Откраднати такъми за риболов на щека, боло и фидер !!!

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Откраднати такъми за риболов на щека, боло и фидер !!!

Мнение от MapuaH »

Колеги, темата се дублира с ОФФ-а , но тук са всички плувкари и мисля, че може и бъде видяна от повече хора, касаещи ги същите такъми, които ми бяха откраднати на мен.

Ще помоля модераторите да я оставят само един ден тук и след това да я изтрият !!! Благодаря предварително !!!

Приятели, дойде и моят час........ Днес при влизане в гаража констатирах, че са ми задигнали 90 % от такъмите за риболов на щека, както и неща за мачов риболов и риболов на фидер, а именно :

+ платформа Rive Sphinx с всички прикачни - две за чадър (Риф), едно за живарник, за тава, лапи и т.н. Шест телескопични крака.

Изображение

Изображение

+ тава за платформата - Престън

Платформата беше пълна с всичко необходимо за идеален риболов на щека - куки, тежести, сонди, влакна, совалки, всичко...........

+ ролер Престън

Изображение

+ гребени за топ сети Мавер

Изображение

+ кеп Колмик
+ сак Филстар 55 л. пълен с какво ли не..... всякакви по размер кутии на Стонфо, допълнителни прикачни, около 30 кошнички фидер, влакна и тежести и т.н.

Изображение

+ плувки за риболов на щека - основно Сенсас и Престън - около 50 бр.
+ близалки Кралузо - около 15 бр.
+ макара Shimano Stradic 2500

Изображение

+ болонеза Тика Техниум 6м, на 5 риболова. Практически нова.
+ около 50 плувки буренца за риболов на болонеза. Основно Сенсас.
+ две баки - 40 л. и 25 л.
+ чисто нов стол Корум, за който преди известно време бях пуснал тема дори :

KORUM ACCESSORY CHAIR
Изображение

Дори и един единствен път не е ходил за риба. Само е разопакован, тетсван и прибран обратно.

+ камуфлаж Хилман, зимен комплект, заедно с поларените подплати, размер XXL
+ копелетата са взели дори и термобельото заедно с термочорапите ми, както и две шапки и два чифта ръкавици.


Знам, че шанс да се намерят нещата няма, но все пак да помоля всеки, който ходи да пазарува някъде из магазните да се оглежда, ако някой предложи нещо за продажба или пък, ако вече там е оставено нещо подобно. Знам, че всеки от нас има познати собственици или продавачи. Нека сподели с тях този случай. Имам съмнения, че хората откраднали всичко не са риболовци, защото са оставили други интересни неща непокътнати. Като специфичен белег към платформата конкретно мога да кажа, че всички закопчалки са ръждясали от неизползване дълго време. Рядко са хората с рифове, които не ги ползват :) Някак си, ако я видя ще я позная веднага :) Същото важи и за кутийте пълни с плувки. Просто си познавам селекцийте.

Само да обобщя - откраднати са в кв. Витоша преди 2, 3 дни най-много. Можете да използвате всякакъв начин за контакт с мен - 0899 01 99 66 - Мариан, темата или ЛС.

Огромно благодаря на всеки, който може да помогне с някаква информация !!!

Поздрави
Мариан
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Алка
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2011 13:47
Риболов: дУховен
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Откраднати такъми за риболов на щека, боло и фидер !!!

Мнение от Алка »

Съжелявам Мариански.Ръчичките им да изсъхнат дано.Вероятността да са от твоята махала е най вероятно.Отпечатаци не можеш ли да свалиш.Може да имат в полицията познайници от махалата,наркоманчета.Камери също помагат и не е скъпо в сравнение с нещата които държиш в къщи.И вече в съда се приема за доказателство,така че само това е спасението.Пфу :twisted:
ARTHM560UL+21LuviasAirity1000s\EXC 730ML+Exist3000
RB55MS+21Luvias2000s
EXC600ULX+21Luvias2500s\ES76MLXF+Stella4000XG
RB 62 MS+Stella c2500sxg\ES70MH+CertateHK2500R
LEP 69L+Exist2506
LEP70LX+21Luvias2500sqxd\LES76MF2+CertateHK3012H
SR BW70L+Stella4000S\LXS70ML+StellaC3000S
EXC630LM+Stella c2500shg
livinginchaos
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Ное 25, 2011 12:48
Риболов: На леко, на тежко /щека/
Местоположение: Пазарджик/Пловдив

Re: Откраднати такъми за риболов на щека, боло и фидер !!!

Мнение от livinginchaos »

Направо ужасно! Стискам палци да откриеш поне част от нещата! На крадците да им изсъхнат ръчичките! От всичко най-мразя кражбата!
Който е нарекъл щекарския рибоов "на леко" не го е практикувал...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”