Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИСТ

ОФФСом
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от petro_op »

:D :D :D Ебаси отворил човека тема за плюене то само нежности :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Що не се плюете бре :lol: :lol: :lol:
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от yankosan »

А бе Емо,как можа да си купиш най-еФтините боклуци бе :lol: :lol: :lol:
Мънци,прецакал си се брат :shock:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от LVitchev »

Е как да псувам като никои не ме ядосва хахахахаха Първо някой трябва да ме нервира че да почна да псувам,така иначе не става :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: а пък и кривонделите дето са за псуване,като знаят че тук можеш да ги псуваш на воля,няма да се обаждат защото мръсниците след като е разрешено псуването,няма как да ти направят мръсотия.Такива без да направят мръсотия не могат да живеят,те от това живеят и се хранят хихихихи Да мрът без храна мамицата им хихихих
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Emo-83 »

Българите сме наобратно,на всичко......смея се. :P :P :P
Не ми идва да скоча на някой. :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от nikaro »

yankosan написа: Мънци,прецакал си се брат :shock:
Янич,тука си малко в грешка :wink:
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от yankosan »

nikaro написа:
yankosan написа: Мънци,прецакал си се брат :shock:
Янич,тука си малко в грешка :wink:
Щот завиждам :lol:
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Мънцата »

yankosan написа:
nikaro написа:
yankosan написа: Мънци,прецакал си се брат :shock:
Янич,тука си малко в грешка :wink:
Щот завиждам :lol:
Ама малко, щом не псуваш :lol:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от nikaro »

yankosan написа: Щот завиждам :lol:
Пък уж не си такова момче :lol:
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Pike »

Станимир Бегов написа:Като за начало , ако някой модератор се самосезира и премести всички плюнки тук ще е добре.
Ихаа, това ще е нещо като "Темата на моя живот от А до Я" :)

Ако трябва сериозно модериране, то трябва директно да се сложи катинара на този подфорум.

Да и по другите подфоруми има чат-пат по някое спречване, интрига или простотия, но чак такова чудо няма. То не са групички, то не са търговски интереси, то не е чудо.

Факт е, че модератор от вас не може да има, колкото и пъти да е имало, винаги стигаме до отправната точка.

Не случайно от няколко месеца няма никакви модератори в целия форум, като идеята е да надскочим меренето на пишки, интригите, караниците и простотията и да си спомним как се общува нормално, без да се разчита на рояк модератори, които да контролират нещата.

На мен лично ми е писнало, на всички екс модератори също от това контролиране и следене.

Ако искате да има форум, спомнете си как се комуникира нормално, ако не, затваряме и след някоя друга година, когато узреем за нормално общуване пак ще го пуснем.

Нито имам времето, нито и желанието да разплитам интриги, да разбирам кой от коя група и срещу кого, кой пише само за неща които продава, кой избива комплекси през форумите, кой му идва музата след малко гроздомицин и т.н.

Писнало ми е, ако в даден подфорум не може да има нормално общуване без пазачи, то по-добре да се заключи. И преди съм предлагал, направете си ваш собствен такъв, администрирайте го, модерирайте го и след някоя година споделете какво мислите.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от LVitchev »

Ми ............заключи на няколкото миндила тук дето се джафкаве в едно кише/ъгъл/ на форума,да не влизат там хора със слаби сърца,нежни бобидчиви души,разни моралисти и ние ще се оправим.А щях да забравя и правописната полиция да не влиза че ще паднат много псувни ..... и ни гледай сеира :lol: :lol: :lol:

П.П А сега сериозно.Запомни го от мене,никога няма да има мир и любов,ние Българите сме завистливи хора,интриганти и каквото друго ти дойде на акъла,все е вярно.И за пет да го затвориш,в друг сайт ще се намерин и пак ще се счепкаме,те тези които са тук за да дразнят и създават интриги се изнесоха и сега ако не се лъжа цари мир и любоффффф с малки изключения но без това не може,какво се оплакваш :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Emo-83 »

Който,какъвто си е.
Троли се чепка яко тук,докато го изтрият.Отиде в другия форум и пак мислеше,че аз съм му проблема.Спрях да влизам там и започна да плюе по другите хора.Накрая го изтриха и от там.
Маги същата работа.Влиза нарочно с мнение,като мисли,че ме дразни.Тоя човек умишлено го прави,без да има едно мнение в което да казва нещо за риболова.....независимо дали знае или не знае.
Когато бях модератор,не го изтрих,показвайки толерантност и надежда да усети това,поправяйки се.Против съм зачеркването на хората,па били те против мен.Да не съм комплексар да се разправям по този начин.
Сега прецаква форума,не мен.Но на него не му пука,дали ще го има или няма да го има.
Влезна момче с въпрос.Опитах се да му отговоря,като му казах,защо лятото големите сомове ги няма там.А той,вместо да разкаже нещо,което знае и помогне с мнение,започна да пише,кога съм бил по Тунджа и колко сома съм хванал в реката.
Това ли го пита човека.....за мен или за сомовете :!: :?:
Като искаш да изпъкнеш със знания и можене,па седни и разкажи нещо.....дай примери и случи,ако не твои,на други хора.
Тук във форума,презумцията е да влезне човек и да научи нещо за рибите,такъмите,начините.
А вместо това се пише за хората.Кой,какъв търговец бил,с кой се скарал и лични драми,на лична основа.
Е да,ама форума не е за това.Не съм тук,за да оправям личните си отношения с някой.
Как така в чуждите форуми,пишат само за рибите,без скандали :!:
Казва някой нещо,може и да е грешно.А другия излага неговата гледна точка и въобще не се намесват какви личноси били и кой се е развел с жена си.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
nkolev
Мнения: 499
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 16:36
Местоположение: Бургас
дал Браво: 43 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от nkolev »

