С директен за едри риби

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
diavolo666
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Май 15, 2012 9:59
Риболов: плувка
Местоположение: Стара Загора

С директен за едри риби

Мнение от diavolo666 »

Много добро клипче!Брат руснак демонстрира масирано първоначално захранване-без последващо подхранване,като целта е риболов на шарани с директна 8-ца. :fish15:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: С директен за едри риби

Мнение от Коце »

Хубави риби. За такъв риболов трябва по-стегнат директен за да има контрол над рибите. Иначе ще се бяга по брега след тях! Аз два пъти съм имал късмета да закачам едра риба на 6-ца и потвърждавам, че адреналина е максимален, влакното пее....!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
diavolo666
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Май 15, 2012 9:59
Риболов: плувка
Местоположение: Стара Загора

Re: С директен за едри риби

Мнение от diavolo666 »

Коце написа:Хубави риби. За такъв риболов трябва по-стегнат директен за да има контрол над рибите. Иначе ще се бяга по брега след тях! Аз два пъти съм имал късмета да закачам едра риба на 6-ца и потвърждавам, че адреналина е максимален, влакното пее....!
Наистина,удоволствието е несравнимо!Аз със 7-ца,210 грамова,съм вадил угоени шарани до към 3 кг. и беше голямо гонене :lol: Преди малко гледах един 8 мт. Formax Accord,със жило(379 гр.)та се чудя дали няма да ми свърши добра работа,както за бабушки,така и за шарани? :roll: Че и може на изплащане да се вземе :shock:
viiksan
Мнения: 304
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 0:56
Риболов: На плувка,фидер,и подледен

Re: С директен за едри риби

Мнение от viiksan »

Преди малко гледах един 8 мт. Formax Accord,със жило(379 гр.)
На кантар ли е 379гр.или по каталог,защото аз мерих такъв в един магазин,по спомен беше около 410гр.
НЕ ИЗПОЛЗВАМ Facebook!!!
Аватар
diavolo666
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Май 15, 2012 9:59
Риболов: плувка
Местоположение: Стара Загора

Re: С директен за едри риби

Мнение от diavolo666 »

viiksan написа:
Преди малко гледах един 8 мт. Formax Accord,със жило(379 гр.)
На кантар ли е 379гр.или по каталог,защото аз мерих такъв в един магазин,по спомен беше около 410гр.
По каталог съм го гледал,иначе не знам колко е реално.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”