Ремонт на карбон

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Ремонт на карбон

Мнение от venci72 »

Миналата седмица потроших щеката по каманите на реката ама ного бързо се оправи .Немога да не направим реклама на тоя човек Ганди от Стара Загора ,евала ,пратих му я ,за един ден я направи и ми я пратии на другио ден ,ного качествена изработка,за нищо пари



Изображение


Едното беше счупено на две части ,другото беше спукано...за 45 лв и двете за нищо пари... като се има напредвид колко струват колената нови ,така са направени качествено ,че почти не се усеща с ръката...

Значи понеже имам неколко съобщения на лс ,понеже според мене стана ного добре ,не виждам нищо лошо от такава тема .

Нека и други да споделят каде защо как и най добре стват ремонтите,каде е най качествено и най евтино .Аз просто съм ного доволен от тоя майстор.

Кой лови тия неща се случват колкото и неприятни да са...

Ганди -Стара загора .тел 0897997256

Ако нещо неможе да се побликува тел. че го махнем и че го давам на лс ,просто мислим че темата че бъде полезна...
Аватар
ma3xa1993
Мнения: 317
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 1:03
Местоположение: Sofia

Мнение от ma3xa1993 »

ЕЕЕ па такова супер е станало,перфектно.Тея струмски скобари дават жертви понекога.. :D
Team DAIWA and MAVER is the best of world...
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Мнение от venci72 »

Това ми е ремонтирано миналата година от същият майстор

счупеното е с зелената карабинка ,беше счупено на две около 12-15 см от края се беше прекършило ,майсторо го направи като ново ,на снимките се вижда за що става въпрос

Изображение

не си личи направо

Изображение
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Мнение от venci72 »

ma3xa1993 написа:Тея струмски скобари дават жертви понекога.. :D
:lol: Абе извади се коленето,и падна на един камик и се разцепи...другото ,отзад е се скали и при капиране да не я одраскам ,малко неграмотно я фанах и я ного високо дигнах и се прекина ,с тоя филц топките ми тежат по полвин кило :lol:за къпирането съм станал ебати и спецо ,вкарвам по две кофи на ден с ебати и бързината ,ама те... ич не ми пука немога да и робувам и да и треперим ,ебая и вадицата...
Аватар
ШОПА
Мнения: 565
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 16:35
Местоположение: Г.Оряховица
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от ШОПА »

Извадил си късмет колега. Ние какво да кажем когато ВЪРХАРА ни е бил посредник. Цените на шано по две :lol: :lol: :lol:
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Вие за ''принадена стойнст'' не сте ли чували - "пари - пари' "? Просто като бобена чорба...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Много добре е направена Венци !!!

Друг човек, който много добре ремонтира счупени неща е Стенли. Мисля, че и той може да се включи в темата и да каже някоя дума за творенията си.

Поздрави :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Мнение от Paparaka »

MapuaH написа:Много добре е направена Венци !!!

Друг човек, който много добре ремонтира счупени неща е Стенли. Мисля, че и той може да се включи в темата и да каже някоя дума за творенията си.

Поздрави :)
Да, и аз съм много доволен от Стенли. Пък и е в София, не чак в Стара Загора. А най-важното няма как Върхара да ти стане посредник. :D :D :D Макар че като се замисля, кво му пречи... :lol: :lol: :lol:
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Мнение от IANEKA »

MapuaH написа:
Друг човек, който много добре ремонтира счупени неща е Стенли. )
А и сеа ,как отвори и магазин,неа Иво,неа Гошо,минаваш ,оставяш и сичко е наред.
Аватар
lusox_iv
Мнения: 318
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 23:28
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти

Мнение от lusox_iv »

Еми айде кажете де,кой е Стенли,каде може ка се намери,как??
Не ме оставяте така в неведение. :D
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

MapuaH написа:Много добре е направена Венци !!!

Друг човек, който много добре ремонтира счупени неща е Стенли. Мисля, че и той може да се включи в темата и да каже някоя дума за творенията си.

Поздрави :)
Да Стенли бачка супер :wink:

Дори и шарката е напасната :D

Изображение

И тези двете ги е пипнал :D

Изображение
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
Joro_72
Мнения: 529
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 12:00
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Мнение от Joro_72 »

Кво да ВИ кажа СТЕНЛИ сие СТЕНЛИ няма по добър, А как да го намерите: Наскоро отвориха риболовен магазин на ботевгратско слет ОМV мафазина е веднаха непосретствено слет бензиностанцията влизате вътре и питате за него , много точен и коректен пич. Винаги ще ви помогне.
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Мнение от venci72 »

Мислим че темата че стане доста полезна ,нека и други пишат каде ,какво и как.Мислим че е и от значение и цената :lol: каде по коко пари зимат,па секи да си прай сметка каде му е по изгодно ,аз просто останах ного доволен от тоя пич па и не ми зема скъпо ,каза на строшено по 30 лв,за спукано 15,са ако е ного сломено и потрошено каза по договаряне .
Аватар
adtcomers
Мнения: 196
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 18:10
Местоположение: sofia

Мнение от adtcomers »

и аз да пиша ,на 06,09,2010 г отидох на един язовир ,разтоварих си багажа и ??? да преместя колата на зад МИНАХ ПРЕЗ 2-ТОПСЕТА НА 3 коляно 1 Топ-на 5 коляно и къпинг на 3 коляно ,изпратих ги в Шумен на Николай ,другата седмица ще съм готов ,тогава ще ви ги покажа,
Атанас Топов
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от waglerbg »

adtcomers написа:и аз да пиша ,на 06,09,2010 г отидох на един язовир ,разтоварих си багажа и ??? да преместя колата на зад МИНАХ ПРЕЗ 2-ТОПСЕТА НА 3 коляно 1 Топ-на 5 коляно и къпинг на 3 коляно ,изпратих ги в Шумен на Николай ,другата седмица ще съм готов ,тогава ще ви ги покажа,
Върши чудесна работа.
...read between the lines...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”