яз.Доброплодно

jekof
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 12:02
Риболов: язовир

яз.Доброплодно

Мнение от jekof »

Здравейте колеги!Някой може ли да каже дали в момента на язлДоброплодно е разрешен риболова?Някой ако е ходил нека да даде малко по-подробно обяснение!Благодаря!
KLAMER
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 19:18
Риболов: Любителски-Излетов
Местоположение: Варна - Шумен
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: яз.Доброплодно

Мнение от KLAMER »

Да ти кажа, защо не ?
Ходих преди месец. Самите арендатори казаха ,че хващането на шаран си е жив късмет.
Оттук нататък не знам дали има смисъл да се говори нещо...
jekof
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 12:02
Риболов: язовир

Re: яз.Доброплодно

Мнение от jekof »

Благодаря ти!Ще се ходи явно само на Одринци и Цонево
KLAMER
Мнения: 65
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 19:18
Риболов: Любителски-Излетов
Местоположение: Варна - Шумен
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: яз.Доброплодно

Мнение от KLAMER »

Днес се върнах от Цонево... И там не е цвете. От около 10 коли хора, само един успя да извади 2 сулки. Останалите по няколко платики и червеноперки.
plevendg
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 23:28
Риболов: Най-вече плувка.

Re: яз.Доброплодно

Мнение от plevendg »

Колега , това лято съм ходил там вече , може би 10 пъти и капо не съм се връщал-има и слаби дни , но дава добри каракуди по над половин кило и червеноперки - 300-400 гр, излизат и добри шарани.Язовира е много красив и има сенчести места , поддържан и пазен . От мен да знаеш , наблегни на сухата царевица (също и млечна и замразена) и забрави кутията с червей в хладилника , че само дребосъка събираш.Днес се връщам от там , със само една едра каракуда и 10-20 по-дребни - беше много топло , а и по обяд излезна много силен вятър , които прекрати риболова , сгънах такъмите и дим да ме няма. Има раци , които създават проблеми , но при стабилно подхранване със суха царевица край папурите , където е по-дълбоко може да изкараш хубави шарани 3-4+кг , а амура ми убягва все още.Таксата е 5лв на човек с три въдици.Наслука и да споделиш после .
STM
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Мар 29, 2007 10:16
Местоположение: Варна

Re: яз.Доброплодно

Мнение от STM »

Здравеите , моля обяснете пътя от Варна към Доброплодно , по-точно от самото село до язовира .

Проходим ли е с лек автомобил с предно предаване (Форд Фокус )?

Какви са условията за риболов там, на какво кълве и какво ?

Благодаря
Hameco
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Май 14, 2016 20:52

Re: яз.Доброплодно

Мнение от Hameco »

Някой знае ли телефон за връзка? Искам да питам дали може с преспиване да се остане на язовира.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на шаран”