Emo-83 написа:Който,какъвто си е.
......
Когато бях модератор,не го изтрих,показвайки толерантност и надежда да усети това,поправяйки се.Против съм зачеркването на хората,па били те против мен.Да не съм комплексар да се разправям по този начин.
Сега прецаква форума,не мен.......Е да,ама форума не е за това.Не съм тук,за да оправям личните си отношения с някой.
Как така в чуждите форуми,пишат само за рибите,без скандали :!:
Казва някой нещо,може и да е грешно.А другия излага неговата гледна точка и въобще не се намесват какви личноси били и кой се е развел с жена си.
Емо, това е грешка на цялата ни държава (може би не само на нашата) чувството за безнаказаност се създава от липсата на контрол и наказания (пример твоя приятел Вичев, който и да няма с кого пак ще се заяде).
НДК
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Pike »

Контрол, контрол, контрол ... защо си мислите, че това е вълшебното лекарство, САМОКОНТРОЛ И САМОСЪЗНАНИЕ трябва, това е лекарството.

Истински и ефективен контрол би имало, ако модът/модовете не са сомаджии и не симпатизират на нито една от групите, за съжаление такива няма, дори и да има, не желаят да се наемат с това.

Най-лесно ми е да банна набързо 10-15 души и какво мислите, че това ще реши проблемите, ше ги реши, ама друг път. Освен тези 10-15 да почнат да пишат с нови регистрации и озлобени да почнат да въртят по-големи интриги и скандали.

Що не пробвате нещо друго - ПЪЛЕН ИГНОР. Игнорирайте ги тези хора, не им се връзвайте и въобще не им опонирайте. Като видят, че никой не им обръща грам внимание сами ще се откажат да пишат или ще почнат да се замислят какво пишат.
Така де, трябва да си много зле да продължаваш да бълваш змии и гущери, при положение, че никой не ти обръща внимание.

:tup:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Emo-83 »

pike написа:
Що не пробвате нещо друго - ПЪЛЕН ИГНОР. Игнорирайте ги тези хора, не им се връзвайте и въобще не им опонирайте. Като видят, че никой не им обръща грам внимание сами ще се откажат да пишат или ще почнат да се замислят какво пишат.
Така де, трябва да си много зле да продължаваш да бълваш змии и гущери, при положение, че никой не ти обръща внимание.

:tup:
Прав си мислех за това,цял ден.
Мислех дори,дали да му отговарям.Но ми е трудно да оставям каруцата си в калта.Не за друго,а когато покажеш слабост,друг ти се катери по главата веднага.
Мънцата.колко пъти предупреди Троли да не го обижда по най-гадния начин.Нарича го как ли не,без да спира.И човека единия път му прости,заради жена му и да не стават циркове.Но този продължи,за да се стигне до бой и думите,че той не знаел,че е той.
Какво означава това!Ако е някой по-слабоват или скромен човек,тоя ще продължава да му скача по главата.
И сега това момче за да млъкне,трябва да направя същото,като Мънцата......питам се защо :!: :?:
Този форум е да се пише за риболов.Всяко друго мнение,можеш да изразиш в о-фа....има го,като опция.Кой го е брига,от какво семейство съм,скаран ли съм със жена ми или ред други подобни изказвания,които с нищо не помагат на някой случайно влезнал.
Когато бъркам с мнение,което е твърде вероятно,влез и се обоснови.Кажи,Емо тук,според мен не си прав,защото според мен е така.Аз съм правен на моста на Тунджа в гр.Ямбол,но кой го интересува това и трябва ли да го пиша,за да може Маги да попълва личната ми автобиография.Същия този човек написа едно мнение,колко пъти съм си поправил поста....беше някъде към 11,защото имах вируси в компа и много правописни грешки.Това ли зяпа този човек или какво съм написал за рибите....кое е важното!?
Стоян-Лово,който уважавам и го имам за мъжкар,влиза периодично и рие за цветовете.
Ами ОК,баце.......написах ти поне 10 мнения с които се обосновавам подробно,защо мисля така.Като толкова знаеш и си чел форумите в чужбина,обори ме.Накарай ме да се замисля,къде бъркам.Вместо това,следва 1месец мълчание и отново ехиден пост с една нищо не казваща дума.Какво цели с това.
Мой приятел и клиент си наложил да прочете всичките страници за риболов на тролинг.Накрая ми каза....."Има ценна информация,която може да се каже в 15-20 страници.....останалото са разправии.
Е против тях съм,но не съм против хората да кажат собственото си мнение,за риболова.Останалото е Спам.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Обвинения,заяждане ,каране ,псуване ако е позволено,ЗАВИ

Мнение от Emo-83 »

nkolev написа: Емо, това е грешка на цялата ни държава (може би не само на нашата) чувството за безнаказаност се създава от липсата на контрол и наказания (пример твоя приятел Вичев, който и да няма с кого пак ще се заяде).
Виж какво ще ти кажа.Не всичко е така,както изглежда.Вичев не е пут@а и може, да не е прав,но казва това,което мисли.
Аз също имам различия с него по този въпрос,и точно за това не сме приятели във ФБ.
Но той и аз знаем,че на някой наложи ли му се помощ,другия ще се отзове.
Това с което е различен е,че има собствено мнение и не го излага на лична основа....кой му е симпатичен и кой не.
Аз също четох вашите разправии,но да си ме видял,да взема отношение.
Никой не може да ме накара да говоря срещу колега,който пише истини,а дори той да е най-големия ми враг и да не мога да го гледам.
Вземам отношение,само ако смятам,че някой е прав и аз мисля така.
Дано съм бил ясен по въпроса Вичев,който е трън в твоята пета.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Заключено

Обратно към “СомОФФ”