Помощ за въдица DAIWA GENERATION BLACK - GB TwitchIn'Stick

Тук ловят с примамка, мултипликатор и чепата пръчка.
milen_ilchev
Мнения: 541
Регистриран на: Сря Окт 26, 2011 20:08
дал Браво: 48 пъти
получил Браво: 51 пъти

Re: Помощ за въдица DAIWA GENERATION BLACK - GB TwitchIn'Sti

Мнение от milen_ilchev »

Не бързай да заключваш темата! Сподели и ти впечатления за пръчката, за да не е само едностранно (мое) мнение. Пръчката както вече писах е "колеста", но при замятане не е такава.
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Помощ за въдица DAIWA GENERATION BLACK - GB TwitchIn'Sti

Мнение от Fat Head Killer »

milen_ilchev написа:Не бързай да заключваш темата! Сподели и ти впечатления за пръчката, за да не е само едностранно (мое) мнение. Пръчката както вече писах е "колеста", но при замятане не е такава.
Добър вечер:) Вече 2 дена риболовствам с пръчката и макарата навих плетеняк на Sufix Performance Fuse 12 lb.Вчера започнах със дроп шот 14 г много чувствителна всеки камак се усеща по дъното доста стегната и твърда въдица .Иуспях да я сефтосам с един раиран бандит но дребен .Но след това ме сполетя нещастие сложих по малка примамка към 5 грама и стана ужас брада ужасна оправих я и след това вече имаше хубав тест 2 платики по над 1,5 кг затърмачени с блесната хубав тест :D :D :D Въдицата може да се справи с много по големи риби идеално за щука но макарата не е за малки примамки мисля или аз не съм я настроил добре иначе си стана баланс с въдицата .А ти с каква макара си и с какви примамки ловиш?Поздрави
milen_ilchev
Мнения: 541
Регистриран на: Сря Окт 26, 2011 20:08
дал Браво: 48 пъти
получил Браво: 51 пъти

Re: Помощ за въдица DAIWA GENERATION BLACK - GB TwitchIn'Sti

Мнение от milen_ilchev »

С тази макара няма де ти е комфортно с примамки под 10 грама според мен. Може би до към 7 да става, но това ще е минимума. Аз ловя с Т3 Балистик основно и от време на време с Дайва Риога. 5 грама ги хвърлям, че и по-малко, но най-добре от 7 нагоре. Според мен настройките са си грешни и за това се е получила тази брада.
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Помощ за въдица DAIWA GENERATION BLACK - GB TwitchIn'Sti

Мнение от Fat Head Killer »

Здр то и самата въдица не е лайт така че няма да мятам малки примамки и докато свикна на макарата ще е зор с настройката и .Ако не ще върви за продаване :D :D :D и ще направя един комплект с някоя дайва .Не успях да я пробвам с джъркове все пак за това е създадена .
Публикувай отговор

Обратно към “Бейткастинг”