TRABUCCO SYNTIUM PELLET FEEDER- Моля за мнение

ivannn_86
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Яну 03, 2015 19:24
Риболов: Fedeer i Mach

TRABUCCO SYNTIUM PELLET FEEDER- Моля за мнение

Мнение от ivannn_86 »

Някои миже ли да ми каже нещо за тази пръчка TRABUCCO SYNTIUM PELLET FEEDER 3,60. От скоро се запалих по този вид роболов и много ми допадна.Именно това е тоягата към която съм се насочил :) Ако някои може да ми помогне благодаря предварително :)
Даниел Казаков
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 13:35
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: TRABUCCO SYNTIUM PELLET FEEDER- Моля за мнение

Мнение от Даниел Казаков »

Здравей колега, би ли пояснил на какви водоеми и за какви риби ще я ползваш.
Тази конкретно според мен е за затворени водоеми и по малки реки, където не гониш голяма дистанция и според описанието е за риболов на шарани,но имай предвид че ако търсиш дистанция ти трябва по дълга въдица тъй-като фидер кошниците не са известни с добра аеродинамика.Погледни и този фидер в същият ценови клас http://www.formaxstore.com/product/envy ... -90m/6539/" onclick="window.open(this.href);return false;
аз лично го имам и съм много доволен от него. Все пак аз ловя и на Дунав с него
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 176 пъти
получил Браво: 4564 пъти

Re: TRABUCCO SYNTIUM PELLET FEEDER- Моля за мнение

Мнение от outsider »

Подкрепям мнението на колегата Даниел Казаков - важно е да се знае какво и къде ще търсиш. Иначе , самите пръчки от серията Сигнум изглеждат адски добре (поне на клиповете):

https://www.youtube.com/watch?v=1chnqVHCFxQ" onclick="window.open(this.href);return false;

аз се бях загледал в далекобойния модел , създава впечатление на пръчка от доста висок клас. :tup:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
ivannn_86
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Яну 03, 2015 19:24
Риболов: Fedeer i Mach

Re: TRABUCCO SYNTIUM PELLET FEEDER- Моля за мнение

Мнение от ivannn_86 »

blagodarq kolegi ::-) veche si zakupih vyprosnata vydica.Da shte q izpolzvam predimno v zatvoreni vodoemi za ulov na sharan I karakuda I po rqdko po reka marica . Dobre li e da polzvam .0.22 za osnovno I ako moje da me orientirate za koshnichkite kakva e nai dobre da izpolzvam?
Даниел Казаков
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 13:35
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: TRABUCCO SYNTIUM PELLET FEEDER- Моля за мнение

Мнение от Даниел Казаков »

Здравей колега,първо пиши на български това е част от правилата на форума
Бих те посъветвал да използваш 0,25 за основно влакно за шарани и на резервната шпула 0,22 за реката за разни риби. Има едно медно червено по твърдо влакно специално за фидер риболов.поводи 0,20 за шаран и 0,16 за река за по дребна риба.Фидер хранилки можеш да използваш тези които са отворени с формичка за пресоване защото там можеш да си пресоваш вътре повода с куката и царевица за стръв така върху захранката ти остава стръвта-това е само на затворен водоем за каракуда и шаран.за река хранилка тип кошница
успех надявам се че съм бил полезен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”