Ремонт на карбон

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Negativniq
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Яну 22, 2008 17:28

Re: Ремонт на карбон

Мнение от Negativniq »

Добър ден ,колеги,да се похваля и аз от Стенли,по мое невнимание си счупих мача,занесох го на Стенли ,човека веднага намери решение на моя проблем -направи го като нов ,въобще не си личи и сега мога пак да си ловя :D :D :fish15: :fish15: .За мен вече Стенли е най-добрия за карбона ,много свестен,точен ,коректен човек.
gergi762
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 22:31
Местоположение: Плевен
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Ремонт на карбон

Мнение от gergi762 »

Моля някой да ми даде телефона на Стенли или Лоди,които се занимават с карбон.Става въпрос за смяна на дръжката на въдица.Мерси предварително.
Testis unos, Testis nullus
Аватар
jasonsmith
Мнения: 527
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 12:34
Местоположение: София, западните покрайнини :)
получил Браво: 1 път

Re: Ремонт на карбон

Мнение от jasonsmith »

gergi762 написа:Моля някой да ми даде телефона на Стенли или Лоди,които се занимават с карбон.Става въпрос за смяна на дръжката на въдица.Мерси предварително.
Колеги, Стенли вече не работи в магазина на Ботевградско, така че моля за телефон че имам да ремонтирам една болонеза (може и на лично)
Благодаря предварително!
http://www.dvoinipodove.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fight-bg.com" onclick="window.open(this.href);return false;
viknrg
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 3:42
Местоположение: София
дал Браво: 14 пъти

Re: Ремонт на карбон

Мнение от viknrg »

0898588467 Лоди
0878198877 Стенли


Sent from my iPad using Tapatalk
Аватар
garmina
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юни 27, 2013 7:39
Риболов: на леко

Re: Ремонт на карбон

Мнение от garmina »

:tup: +1 за Стенли !!!
*Catch and release*
nikolas3
Мнения: 226
Регистриран на: Нед Май 22, 2011 18:09
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Ремонт на карбон

Мнение от nikolas3 »

Някой скоро ползвал ли е услугите на Стенли?
Че въртях по тел- ама не вдига, а в другия форум пише, че вече не работи по ремонт на карбон.
Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: Питаш нещо и теб те питат.
Български форум: Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
todorto6ko
Мнения: 453
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 18:53
Местоположение: софия

Re: Ремонт на карбон

Мнение от todorto6ko »

Работи,прати му SMS че ти трябва ремонт.
кой сега е номер едно?
itzo
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 12:46
Местоположение: vratza-sofia
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Ремонт на карбон

Мнение от itzo »

Здравейте колеги.Искам да изкажа благодарност на колегата Станко Недев за професионализма,уменията и учтивостта при ремонтирането на въдици.
Горещо го препоръчвам.можете да го откриете в риболовния магазин в София,бул.Никола Мушанов 114,кв.Красна поляна.
успехи за цялото риболовно воинство
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1257
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 861 пъти

Re: Ремонт на карбон

Мнение от Daniel Defoe »

Здравейте, колеги :11:

моля, авторът на темата да ме извини, че ще спамна лекинко :oops:
Решил съм да подменя дръжката на пръчката си, барабар с макародържача, с нещо по-засукано :wink:
Та, в тази връзка, искам да попитам, дали някой вече е предприемал подобна интервенция и дали е доволен от крайния резултат и кой майстор му е извършил интервенцията?

Поздрави и наслука :fish15:
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.
nick7707
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Фев 28, 2016 13:12
Риболов: сладководен, морски, всякакъв ;)

Re: Ремонт на карбон

Мнение от nick7707 »

Здравейте колеги, понеже и мен ме сполетя злощастието да си счупя карбонова пръчка, та се порових тук и после звъннах на Стенли. Та сега искам да опресня инфото,(защото виждам че последния пост е от преди година) и да споделя впечатленията си, за друг професионалист в карбон ремонтите. Звъннах първо на Стенли, но той най-любезно ми обясни, че вече не се занимава с ремонти. Прекратил заниманието изцяло. Затова пък ми даде координатите и ми препоръча услугите на друг спец в тази сфера. За моя радост, останах приятно изненадан от ремонта, просто е неразличимо мястото! И същевременно съм супер доволен от качеството на направата! От Несебър съм и мога да покажа пръчката на място.
Името на човека е Росен Димов. От София е. Даде ми адрес до рибарски магазин на ул. Манастирска 41. Тези които познават града може и да се сещат за магазина. Телефона му е 0888459473. Не го познавам лично човека, но евала му правя за уменията, познанията и майсторлъка. Горещо го препоръчвам на всички изпаднали в такова кофти положение. Предполагам че прави и други ремонти.
Наслука :tup:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Ремонт на карбон

Мнение от Мунчо »

Колеги, кой в момента е гуруто на шекарските и уипарските колена? Имам една чисто нова пета секция, внесена ми по поръчка, която има осезаемо дребно дефектче. Коляното не е счупено, но според мен се нуждае от застраховащо деликатно бандажиране(естествено майсторът ще се произнесе). Не е сцепено и пукнато, но има видима шупла няколко квадратни милиметра с изтънен материал. След няколкомесечно послушно чакане официалния представител ми го достави(на леко по-различна от уговорената цена) и изпрати без опция за преглед, а го установих впоследствие. Не ми се занимаваше с обяснения и увещания и оставих въпроса висящ, но все пак да го имам във функционална цялост по възможност ми се иска...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Ремонт на карбон

Мнение от hypperion »

В Габрово има един колега, ще останеш много доволен. Драсни на лични да ти пратя номера ако имаш интерес.
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Ремонт на карбон

Мнение от Мунчо »

Свързах се с колегата Росен Димов - от разговора ми направи ми много позитивно впечатление. Възнамерявам да се доверя и ще се възползвам от услугите му, като после ще споделя резултата от интервенцията.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
viiksan
Мнения: 304
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 0:56
Риболов: На плувка,фидер,и подледен

Re: Ремонт на карбон

Мнение от viiksan »

Здравейте колеги,
Някой имали актуален телефон на Ганди от Стара Загора-посочения в началото на темата е спрян и не отговаря!
НЕ ИЗПОЛЗВАМ Facebook!!!
Валентин Вълов
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Авг 13, 2021 16:11
Риболов: Шаранджийски ,спининг

Re: Ремонт на карбон

Мнение от Валентин Вълов »

Росен се казва човека ,страхотна работа ,златни ръце има и е изключително коректен ,,имах счупена спининг пръчка Шимано aspire,направи я страхотно и работи перфектно от София е +359 88 845 9473 това е телефона му
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”