Мултипликатор Abu Garcia revo MGX - въпрос

Тук ловят с примамка, мултипликатор и чепата пръчка.
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: Мултипликатор Abu Garcia revo MGX - въпрос

Мнение от yuri todorov »

yuri todorov написа: Разликата им е основно в размера, т.е. теглото и дръжката :idea:
Едната е брутална, другата още по..........


Това онагледява горното ми твърдение


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Хариус
Мнения: 2405
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Мултипликатор Abu Garcia revo MGX - въпрос

Мнение от Хариус »

Не е лошо да се види и това:
Абе нещо неудобно ми се струва това Торо - един такъв разлят изглежда. Отделно дръжката му седи неестествено голяма, а освен това не ми харесва и това, че са решили да е по-надолу от корпуса на макарата - това имам чувството че ще е неудобно за джърк. Дано да успея да се видя с Васко, за да направя 2 проводки, и тогава ще мога да кажа повече. Впечатление прави и, че буквално не намерих клип с джъркове, което е малко странно - всички кадри са от морски риболов. Освен това попрочетох и някои противоречиви мнения от джъркисти за нея, та знам ли....
Аз за себе си съм решил с какво да ловя и не знам защо се лансира мнението, че бъчонките са едва ли не неудобни, но аз лично не съм останал с такова впечатление.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Мултипликатор Abu Garcia revo MGX - въпрос

Мнение от quietriot »

Ще се видим Гена аз да не съм президента да не мога да те вместя в графика си за уикенда, ти мисли къде да ходим за риба че са три дни празници :tup: и имам да пробвам 5 нови пръчки , давам ти Торото да си го пробваш аз почвам да си пробвам новопопълненията. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Бейткастинг”