Ремонт на карбон

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
Negativniq

Re: Ремонт на карбон

Мнениеот Negativniq » Пет Сеп 06, 2013 17:18

Добър ден ,колеги,да се похваля и аз от Стенли,по мое невнимание си счупих мача,занесох го на Стенли ,човека веднага намери решение на моя проблем -направи го като нов ,въобще не си личи и сега мога пак да си ловя :D :D :fish15: :fish15: .За мен вече Стенли е най-добрия за карбона ,много свестен,точен ,коректен човек.

Аватар
gergi762
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнениеот gergi762 » Нед Яну 19, 2014 11:19

Моля някой да ми даде телефона на Стенли или Лоди,които се занимават с карбон.Става въпрос за смяна на дръжката на въдица.Мерси предварително.
Testis unos, Testis nullus

Аватар
jasonsmith
получил Браво: 1 път

Мнениеот jasonsmith » Съб Фев 22, 2014 19:36

gergi762 написа:Моля някой да ми даде телефона на Стенли или Лоди,които се занимават с карбон.Става въпрос за смяна на дръжката на въдица.Мерси предварително.

Колеги, Стенли вече не работи в магазина на Ботевградско, така че моля за телефон че имам да ремонтирам една болонеза (може и на лично)
Благодаря предварително!

viknrg
дал Браво: 14 пъти

Мнениеот viknrg » Нед Фев 23, 2014 15:37

0898588467 Лоди
0878198877 Стенли

Sent from my iPad using Tapatalk

Аватар
garmina
Риболов: на леко

Мнениеот garmina » Пет Мар 28, 2014 8:18

:tup: +1 за Стенли !!!
*Catch and release*

nikolas3
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнениеот nikolas3 » Чет Ное 06, 2014 12:09

Някой скоро ползвал ли е услугите на Стенли?
Че въртях по тел- ама не вдига, а в другия форум пише, че вече не работи по ремонт на карбон.
Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: Питаш нещо и теб те питат.
Български форум: Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

todorto6ko

Мнениеот todorto6ko » Пет Ное 14, 2014 18:07

Работи,прати му SMS че ти трябва ремонт.
кой сега е номер едно?

itzo
дал Браво: 3 пъти

Мнениеот itzo » Нед Ное 08, 2015 12:48

Здравейте колеги.Искам да изкажа благодарност на колегата Станко Недев за професионализма,уменията и учтивостта при ремонтирането на въдици.
Горещо го препоръчвам.можете да го откриете в риболовния магазин в София,бул.Никола Мушанов 114,кв.Красна поляна.
успехи за цялото риболовно воинство

Аватар
Daniel Defoe
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
дал Браво: 308 пъти
получил Браво: 286 пъти

Мнениеот Daniel Defoe » Нед Окт 16, 2016 13:07

Здравейте, колеги :11:

моля, авторът на темата да ме извини, че ще спамна лекинко :oops:
Решил съм да подменя дръжката на пръчката си, барабар с макародържача, с нещо по-засукано :wink:
Та, в тази връзка, искам да попитам, дали някой вече е предприемал подобна интервенция и дали е доволен от крайния резултат и кой майстор му е извършил интервенцията?

Поздрави и наслука :fish15:
Leo написа:*Сашко, казах ти да използваш блесни като шамари и воблери като вибратори,за да те атакуват качествени риби
*На прага съм утре да смачкам с теслата едно парче олово,да му сложа една тройка и да хвана риба.
*Горещините направиха вечерния заход вял,като на баба ми либидото:)

nick7707
Риболов: сладководен, морски, всякакъв ;)

Мнениеот nick7707 » Пон Окт 30, 2017 20:20

Здравейте колеги, понеже и мен ме сполетя злощастието да си счупя карбонова пръчка, та се порових тук и после звъннах на Стенли. Та сега искам да опресня инфото,(защото виждам че последния пост е от преди година) и да споделя впечатленията си, за друг професионалист в карбон ремонтите. Звъннах първо на Стенли, но той най-любезно ми обясни, че вече не се занимава с ремонти. Прекратил заниманието изцяло. Затова пък ми даде координатите и ми препоръча услугите на друг спец в тази сфера. За моя радост, останах приятно изненадан от ремонта, просто е неразличимо мястото! И същевременно съм супер доволен от качеството на направата! От Несебър съм и мога да покажа пръчката на място.
Името на човека е Росен Димов. От София е. Даде ми адрес до рибарски магазин на ул. Манастирска 41. Тези които познават града може и да се сещат за магазина. Телефона му е 0888459473. Не го познавам лично човека, но евала му правя за уменията, познанията и майсторлъка. Горещо го препоръчвам на всички изпаднали в такова кофти положение. Предполагам че прави и други ремонти.
Наслука :tup:

Аватар
Мунчо
Риболов: пуристки
дал Браво: 222 пъти
получил Браво: 521 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Чет Ное 02, 2017 10:55

Колеги, кой в момента е гуруто на шекарските и уипарските колена? Имам една чисто нова пета секция, внесена ми по поръчка, която има осезаемо дребно дефектче. Коляното не е счупено, но според мен се нуждае от застраховащо деликатно бандажиране(естествено майсторът ще се произнесе). Не е сцепено и пукнато, но има видима шупла няколко квадратни милиметра с изтънен материал. След няколкомесечно послушно чакане официалния представител ми го достави(на леко по-различна от уговорената цена) и изпрати без опция за преглед, а го установих впоследствие. Не ми се занимаваше с обяснения и увещания и оставих въпроса висящ, но все пак да го имам във функционална цялост по възможност ми се иска...
"...
Но аз не ти се сърдя Лена.
Не съм еснаф. Аз съм поет."

"Душевно сме болни, а духовно сме богати"

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ

Аватар
hypperion
Риболов: 95% на щека
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнениеот hypperion » Чет Ное 02, 2017 11:25

В Габрово има един колега, ще останеш много доволен. Драсни на лични да ти пратя номера ако имаш интерес.
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница

Аватар
Мунчо
Риболов: пуристки
дал Браво: 222 пъти
получил Браво: 521 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Чет Ное 02, 2017 15:06

Свързах се с колегата Росен Димов - от разговора ми направи ми много позитивно впечатление. Възнамерявам да се доверя и ще се възползвам от услугите му, като после ще споделя резултата от интервенцията.
"...
Но аз не ти се сърдя Лена.
Не съм еснаф. Аз съм поет."

"Душевно сме болни, а духовно сме богати"

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