Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

ОФФСом
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Anton_65 »

по радио Фокус,предаване за дивото в 17,30 мисля беше го чух
абе смях....
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Д-р Флекс »

Anton_65 написа:по радио Фокус,предаване за дивото в 17,30 мисля беше го чух
абе смях....

Аз ще се опитам да го намеря като файл и да дам линка тук...
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от batzeto »

И аз търсих това предаване ,ама го няма !!! Това ще да е било нещо много секретно предаване и да са го махнали от програмата ,че току виж хората почнали да работят със радари и др. способи :wink:
Аз го търсих ето тук обаче нямааа...... http://www.focus-radio.net/?action=transmission" onclick="window.open(this.href);return false;
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Anton_65 »

За Асеновград може да е на друга честота,търсете предаване за Дивото и трябва да излезнат
тия чудесий тоя дето ги говореше,аз никога нямаше да се сетя да ги пиша, а съм закачалка :lol: ,особено като се дигнел голям сом и закривал екрана на Радара и от 70 м. показвал 8 м. че сома закривал сондата,някви ей такива глупости,за патките и зайците също.....
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от ribata402 »

Ххахаахах ,такъв безумен разказ не бях чувал..хаххаха :lol: :lol: Представете си какъв кльонкаджия е жив бракониер -токаджия...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Emo-83 »

То и сега Милен Цветков говори за тоя.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Anton_65 »

Явно зъбарския бизнес му запада и си дига рейтинга с тоя сом, биел на розово и бил много красив :lol: ,такъв не бил ловил,даже си мислел че бил сом албинос :lol:
абе имаше още много бисери,но трябва да се чуят
вече преосмислям влизането с надуваема,че както нападали лодката и отхапвали парчета от нея....мани направо тръпки ме побиват :roll: ,ха ха
запазвам си 300 м. периметър след Острова до края на боровата гора,западно изложение се пада :D :lol: там лежал много голям сом и 10 - на около 70 - 100 кила се въртели около него,големите сомове винаги ходели в група по 10 - на....та много работи ще научите от колегата :lol:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от franko »

От бедност го прибрал за да закърпи положението.Това е инфо от първа ръка!
"Първата ръка" и тя взе да ме съмнява :lol: :lol: .
Истината е ,че местните са в топ три по бракониерство с тези от Жребчево и Копринка.Едни зарибяват и милеят за язовира, като Боби,Ицо и още шепа хора,а други му ебават майката.
Ние "гостите" сме участвали и в зарибяване,вадене на сари,мрежи и каквото можем.Много от колегите "гости" уловиха риби 30-60кг и всички те си плуват в язовира.
Моля колегата ivangabaka да каже истинските"местни"рибари,какво добро правят или са направили за този язовир.Не казвай,че нищо, не знаем.Постоянно има поне един-двама познати на язовира (не хотелиерите :D) ,та си сверяваме часовниците.
Това с наши и ваши е гадно,но гледам,че така върви темата.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Emo-83 »

:tup: :tup: :tup:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Emo-83 »

