Помощ за доставка

Тук ловят с примамка, мултипликатор и чепата пръчка.
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Помощ за доставка

Мнение от tommy12 »

Това важи за всички покупки няма значение от къде, ако си видял вече могат да ти закупят стока не само от сайтовете които са техният сайт, може и от друг сайт ссмо трябва да им дадеш линк до сайта и продукта който искаш да закупиш и пак само jp300 услугата.
aangelov61
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 8:56
Местоположение: Pleven

Re: Помощ за доставка

Мнение от aangelov61 »

aangelov61 написа:ще имаш опция и да промениш стойноста на съдържанието на пакета
Това ще бъде придружаващият документ към пратката ...... за пред жената ! (митницата в къщи)
aangelov61
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 8:56
Местоположение: Pleven

Re: Помощ за доставка

Мнение от aangelov61 »

Наистина е хубаво да ползваш такива посредници, но си има и неудобство, че те контактуват с много интернет магазини с които връзката за наличностите не е автоматична. Сега във връзка с намаленията този проблем е актуален поради засиленото търсене. В моя случай след като потвърдиха наличността на стоката и получиха плащането се оказа, че изведнъж избраната макара се свършила. А ходи сега се обяснявай ! Ако изтеглиш парите правиш двойни разходи по пейпал, ако ги оставиш не знаеш кога стоката ще е налична - като гледам, че май чак към края на януари и вероятно на други цени. Някакъв съвет ?
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Помощ за доставка

Мнение от tommy12 »

Пиши им да се договорите, ако не искат диспут с пайпал и ще си ги вземеш без чардж.
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Помощ за доставка

Мнение от tommy12 »

Ако не те натоварва сумата, не ги вади изчакай, след нова година курса на йената ще се увеличи. Аз nапример имам jp50,000 при тях все нещо интересно излиза на yahoo aукциона, а и надали ще я намериш по ефтино някъде.
aangelov61
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 8:56
Местоположение: Pleven

Re: Помощ за доставка

Мнение от aangelov61 »

Още един път благодаря за помощта !
В крайна сметка се насочих към http://zenmarket.jp/ru/?affid=CBC6A5D4" onclick="window.open(this.href);return false; и вече доставката е получена. Ще се постарая да я представя по-късно в подходяща от подфорума тема.
За себе си съм направил следните изводи:Пазаруване около големи празници е трудно - пръчките и макарите са на 80% изчерпани. С малки изключения сайтовете на японските ел. магазини са меко казани зле/ българските, особено познатите от форума са с нива по-качествени/, да се чуди човек на IT логистиката им. Всеки е точен в своята работа, ако друг не му попречи. Обработката на доставката е мигновена, японските пощи бързи, БУЛПОСТ в моя случай още по-бързи. Един час след получаване на пратката японските пощи ми пратиха съобщение, че съм си получил пратката :lol: Има големи магазини, чиито сайтове са само на японски, автоматичния превод не дава гаранция, че избраният продукт е същият за който вие си мислите, а там наистина има от пиле мляко, а и те не шипват извън Япония. Без да правя реклама на горния сайт / сигурно има и други такива посредници, защото той наистина е такъв, но с добри програмисти/, но чрез тях се разширяват възможностите за интернет пазаруване особено на специфични разработени за японският пазар риболовни стоки. Това е, дано съм бил и аз полезен !
Публикувай отговор

Обратно към “Бейткастинг”