Я да се похваля и аз .........

- Ооо, колега, как е, нещо да се похвалиш?
- О да, вчера си купих най-страхотната въдица ...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Я да се похваля и аз .........

Мнение от LVitchev »

Взех си няколко пакетчета неръждаеми копчета тик-так и ще ги наредя на рамката на тентата.Веднага щом се накани да вали,вадя пердето което ще е цяло,открай до край и ще има прозрачно парче кристал от край до край по средата за да се гледа от всички страни.Надявам се до събота да ви ги покажа ка са станали в завършен вид :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Я да се похваля и аз .........

Мнение от carbolino »

Ей дееба каза и го направи :fish2:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Я да се похваля и аз .........

Мнение от LVitchev »

carbolino написа:Ей дееба каза и го направи :fish2:
Мале,ако нямам финансови проблеми и други ангажименти за които мисля и неща които подготвям че мене чакат,какви неща мога да спретна,ще се пулят половината форум,ама пусти проблеми.Хората са казали,господ на бодлива крава,рога не дава.Сигурно и на мене за това не ми върви а си разбирам от доста неща и ги правя с мерак и мисъл,та господ не ми дава да тръгна че да не взема да стана милионер :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Нови придобивки”