Никога през живота си,не съм завидял на човек за риба....няма и да завидя......не го мога точно това,колкото и да ви е странно.
Във редките подобни случаи,се намесвам,заради гнусните и нагли лъжи......въпреки,че нямам доказателства.
И го правя,не защото ми зависи нещо от това.Не бива да се дава подобен пример и стимулира,подобно поведение.
Не ми пука,за мнимата известност на камерите.Когато хванах моя сом,Калоян ми изпрати телевизията да ме снима.Бях с Емил Кръстев на бивак,а той мрази подобни неща.Предпочетох да запазя приятелството,пред това да ме излъчат на екрана.
И добре,че беше Жоро Алкохола и едно момче от Варна,та имам клип от тази прекрасна риба,както и няколко фотографии.
Да имал съм статии по списанията на Калоян и вестници.Но винаги съм бил молен и увещаван за това.
Не съм срамежлив,но не съм Нарцис.
Разбрах от Асен Пена,че снимки,трябва да има всеки път и от всяко събитие.После започнах да правя клипчета,без сюжет и без грам художествена,нагласа на.....ето ме,вижте ме.Смятам,че ви е било интересно,да чуете всякакви глупости от лодката,както и да видите риби.Опитвал съм се да предам,моментните ми състояния и имам точни попадения,както и доста брак.Изразявал съм мисли,които тук във форума,няма как да бъдат разбрани с писане.
И дори да съм се карал и спорил с някои колеги тук,винаги съм ги уважавал и бих казал обичал,като хора и колеги.
За това,дори да не си говоря с някой,ако е прав за определена случка ще застана,зад него.
Зад този лъжлив Шмиргел,няма как да застана,та ако ще да ме обвинят в най-голямата ми завист и злоба.
Това се причините,поради които взех отношение.Не съм глупак и няма да позволя някой да ме прави на такъв.И се чувствам длъжен със опита от случки с мен и приятели,да насочвам хората в истината.
Никой не е безгрешен,аз също не съм.Със сигурност съм бъркал с реплики или грешни отсъждания.Но на 100 пъти, да сбъркаш три пъти,го смятам за простено.
Няма да пропусна някой брако,па бил той и доктор,да ми се прави на риболовец,като си е чист лъжец. :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Bat Vanko
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 11:02
Риболов: риболов на сом
Местоположение: Мъглиж
дал Браво: 48 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Bat Vanko »

Emo-83 написа:...............................
Няма да пропусна някой брако,па бил той и доктор,да ми се прави на риболовец,като си е чист лъжец. :idea:
:tup: :tup: :tup:
Boris_angelov
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 15:07

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от Boris_angelov »

Първия сом на доктора е от Гарваново на кюспе.Много ходи на Кърджали.Преди месец говорихме каза че тая година видял десетина хубави сома 30-50кг извадени от рибари на Студен кладенец. НЕ си мислете че хората като не пишат тука и не ги познавате не хващат.Браво Стефчо.
Аватар
vali0
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 19:22
Риболов: Тролинг, джигинг, кльонкинг
Местоположение: кьрджали
получил Браво: 1 път

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от vali0 »

Здравейте пичове! Аз понеже живея в К-ли, да светна малко крушката...Колегата от Хасково, е може би най-посещаващият язовира кльонкаджия-всяка есен.
Виждал съм го, не го познавам лично, но мои познати го познават. Лодката му е малка, низкобюджетна и е имал проблем с докарването на рибата до брега. Как точно е било, не знам. И според мен, снимките са му били достатъчни и рибата е трябвало да плува. Нооо-негово решение. Защо се чудите,-просто късмет. Но нали знаеме, че който ходи хваща, а на него му е 60 км. до язовира. Истинския токаджия-Мишкаря е недосегаем до тогава, докато не спре да го покровителтвува Кърджалийския съд. Необходимо е сдружение с/у него. Днес говорих с познат, който притежава каравана на брега на края на широката част на язовира-преди Сухово...та той ми каза как е виждал Мишкара, да товари по 8-10 сома с тегло от 10-15 кила. Такива изроди са проблема, а не колегата зъболекар.........Поздрави! :tup:
stomanco
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Юни 05, 2011 23:11
Риболов: тролинг
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Хванат сом на яз.Кърджали-108кг.

Мнение от stomanco »

Защо се чудите,-просто късмет.


Винаги има първи път, така че може и да е късмет. То досега и на 1 март нямаше хванати такива риби при температура 10-12 градуса, така че винаги има първи път за всяко нещо, според мен. А и така както го е обесил на снимката/ако искаше много да лъже и да се изтъква/, спокойно можеше да го кръсти 113 кг. примерно :lol: и тогава щеше да стане още по-интересно.
Заключено

Обратно към “СомОФФ”