Филмите по Хоби ТВ II

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Публикувай отговор
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Д-р Флекс »

Младен Маринов написа:"Гургулиците минаха покрай мислената линия на визуалната връзка"

Кирил Начев - Джигита


Киро Джигита е Сила!!! :tup:
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Мишел-Маяк »

Д-р Флекс написа:
Младен Маринов написа:"Гургулиците минаха покрай мислената линия на визуалната връзка"

Кирил Начев - Джигита


Киро Джигита е Сила!!! :tup:[/quote
Дарт Вийдър на лова и риболова.Горд съм че го познавам.Наздраве. :D
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Doktor-5 »

Снощи го видях пред блока му, гледаше трима работника, нещо му ремонтираха пред входа.
Викам му:
- Аве Кире, кви са тиа визуални връзки между гургулиците бре! :lol:
Той взе да се смее с глас и ми казва:
- Ми кво да праая ве Док, оператора вика текста ни е малко, говори повече! :lol: :lol: :lol:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Д-р Флекс »

Добре, че са вашите филми с Мишел, Док, и Киро Джигита с неговата продукция, иначе Хобитите отдавна да са kaput gegangen ...
Младен Маринов
Мнения: 382
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 10:39
Риболов: Плувка, фидер.
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Младен Маринов »

Цялата бургаска група сте супер! Невероятно вдигате настроението, а и си ги разбирате нещата!
:tup: :tup: :tup:
RUNNING WILD написа:...CATCH AND FRY.....батенце...
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Doktor-5 »

Да ви кажа, че другаря Кире е станал общински съветник.
Жалко че нямах с какво да го снимам, да го видите къф убавец е в Арманито, напрао манекен! :D
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
miro253
Мнения: 205
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:07
Риболов: в България
Местоположение: София
дал Браво: 25 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от miro253 »

Значи Хоби ТВ-то, освен Евроспорт, всички италиански, английски и руски ловни и риболовни програми вече ще конкурира и Фешън ТВ-то.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Д-р Флекс »

А Киро Джигита - президент, але, але!!!

Като стой, та гледай: ако сега почне да се готви, тамън като стане на 40+, ще го изберем на първи кръг още! :D
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Doktor-5 »

Кире е на 52, ама е като момченце. :D
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Д-р Флекс »

Doktor-5 написа:Кире е на 52, ама е като момченце. :D
Ще се пръсна откъм гърба от завист... :D
galin_fcb
Мнения: 101
Регистриран на: Нед Юни 19, 2011 0:32

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от galin_fcb »

В момента то HOBBY TV HD върви филмът:
С въдица в ръка,втори сезон,43еп.
Филмът е на 2 части.
Филмът е за риболов на мренки по 10-15см. на река Марица,участниците са.................
В краят на първата част операторът се появява в кадър сред риболовците и започват да обсъждат как филмът щял да се превърне от "С въдица в ръка" в "С вилица в ръка"!!!!!!
Във втората час единият от риболовците казва как са били хванали риба за 2 тигана!!!!!!!
Е.............какво повече може да се каже.
Това е все едно тези герои дето си правят клипчета със стотин километра в час да не ги правят със телефоните си а да викат оператора да ги снима и после да ги пускат в ефир.
Абсурдна "Държава"!!!!
Аз имам една дума с която ще се опитам да го опиша:
Манталитет.
Младен Маринов
Мнения: 382
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 10:39
Риболов: Плувка, фидер.
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Младен Маринов »

Този филм е абсурден за показване по каквато и да е телевизия. Първо-показва частен селски риболов по селски методи от които се отвращавам да слушам, камо ли да гледам или присъствам на живо. Това да ловиш черна мряна с тия криваци по тия методи си е направо престъпление. Второ-през цялото време като фон върви изложение, в което постоянно се говори за бяла мряна, която не знам какво общо има с Марица. Все пак по телевизията трябва да се излъчват предавания с грамотни риболовци, които да ти радват душата като ги гледаш.
RUNNING WILD написа:...CATCH AND FRY.....батенце...
firepd

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от firepd »

Младен Маринов написа:Този филм е абсурден за показване по каквато и да е телевизия. Първо-показва частен селски риболов по селски методи от които се отвращавам да слушам, камо ли да гледам или присъствам на живо. Това да ловиш черна мряна с тия криваци по тия методи си е направо престъпление. Второ-през цялото време като фон върви изложение, в което постоянно се говори за бяла мряна, която не знам какво общо има с Марица. Все пак по телевизията трябва да се излъчват предавания с грамотни риболовци, които да ти радват душата като ги гледаш.
Айде де 99% от ловящите мряна по Марица, ловят точно така.Големи разбирачи се извъдихте и веднага -селяни.Бог знае ти пък от коя маала си :lol: Значи ако не ловиш според ""Европейските ценности и стандарти"" значи си селянин :lol. Аман от избивачи на комплекси.
Младен Маринов
Мнения: 382
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 10:39
Риболов: Плувка, фидер.
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Младен Маринов »

"Филмът" не е естетичен и поучителен, отделно от това е дезинформиращ относно разпространението на рибните видове в реките в България. Поради тази причина подобни "продукции" нямат място в ефира. Съжалявам ако си се припознал в поста ми.

п.с. Аз съм от махала Ореша на с. Голям Извор, обаче когато бях малък махалата все още беше на колиби и много се радвах като ме наричаха селянин, а пък аз бях колибарин.
RUNNING WILD написа:...CATCH AND FRY.....батенце...
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Филмите по Хоби ТВ II

Мнение от Мунчо »

Значи цялата поредица "С въдица в ръка" е изключително елементарна, очевидно насочена към съответната аудитория, и представя риболова в най-примитивните му аспекти. На няколко пъти се каня да напиша едно писмо до телевизията, за да им кажа, че с подобни продукции се самодискредитират, обаче знам, че няма смисъл...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”