се сетите че на тази земя има хора които имат достоънство и го защитават,пак ти повтарям,не насилвай хората да си траят когато някой ги намесва в нещо или ги обижда дори и завоалирано :idea: :idea: :idea: .Този измекяр Колев се включи в темата за лодките за да се заяжда,иначе човек които писмено заяви че си няма и понятие от лодки,майка си търси там щом не разбира.Мене да си ме видял да се навирам във вашите спинингистки работи с ул примамките ви ???? Намо и да ме видиш защото такъв риболов не практикувам.Да си ме виждал да се навирам при шаранджийте,няма и да ме видиш защото и този риболов от години не практикувам,навлезнали са толкова нови неща които просто нито съм виждал нито съм ползвал,как да давам съмеви за неща които не знам а ??? Смени си аршина,аз лично нямам претенции към тебе,освен за някои дреболии.Даже мога със ръка на сърцето да кажа че наистина един два пъти съм прекрачвал границите,но десетки хора има тук които си траят само защото ги е страх и не искат да се занимава,толерасти хахахахахахахаха

Колев,повече не ме дразни,седи си в риболов на леко и не се навирай нито при сомаджийте,нито при лодките,не ме карай да те обиждам и да ти се налага да ме ИГНОРИРАШ :fish6: :fish6: :fish6:
Последно промяна от LVitchev на Нед Фев 15, 2015 23:00, променено общо 1 път.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Emo-83 »

nkolev написа: :tup:
pike, нека са сомаджии модовете, но да са стриктни и безкомпромисни, затова има написани ясни правила за ползване на форума. Точно това се опитвам да кажа и на Емо 83, че защото някой му е приятел го търпял и чакал "...показвайки толерантност и надежда да усети това,поправяйки се." е явно не става (дано съм цитирал правилно и да не променям контекста). Опитах с игнорирането но форума не е частен чат на няколко толерирани човека с право да пишат откровени обиди и никой да не реагира, а да се трият моите мнения в, които никого не обиждам, а си изказвам мнението.[/quote]
.................................................................................................................
Аз наистина не ставам за мод и не исках да ставам.Истината е,че се съгласих,заради бивш колега.Надцених се,като смятах,че ще мога с моя авторитет и приятелско отношение да парирам скандалите и разправиите.
Като лична оценка,не смятам,че моя тон на писане е подходящ.....напротив.Бих го нарекъл агресивен и за това смятам,че също нося вина за начина на общуване.
Бих желал,да внасям спокойствие,като мненията на Спокомиро,Славе и Мацака,но за жалост съм различен.
Винаги съм бил със свое мнение и приятел не би могъл да ми го промени.
Искам да ти кажа,че Вичев,най-много се съобразяваше с това,че се познаваме.......за разлика от много други,които спекулираха с това.
До,когато аз бях модератор най-лошия му тон,беше този който е държал на мен,а не на колеги(говоря за сомския).Може да ми е било мъчно,защото най-много боли от приятели да те насосат.Но при него задкуслисни приказки не е имало.
Той си е такъв човек....наричай го груб,несправедлив или какъвто щеш,но при трудност 1-ви ще ти се притече на помощ.
По мое време,ако изключим разправията му с Краси,в която всички познати сме се чувствали,като в небрано лозе.....друг проблем не е имал.
В същото време аз имах проблеми заради мои отявлени врагове,като не ги триех.....говоря за Троли и подобни.
Заради този човек,загубих приятели и познати.......вместо да му сложа директен Бан,аз го оставях да пише.
Правех го,не защото ми беше приятно да му слушам глупостите,а защото публиката(голяма част,негови фенове),обича зрелища.
Нали виждам какво става,когато има разправия.Всичко живо,чете и гледа сеир.Просто,той прекали,но и до ден днешен мисли,че аз съм му сложил доживотния Бан.
Що касае моя колега Ачката.Определям го,като суперинтелигентен и не конфликтен човек,който може да застане на амбразурата с адекватни решения и мнения.Много по-добър от мен,за тази длъжност.Ако има гласуване за модератор на този форум, съм с две ръце зад него.
Но понеже искам всичко да се промени за добро.От сега ви казвам.Видя ли умишлена нередност,предизвикваща конфликти.....от сега ще натискам ръчичка за да се трие.
Време е да разберем,че това е нашето хоби и то трябва да ни сближава,а не разединява,създавайки лагери,групички,напрежение.
Тук,трябва да се пише за риболова и неговите средства.Останалото е комплексарщина и его.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от LVitchev »

