Шаранчета

Аватар
pilota30
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юли 19, 2015 22:50

Шаранчета

Мнение от pilota30 »

Здравейте! От скоро реших да тествам риболов на шаран, нещо което не съм ловял досега. Дайте малко съвет за видовете захранки моля и добри местенца за богат улов
rinoreins
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Дек 14, 2012 14:14
Местоположение: България
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Шаранчета

Мнение от rinoreins »

Колега според мен най добре пробвай за шаран на платен водоем за спортен риболов.
Аватар
pilota30
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юли 19, 2015 22:50

Re: Шаранчета

Мнение от pilota30 »

rinoreins написа:Колега според мен най добре пробвай за шаран на платен водоем за спортен риболов.

Защо? Не кълве ли иначе? Или е намаляла по водоемите?
rinoreins
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Дек 14, 2012 14:14
Местоположение: България
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Шаранчета

Мнение от rinoreins »

Шанса да хванеш на платено е много по голям и според мен е по удачен особено ако си за един ден на риба.Ако си начинаещ в риболова на шаран според мен заложи на платената лябов.Както се казва кеф цена няма.
Аватар
pilota30
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юли 19, 2015 22:50

Re: Шаранчета

Мнение от pilota30 »

rinoreins написа:Шанса да хванеш на платено е много по голям и според мен е по удачен особено ако си за един ден на риба.Ако си начинаещ в риболова на шаран според мен заложи на платената лябов.Както се казва кеф цена няма.

хахах, ок, ще се тествам на платено, но иначе къде кълве най-често? Питам, че като се оттренирам доволно, да се метна в дълбокото и да се изправя срещу природата :-D :-P
rinoreins
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Дек 14, 2012 14:14
Местоположение: България
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Шаранчета

Мнение от rinoreins »

На платено нямам информация защото отдавна не съм ходил.Преди две седмици бях на река Искър на Долни Луковит и един местен беше хванал шаран 1,5 кг и шаранче 500 г ,сега незнам как е положението.За други водоеми незнам как е.Както се казва ходене му е майката.Успех и Наслука.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на шаран”