ПОМОЩ колеги ... за макара

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Ivan7777
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 21:19
Риболов: spining
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 22 пъти

ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от Ivan7777 »

Искам да направя подарък на баща ми и понеже пратикувам друг риболов ще потърся ваща помощ.
Трябва ми макара за болонеза лека ,бързо уборотна ...бюджет до +/- 300 лева .... вметвам ,че е фен на шимано но това не е критерий .. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :tup:
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от PAMPASA »

Ivan7777 написа:Искам да направя подарък на баща ми и понеже пратикувам друг риболов ще потърся ваща помощ.
Трябва ми макара за болонеза лека ,бързо оборотна ...бюджет до +/- 300 лева .... вметвам ,че е фен на шимано но това не е критерий .. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :tup:
http://www.nordfishing77.at/shimano-str ... -2016-2789

-тегло - 230 гр.
-обороти - 6:1
-БЕЗ резервна шпула

Цена с доставка - 154 евро = 307 лв.
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
Венелин Радушев
Мнения: 647
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 18:08
Местоположение: Силистра
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от Венелин Радушев »

Пробвай с няколко от наличните му макари (предполагам има) - макара с какво тегло балансира добре въпросната болонеза. Току виж се оказало, че с малко по-тежка макара се лови по-комфортно от с 200 грамова, иначе подкрепям напълно колегата за страдик.
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Ivan7777
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 21:19
Риболов: spining
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от Ivan7777 »

Благодаря колеги ...... и това е вариант но забравих да добавя ,че обича заден аванс двоен като на стария страдик .. които има ама размер 3000 Shimano Stradic GTM RC има също shimano super gtm размер 2500 ... а болото е тика уондар ли беше синя ..... снощи леко го подпитах спомена ,че иска да си намери същия Shimano Stradic GTM RC самоче размер 2500 ... така някои ако има идеи от каде мога да го намеря ,че маи са изчерпани и нз прозивеждат ли се още ????? Не ме барка и да е ползвана такава запазена обаче ..... това един от вариантите ми ... :roll: :roll: :roll:
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от empar »

Първи вариант или
Втори вариант
По-добри цени няма. :tup:
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Ivan7777
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 21:19
Риболов: spining
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от Ivan7777 »

Благодаря може ли малко повече инфо на лични за поръчката ... ???
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от PAMPASA »

Ivan7777 написа:Благодаря, може ли малко повече инфо за поръчката ... ???


Карта , пейпал - акаунт , доставката е 12 евро................ :wink:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Ivan7777
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 21:19
Риболов: spining
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от Ivan7777 »

Дам поръчах вече ама през виза защото ми е нова картата трябваше да чакам одобрение от пейпал .... и така сега чакам ... ще пиша какво се случва Благодаря на всички за съдействието :tup:
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от PAMPASA »

Ivan7777 написа:Дам поръчах вече ама през виза защото ми е нова картата трябваше да чакам одобрение от пейпал .... и така сега чакам ... ще пиша какво се случва Благодаря на всички за съдействието :tup:
Продавача в конкретния сайт е много точен и коректен :wink: -предполагам са ти дали тракинг номер ( да си проследиш пратката), нещата пристигат за около 4 работни дни - мисля ,че в БГ работят с Интерлогистика .

:tup:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Ivan7777
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Апр 15, 2015 21:19
Риболов: spining
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: ПОМОЩ колеги ... за макара

Мнение от Ivan7777 »

Колеги макарата е при мене сичко е точно :tup: :tup: :tup: Искрено много благодаря на колегите за сайта и съветите, да ви се връща двойно !! Сега остава да изненадам бащата . Единствено в кутиката нямаше стандартното шишенце с масло :roll: и калъфката е малко по-страна материя от другите . Но това няма значение макарата е бомба :tup: :fish15: :fish15: :fish15:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”