Риболов на фидер

Аватар
CERRUTI
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 11:23
Местоположение: СОФИЯ
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 16 пъти

Мнение от CERRUTI »

veselinov написа:Нино, аватара ти е УБИЙСТВЕН.
:lol: Еми аватара точно от този клип съм го изрязал,още като видях кадъра и си казах това ще ми е аватар,2дена си играх ама стана...виж на 2:45минта от клипа ;)
Аватар
Чичо Том
Мнения: 851
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 22:40
Риболов: костур от лодка
Местоположение: 3500гр.Берковица
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Чичо Том »

Разбрахте ли тънкия пиниз дето направи руснака кагато спря да му
кълве?Започна да слага в хранилката разтворими таблетки безалкохолно.И има ефект!!!
dazata
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Юни 27, 2007 11:58

Мнение от dazata »

Колеги, едно такова питане: монтаж за река, средно бързо течение, кое е по-добре - симетричен или асиметричен. И още нещо - как да се определи дължината на повода: от релефа на дъното ли зависи, от бързината на течението ли или от вида на захранката. Питам защото не съм ползвал досега фидер на река. :?:
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Мнение от Д-р Дулитъл »

Асиметричен,около 40-50 см, фидера е добре да сочи надолу по течението под ъгъл между него и брега около 45 градуса и върха се разполага нагоре,така,че колкото се може по-малко влакно да е във водата .Слагаш най-твърдия връх и започваш да пробваш с ПРАЗНИ правоъгълни хранилки с различна тежест,докато спре да ги влачи течението или докато ги отнася до едно място и след това спират-има го и този момент.Тогава пълниш хранилката и ги почваш :lol:
dazata
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Юни 27, 2007 11:58

Мнение от dazata »

Благодарско Д-р Дулитъл
А когато се използват бели за хранилката трябва ли да се слепят с нещо, зада се изнизват по-бавно през дупките, или пак зависи от бързината на течението? Защото доколкото разбирам, целта е да се ползва достатъчно дълъг повод, за да е далече куката от хранилката /да не дразни излишно/.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”