Новият ми спининг Спортекс

- Ооо, колега, как е, нещо да се похвалиш?
- О да, вчера си купих най-страхотната въдица ...
koda33
Мнения: 314
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 19:35
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти

Re: Новият ми спининг Спортекс

Мнение от koda33 »

Вчера отново бях на проби на новата ми придобивка , само че на платеното на Панчарево с идеята да бодна някоя друга пъстърва, да ама не , не успях да се разпиша с пъстърва ,но убодох един шарко за гръбната перка ,падна голяма борба :fish15: ,щото добичето беше около 4 кг .Останах много доволен от Спортекса , сгъна се на 8 :lol: ама не се предаде :lol: :lol:http://www.nariba.com/forum/gallery/ima ... e_id=30570" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Новият ми спининг Спортекс

Мнение от wertus »

Кода, преди да качеш снимките, първо ги изправяй!Изображение
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
koda33
Мнения: 314
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 19:35
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти

Re: Новият ми спининг Спортекс

Мнение от koda33 »

мерси колега , видях я снимката че е обърната , ама ме мързя да я въртя)))) но си взимам бележка и следващата ще е ок))
http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Новият ми спининг Спортекс

Мнение от quietriot »

полека с Игнисът , макс драгът му е само 3кг , не го напъвай много , все пак е финна макарка.
иначе на Пънча явно редовно се косят шаранчета ма за тест на пръчките става, този е 4 за никулден при опит за американки.
Изображение
те тоя фана пастърве , аз като селянин шаран
Изображение
koda33
Мнения: 314
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 19:35
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти

Re: Новият ми спининг Спортекс

Мнение от koda33 »

Аз за туй избягвам да оставям блесната да пада до долу , ама на тоя явно си му е било късмет , надявам се да не съм я натоварил много макарата , повече го морих с пръта (то така и трябва) пък и бая време ми отне , мисля си че ако беше лятото нямаше да мога да го спра даже :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Новият ми спининг Спортекс

Мнение от Vid »

koda33 написа:Аз за туй избягвам да оставям блесната да пада до долу , ама на тоя явно си му е било късмет , надявам се да не съм я натоварил много макарата , повече го морих с пръта (то така и трябва) пък и бая време ми отне , мисля си че ако беше лятото нямаше да мога да го спра даже :lol: :lol: :lol: :lol:
Не така, и хич не се оправдавай, а напъвай всичко на МАХ..., т.е. как те кефи.. Почнеш ли да пазиш такъмите, а не да си правиш кефа, щото кефа цена няма, много си се сбъднал братле. :lol:
Спортекса чупене няма, е в приемливите диапазони и даже доста над тях, но не и много прекалено, а останалото е просто скъп консуматив...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
sekofena
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Окт 02, 2011 0:07
Риболов: Spinning, Match, Surf, Feeder

Re: Новият ми спининг Спортекс

Мнение от sekofena »

quietriot написа:полека с Игнисът , макс драгът му е само 3кг , не го напъвай много , все пак е финна макарка.
иначе на Пънча явно редовно се косят шаранчета ма за тест на пръчките става, този е 4 за никулден при опит за американки.
Изображение
те тоя фана пастърве , аз като селянин шаран
Изображение
Всичко добро ама шаранчето от снимката си е бебче не е над 2 килограма :)
Публикувай отговор

Обратно към “Нови придобивки”