Емиле,хора като Колев,трябва да се научат да не влизат и да не пишат мнения и простотии за неща които не разбират.Проблема е че той влезе в темата на Геле,съвсем от други подбуди,влезе да създава интрига,влезе за да направи скандал от завист че Геле си правел реклама и не бил никакъв майстор.Не само той,още няколко измислени елемента има тук които са такива завистници и ложи хора,то това са мръсни хора в червата и в семето чак !!!!! Зависта и простотията на някои елементи просто е ужасяваща,ама майната им.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от ribata402 »

Атака похране те малко,че народа изгладня...Ххахахаах.. :lol: :lol: :lol: Нещо откам псувни е зле... :lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Emo-83 »

Четох това Любак.Но само аз липсвах в тази разправия.Той и сега влиза,за да ми каже,че едва ли не съм те толерирал,по някакъв начин,което не е вярно.
За толкова време по форумите,надушвам от половин дума,всяка по-интимна мисъл.
Не съм настойник на никой и не мога да отговарям за поведението и постовете на всеки.
Когато имам да казвам нещо,не се подвеждам от бивши,настоящи или симпатични.
Едно съм сигурен,че от разправии,файда никаква и не мога да разбера,кому са нужни.
Явно сме садо-мазо.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от nikaro »

nkolev написа: pike, нека са сомаджии модовете, но да са стриктни и безкомпромисни, затова има написани ясни правила за ползване на форума. Точно това се опитвам да кажа и на Емо 83, че защото някой му е приятел го търпял и чакал "...показвайки толерантност и надежда да усети това,поправяйки се." е явно не става (дано съм цитирал правилно и да не променям контекста). Опитах с игнорирането но форума не е частен чат на няколко толерирани човека с право да пишат откровени обиди и никой да не реагира, а да се трият моите мнения в, които никого не обиждам, а си изказвам мнението.


Ти пък кой беше :?: :!: :?: И колко поста имаш в този подфорум,че изведнъж реши,че можеш да влезеш тук и да кажеш кое как трябва да стане :evil: :evil: :evil:
Май си се объркал нещо а???Открий седемте разлики :fish15: :fish1: и бегай да си нижеш пинкитата,че тук не си актуален!!!
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
nkolev
Мнения: 499
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 16:36
Местоположение: Бургас
дал Браво: 43 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от nkolev »

nikaro написа:Ти пък кой беше :?: :!: :?: И колко поста имаш в този подфорум,че изведнъж реши,че можеш да влезеш тук и да кажеш кое как трябва да стане :evil: :evil: :evil:
Май си се объркал нещо а???Открий седемте разлики :fish15: :fish1: и бегай да си нижеш пинкитата,че тук не си актуален!!!
nikaro, откривам доста разлики между пинкита и воблери, и в стремежа си да науча нещо, а не да откривам топлата вода сам чета този и други подфоруми. Спортния риболов е етап през, който съм минал и вече не ми е толкова интересен затова съм се ориентирал към риболова от лодка. Не съм предполагал, че щом веднъж съм почнал да нижа пинкита трябва да си остана там.
В този подфорум научавам между редовете някой важни нещица за риболова от лодка и най-вече колко съм тъп, каква ми е сексуалната ориентация, колко съм грозен и псувни (все неща, които много добре си зная).
А за мненията ми по различни въпроси: Понякога не е необходимо да съм учил астрономия за да виждам луната и не е необходимо да съм измислил двигателя с вътрешно горене за да се опитвам да карам автомобил.
Тук съм да се уча, защото зная твърде малко, но общуването във форума (и не само) става по някакви правила.
НДК
Аватар
gogopike
Мнения: 274
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 14:21
Местоположение: Balgarene plevensko
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 35 пъти
Обратна връзка:

