Видео каст !

Тук ловят с примамка, мултипликатор и чепата пръчка.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Видео каст !

Мнение от quietriot »

доста регулар както се вижда.
Аватар
ivanpl
Мнения: 260
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 16:22
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Видео каст !

Мнение от ivanpl »

Регулара не е мръсна дума, на мен лично боравенето с такъв "уред" ми носи доста повече наслада, в сравнение с ултра, мега, екстара фаст колци.
Всичко е въпрос на вкус и условия :tup:
От клипа не изглежда пръчката да е излишно лигава, а е модел 2012 с дебелина на бланката 1.25/5.85 мм ... направо нечестиви мисли напират в главата ми за TMarquis TMC-562L MGS (1.52/6.90 мм) , която би трябвало да е доста близка + sinking minnow to 6g специале :P
А и като пуснете рибата ще изпитате тръпка, дори по-голяма от тази при хващането й.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Видео каст !

Мнение от quietriot »

Ванка, грешно си ме разбрал аз харесвам регулар строя защото смятам, че е много по- удачен за кастинг на малки примамки особено такива които не летят добре, само че с едно НО и то е -течение.
Моя кардиф е ериа и в течение става на лък, сиреч е удачен само за затворен водоем иначе мята прекрасно, но в течение става само със силикон.
М крафта е бърз иси е типичен BFS но губи в кастинга от това, Чейсъра е по средата и печели дистанция за куци и нелетящи примамки и на полсдно място моята хенд мейд пръчка мята най добре защото е от снадка за мач и си е чист регулар, но и там внимателно с течението трябва да се борави, изводът е че колекциятя ще расте с много пръчки за различните случаи, виж за макри 3-4 стигат и си покриол почти всичко , със спопите обаче не е така. Аз имам вече над 10 които почити не се дублират.
Аватар
ivanpl
Мнения: 260
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 16:22
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Видео каст !

Мнение от ivanpl »

така е Васко :tup:
Имах предвид, че межди еира регулар и стрийм регулар има балкан разлика ... и лично аз съм фен на стрийм регулар :fish15:
А и като пуснете рибата ще изпитате тръпка, дори по-голяма от тази при хващането й.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Видео каст !

Мнение от quietriot »

ivanpl написа:така е Васко :tup:
Имах предвид, че межди еира регулар и стрийм регулар има балкан разлика ... и лично аз съм фен на стрийм регулар :fish15:
бе те с техните мейнстрйм, маунтин стрйм и на баба им стрйм-а бая се чудя кое как ще е накрая, та май си требе от всичко за проба пък после каквото ни ляга остава , другото на сергията , белким живне тоя пазар.
Аватар
evil
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 7:24
Риболов: все повече спининг
Местоположение: Русe
дал Браво: 33 пъти
получил Браво: 197 пъти

Re: Видео каст !

Мнение от evil »

Едно интересно видео, любезно представено от Hajime Murata (за тези, които не са го гледали).
https://www.youtube.com/watch?v=UtFo7Vb ... ebtuSt1Dqg" onclick="window.open(this.href);return false;
Моля желаещите да превеждат да се включат навреме, да не разбиваме мита, че кучето само с гледане, касапин не ставало. :wink:
BornToDrink
Мнения: 448
Регистриран на: Съб Окт 20, 2012 14:19
Риболов: Спининг
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Видео каст !

Мнение от BornToDrink »

Малко заигравка с първия кефал от откриването. :D

https://www.youtube.com/watch?v=SwXuhnaS6DM" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ivanpl
Мнения: 260
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 16:22
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Видео каст !

Мнение от ivanpl »

:tup:
кадрите от летящия релийз много радват :lol:
А и като пуснете рибата ще изпитате тръпка, дори по-голяма от тази при хващането й.
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: Видео каст !

Мнение от yuri todorov »

Малко руско видео с участието на Abu Revo LT & Jackall Tiny Fry - 1,5 gr



NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Аватар
ivanpl
Мнения: 260
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 16:22
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Видео каст !

Мнение от ivanpl »

Интересен прототип от Дайва
А и като пуснете рибата ще изпитате тръпка, дори по-голяма от тази при хващането й.
Публикувай отговор

Обратно към “Бейткастинг”