Есенно почистване на река Марица около Пловдив! Важно!

Място за всеки, който се вълнува от обкръжаващата го среда по време на риболов и иска да помогне за опазването и подобряването й.
Nissan
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Юли 19, 2011 11:20

Есенно почистване на река Марица около Пловдив! Важно!

Мнение от Nissan »

Колеги дайте да се организираме ей така не за риба,ами просто да идем да почистим покрай 6-ти и 9-ти км на Марица.
Ако някой иска да предложи и другаде.
Идеята е да почистим местата където ходим.Страшна мизерия е.
Вече има 3-ма съфорумци които са съгласни.
Няма да им казвам имената,те ще пишат тук сигурен съм!
Здравейте колеги,
Искам да Ви уведомя, че на 09.10.2011 се организира групово есенно почистване на река Марица около Пловдив и в частност 6ти и 9ти километър. Желаещите да дойдат, могат да ми пишат ЛС, като споменат дали са с превоз, колко човека са и от кой квартал са, за да направим организацията по извозване. За тези с превозните средства, срещата е на краварниците в 11:00. Носете си чували за боклука, като всеки с кола, да си отдели място за извозването му до определените за целта места.
Колеги никой не е длъжен да идва, но нека се погрижим за нашата река. Това е линк към организационната тема -> http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f ... 3&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;
Поздрави Любо!
До тук ще спомена, че вече имаме и подкрепата на ХобиТВ. Нека се организираме всички колеги от Пловдив и да почистим малко любимите ни кътчета. Нека всеки, който може и е свободен да отдели 1 час в неделя и да дойде да помогне.
Моля за извинения пред административния екип за линка който съм дал, но е с добронамерена цел. Нека ако е възможно да се сложи като важна тема и да се види от повече хора.
Сигурен съм, че ще има хора, които ще откликнат.
Бъдете здрави! Поздрави Любо!
Nissan
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Юли 19, 2011 11:20

Re: Есенно почистване на река Марица около Пловдив! Важно!

Мнение от Nissan »

Здравейте колеги,
След като на 09.10.2011 се проведе еко акцията под мотото "Да изчистим бреговете на река Марица", решихме да повторим инициативата. Имахме съдействието от два риболовни форума и от телевизия Хоби ТВ. След като бях обявил в репортажа, че ще има повторно събиране и почистване, ние с г-н Бутников решихме датата да е 13.11.11, мястото е същото (6ти километър, под краварниците), но часа става 13:00
Ето на кратко какво се случи предният път:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UUOiCYbs ... r_embedded[/youtube]
Това е репортажа:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D18zkoT2 ... r_embedded[/youtube]
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Есенно почистване на река Марица около Пловдив! Важно!

Мнение от jazzmena »

Браво колеги. Дано по-вече хора да идват и да помагат. Дано и да е все по-чисто и да дойде ден, когато няма да трябва да правим еко акции.
Публикувай отговор

Обратно към “Екология”