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от gogopike »

nkolev Тук съм да се уча, защото зная твърде малко, но общуването във форума (и не само) става по някакви правила.[/quote]

Като си дошъл в този форум да се учиш направи ли си труда да прочетеш поне по два пъти двете големи теми?Сигурен съм че не си.Ми що да ги четеш като е по лесно да се дракаш с хората които са взели най активно участие в създаването им.Във подфорумите в които пишеш нямаш един адекватен пост само глупости дрънкаш и после защо някой та е насрал.Да не говорим че в сомския почти всички се познават
и е нормално да получаваш такива отговори след като самия ти влизаш с бутонките.
Айде със здраве и смекчи малко тона ако искаш да има някакво нормално отношение.
А най добре не пиши а само чети,това е моето мнение ама то е като гъза всеки си го има.
Всичко което за другите е кофти за мен е добре.
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от petro_op »

:lol: :lol: :lol:
nkolev не защитавам никой ама и мен не ме кефиш. Имаш много работа по комуникация, изказване, адекватност на мненията и тн. Сам си го слагаш отзад като тъпо копеле.
А и с този медал, какво показваш, че си участвал в Селската Спартакиада ли :lol: :lol: :lol:
Земи се стегни ....Можеш да започнеш със снимката на аватара, че визийката и медалчето излъчват интелегентност на Младо Магаре, а погледа в Монтанско казват - Дремещ Пръч под Габър :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

И стига си алармирал на висок глас "Аз Съм Тъп" не ти прави чест.
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
Аватар
gogopike
Мнения: 274
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 14:21
Местоположение: Balgarene plevensko
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 35 пъти
Обратна връзка:

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от gogopike »

Заспал пъдар в колиба и краката му отвънка. :lol: :lol:
Медала е от някоя от сомаджийските сбирки на Езерово.
Бат Любо му го е връчил щот са имат. :lol: :lol: :lol:
Всичко което за другите е кофти за мен е добре.
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от petro_op »

:lol: :lol: :lol: Приятелчета ясно.

Лошото е че ако младежа не се вземе в ръце ще си остане като Родопски Катър без История :lol: :lol: :lol:
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Pike »

И за пореден път прекалихте.

Не ме интересува заглавието на темата, никой не ви дава право да се псувате и обиждате като каруцари във форумите на ФМ.

Вие изобретихте риболовния расизъм, всеки който не е сомаджия или не троли, няма право да пише в тези два подфорума, а осмели ли се, дупе да му е яко ...

Вие в кой свят и в коя година живеете, това е недопустимо и тотална простотия.

Да не споменавам и решаване на лични спорове и вражда, междуличностни и групови интриги, тънки лайсни, скрити реклами, продажби и т.н.

Търпях, търпях, ама вече тотално ми писна, откъде на къде трябва да търпя повече, а покрай мен и всички останали потребители на форума.

Подобно поведение и отношение са абсолютно неприемливи и ще помоля всеки от вас, който го намира за нормално, да напусне форума. Намерете си друг форум, където да може да си пишете така или си направете ваши собствени, тук подобно отношение не е желано.

За мен лично въпросът е приключен и заключвам темата. Считано от днес всеки потребител, който продължава да пише по този нелеп начин ще получава аватар, в който ще пише, че подобно отношение е недопустимо и нежелано във форумите на Fishing Mania, продължи ли да пише в същия дух, сам си слага бан.

Благодаря за разбирането.
Заключено

Обратно към “СомОФФ”