Възможно ли е ?

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Възможно ли е ?

Мнение от Doktor-5 »

И двамата сте попаднали на риби с остра форма на битова депресия с ясни уклони към самоубийство!
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Възможно ли е ?

Мнение от babydoctor »

Абе моят 70-80 мин. се бори със самоубийствените си пориви... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Възможно ли е ?

Мнение от Doktor-5 »

Може в момента на "самозакачане и самозасичане" да не те е харесал и рЕзко е променил решението си, търсейки друг разтушител за душевните си терзания! :D
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Възможно ли е ?

Мнение от Д.Граховски »

Аз преди няколко години извадих 20 кг толуп закачен под опашката със спининг такъм серт ексиид 0.9-5 грама, влакно плетено и повод от флуоро 8 либри, две стари стари подложки, които ми опъна рибата и вирбел с карабинка с 4 либри тест, а и макарата шимано катана 1000, която след тоя риболов приключи с риболова.

А с директен съм виждал как шаранчета по кило счупиха два, даже както си ловяхме и видяхме върха от директния и от начало го помислихме за змия :mrgreen:
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Възможно ли е ?

Мнение от babydoctor »

На същото място първите три излета след откриването имахме по живарник бабушка и по 10-15 безапелационни късания. Отидох през седмицата с новозакупена костенуркя 0.22, те пък не щат да кълват гадчетата. Нали това прави интересен риболова... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Възможно ли е ?

Мнение от babydoctor »

И да, в риболова всичко е възможно, това му е интересното. 80-тте докторувах в Кюстендил, при пролетното пълноводие се образуваха малки тихи участъци зад подпорите на Конявския мост - там от мостае се ловяха скобари 42-45 см. Проблем беше ваденето - ходех зсеки ден след работа от 2 до 4-5, закачах 20+ риби, прибирах 6-7. Поканих колега приятел, който докторуваше в Бараково, в петък напоително се заканвахме на скобарите, събота - неделя там и...ниенте, без удар. И така 3 уикенда подред. През седмицата си ловях. Колегата ме обвини в алкохолен делириум, въпреки, че хладилвика ми беше претъпкан със скобар... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”