Моля за съвет. Каква шаранджийска макара и пръчка ад си купя

hristo001
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Авг 26, 2013 21:06
Риболов: Спининг, на дъно

Моля за съвет. Каква шаранджийска макара и пръчка ад си купя

Мнение от hristo001 »

Здравейте колеги?
Искам да Ви попитам какво бихте препоръчали в границите на 160 лв. за макара и пръчка за дъно? Аз съм се насочил към Jaxon към 70-80 лв за пръчката и 60-70 лв за макара? Вие какви бихте казали за тази марка и в тези пари какво друго бихте препоръчали.
Николай
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Авг 31, 2013 1:22

Re: Моля за съвет. Каква шаранджийска макара и пръчка ад си

Мнение от Николай »

Да ти кажа дънната ми въдица си я взех от китайския магазин(левче или Панда) и съм доволен за 40-45 лв. стана добра. :-D
azdabe
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 14:55
Риболов: дънен

Re: Моля за съвет. Каква шаранджийска макара и пръчка ад си

Мнение от azdabe »

Искам да Ви попитам какво бихте препоръчали в границите на 350 лв. за макара и пръчка за дъно
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Моля за съвет. Каква шаранджийска макара и пръчка ад си

Мнение от gele kapaciteto »

Пръчката се казва SUMO tele carp 3.60 м 2.1/2 либри 45/90 гр ( има я и 2.3/4 либри ) ,аз имам такава от 10 год 8кг мъртва тяга цялостна акция на сгъване тежи 295 гр единствената въдица с титаниеви водачи розови на цвят .
Анди Литъл и правеше реклама преди 15 г. в България некаде по морето ловеха шарани по 30 кг и толстолопи по 58кг .
Става както за дъно така и за плувка еднакво лека е да ловиш и уклей дори , 18 гр воблер го хвърля на 60м с 0,15 плетеняк уникална въдица .
Последно питах в орозов и ми казаха че става да се поръча ама дали е така само на място може да ти отговорят.
Макарата е ОКУМА епикс или металоид все още ги има по 90лв тук там ,тая макара блокира след 10 год ползване нон стоп ( а аз ловим бая риба ) и то без да съм я смазвал изобщо 10/ 11 лагера нема нищо общо с новите модели , новите са целите в лувтове и цените са като мичел висок клас .
Другия вариянт за макара е МИЧЕЛ ПРЕДАТОР модела е байтрънър при удар в барабана има светло диоди които светят като ЙО-ЙО и отделно пищят ,батерииките се сменяват Н.П. забравяш са секъв вид сигнализатори и допълнителни стойки мисля че мичела е към 140 лв нов (беше)
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Моля за съвет. Каква шаранджийска макара и пръчка ад си

Мнение от gele kapaciteto »

http://www.youtube.com/watch?v=6t53DqViXVc" onclick="window.open(this.href);return false;
Това е новото поколение въдици
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на шаран”