Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Мунчо »

Изпъването е един жесток(за белите червеи) процес, Митре. :lol: Някои колеги ги попарват, други ги замразяват по-деликатните просто ги давят :lol: ... Абе въобще риболовът на естествена стръв предоставя възможност за полети на фантазията в областта на садистичните масови убийства на насекоми и техните ларви. :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от Мунчо на Сря Мар 28, 2012 9:15, променено общо 1 път.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Д-р Флекс »

mitioto написа:Извинявам се за невежеството ми, но какво имате предвид с: "... да изпъне белия червей..." :roll: :oops:

В смисъл да го оставите на слънце и да "опъне петите" един вид ли?! :roll: :oops:

п.п. Аз предлагам на Ичето нещо друго... Вместо бели, да използва от ситните цръвци на Бъркли. Има всекакви цветове. Така хем ще чеша крастата с директния, хем после ще има духовното удовлетворение, че ги е смлял на силикони :D Дори може с висящ монтаж да се добави и една нимфа, некъде по линията... По този начин ще успее да съчетае всичките му любими форми на риболова в едно, което според мен си е тотална душевна ч*акарака :D
Мите, бре! Да не са ти спрели пиенето??? :D
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от mitioto »

Д-р Флекс написа: Мите, бре! Да не са ти спрели пиенето??? :D
:lol: :lol: Не бе Андре, даже го увеличавам до литър и половина ракия за седмица, ама махорките ми спреха ударно... :lol:

Ичи, нищо не каза за предложените иновации. Мисля, че ще си първия в световен мащаб!
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от mitioto »

Мунчо написа:Изпъването е един жесток(за белите червеи) процес, Митре. :lol: Някои колеги ги попарват, други ги замразяват по-деликатните просто ги давят :lol: ... Абе въобще риболовът на естествена стръв предоставя възможност за полети на фантазията в областта на садистичните масови убийства на насекоми и техните ларви. :lol: :lol: :lol:
Добре де /тука съм сериозен/ нали като мръдкат е къде, къде, по-добре... Уж кълве повече :oops: :roll: Аз колко пъти съм псувал, като съм ходил за уклей, кога измрат... Оказва се, че е требвало да се радвам... :roll: Объркан съм :oops:
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от naso »

Мунчо написа:Изпъването е един жесток(за белите червеи) процес, Митре. :lol: Някои колеги ги попарват, други ги замразяват по-деликатните просто ги давят :lol: ... Абе въобще риболовът на естествена стръв предоставя възможност за полети на фантазията в областта на садистичните масови убийства на насекоми и техните ларви. :lol: :lol: :lol:
Мунчо. На мен най-естетски ми се вижда тоя със замразявянето. Червейчетата започват да си мислят, че идва зимата и се успокояват, и им става едно леко на душата, и айдеее... :D
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Мунчо »

Aбе казват, че "бялата смърт" била много приятна, но аз някак се съмнявам, като си представям как тракам със зъби от студ, докато точа сополи...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 240 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Yuri Varbanov »

Момчета само да не Ви набарат от ПЕТА ли,ПИТА ли бяха,че те са едни лоши какички,дето се мислят за батковци!Общо взето спукана Ви е работата! :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от naso »

Мунчо. Другия път отиваш на тая рекичка, приток на Янтра :wink: http://www.youtube.com/watch?v=0Zq_smMtnzY" onclick="window.open(this.href);return false;
Името и на лични :wink: Да си ловиш на спокойствие
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Станимир »

naso написа:Мунчо. Другия път отиваш на тая рекичка, приток на Янтра :wink: http://www.youtube.com/watch?v=0Zq_smMtnzY" onclick="window.open(this.href);return false;
Името и на лични :wink: Да си ловиш на спокойствие
Бате Насо, благодаря ти за видеото! Красота...

А изпънатия чръв не се ли ползваше в захранката да не разбива топките? :?
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от krasimir »

naso написа:Мунчо. Другия път отиваш на тая рекичка, приток на Янтра :wink: http://www.youtube.com/watch?v=0Zq_smMtnzY" onclick="window.open(this.href);return false;
Името и на лични :wink: Да си ловиш на спокойствие
Не знам на какво е приток, ама под клипчето пише, че е далеч май. Все тая де... какво ли не бих дал, поне веднъж в живота си та отида на такова място с болонезе/щека и 10-15кг килограма захранка... :oops: :D
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от naso »

Станимир написа:
naso написа:Мунчо. Другия път отиваш на тая рекичка, приток на Янтра :wink: http://www.youtube.com/watch?v=0Zq_smMtnzY" onclick="window.open(this.href);return false;
Името и на лични :wink: Да си ловиш на спокойствие
Бате Насо, благодаря ти за видеото! Красота...

А изпънатия чръв не се ли ползваше в захранката да не разбива топките? :?
И аз по естетски причини не го изпъвам, ама така да се намираме на приказки с Мунчо
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Мунчо »

Само не можах да разбера дали истинският естет и гъзар изпъва червеите, или тъкмо напротив? :lol:

п.с. Насо, знам го отлично това дере - Лопушница точно под ракиджийницата, вира до селския колектор.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4566 пъти

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от outsider »

Мунчо написа:Само не можах да разбера дали истинският естет и гъзар изпъва червеите, или тъкмо напротив? :lol:
Истинският естет и гъзар изобщо не би си задал такъв въпрос! "Аз ги изпъвам , следователно ТОВА е гъзарията"-те това би казал Дъ Грейт Уан , и всички кандидат-гъзари без да се замислят биха ппоследвазли примера Му :mrgreen:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Doktor-5 »

:lol: :lol: :lol: :lol: Неееее не издържах вече :lol: :lol: :lol: :lol:
Мунчо не му требе да му изпъват червея, нито да му се разбиват топките! :lol: :lol: :lol: :lol:Той си има колежки за тая работа! :lol:
Тва ся риболов ли е, или садо......... :lol: :lol: :lol:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Сръдлив пуризъм с празна торбичка

Мнение от Мунчо »

Юрая, ходиш ли по твоя вилает, бре? Аз всяка седмица съм там, а ти "бягаш по тъча" май? :D :P
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”