Мавер елит 87 Vs Мавер 501 лонг

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
gogobogo
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Дек 28, 2006 20:32
Местоположение: Burgas

Мавер елит 87 Vs Мавер 501 лонг

Мнение от gogobogo »

Здравейте дойде време май да си сменя щеката май. Във форума има две интригуващи оферти за Мавер Елит87 и Мавер 501 Лонг. Въпроса ми е коя е по добра според вас. Уточнявам че в момента съм Мавер 371. Става въпрос относно качествата на щеките а не офертите и окомплектовката. Благодаря ви за помоща и отговорите предварително.
galfii
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 22:07
Местоположение: Пловдив

Re: Мавер елит 87 Vs Мавер 501 лонг

Мнение от galfii »

Имал съм удоволствието да ловя и с двете щеки(в буквалния смисъл). Много класни щеки. Разлика между двете е много малка, само при едновременен тест се усеща че елита е малко по бърз и пъргав от 501.Но това зависи и от топсетите.Като минус , за елита е много проблемно снабдяването с резервни колена.А 501 е просто легенда.Вадил съм 10 кг.шарани с такава щека.И все още продължавам.
P.S.
Понеже писането не ми е силата, може когато пожелаеш да ми се обадиш по телефона,готов съм да помогна с каквото мога.
Винаги кълве един час преди да отида на язовира и половин час след като си тръгна!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”