Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Място с информация за проведени и предстоящи зарибявания, зарибителен материал и т.н.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от LVitchev »

Здравейте момчета ! Искам да ви уведомя че във момента има зарибителен материал 10-15см бели рибки по 0.40ст бройката.Хората ги докарват на място до всяка точка на България.Докарването е включено във цената !!! Ако някои се интересува,търсете на този телефон човека - 0892306979 и 0878196596 - Лъчо
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Charge
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Яну 12, 2017 17:13
Риболов: Риболов на река
дал Браво: 2 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от Charge »

при каква температура на водата могат да се гледат.При мен е доста топло
valkil
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 20:07
Риболов: морски, речен
Местоположение: Маказа
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 69 пъти
Обратна връзка:

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от valkil »

Чудна работа, бялата риба и други хищни риби се мръстят в момента. Налични в момента 10-15 см. рибки ми се вижда малко нереално. Забраната за техният улов влиза още през февруари! Те не са бозайници като делфините и живородящи, бялата риба хвърля хайвер,мъжкият охранява гнездото и най рано края на април може да достигне тези размери :) Иначе аплодирам идеята за зарибяване, и тези, които са решили да го правят тази година още началото на април да звънят телефони и да сключват оферти, че към края на май нищо не остава. Знам го от опит вече 10 години :)
Аватар
ICO69
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Дек 14, 2009 18:11
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 38 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от ICO69 »

valkil написа:Чудна работа, бялата риба и други хищни риби се мръстят в момента. Налични в момента 10-15 см. рибки ми се вижда малко нереално. Забраната за техният улов влиза още през февруари! Те не са бозайници като делфините и живородящи, бялата риба хвърля хайвер,мъжкият охранява гнездото и най рано края на април може да достигне тези размери :) Иначе аплодирам идеята за зарибяване, и тези, които са решили да го правят тази година още началото на април да звънят телефони и да сключват оферти, че към края на май нищо не остава. Знам го от опит вече 10 години :)
Първо, бялата в момента хал хабер си няма да се мръсти...Второ забраната за бяла е обикновено от 15 март...И трето гледаите датите като пишете нещо..
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от Д.Граховски »

То аз се чудя тая година да направим едно зарибяване на един язовир с бяла, че няма, а условията са перфектни, ама ще трябва да изчакаме, докато станат по 100-150 грама, че костура ще ги съсипе на секундата.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5650
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 547 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от Димитър Тодоров »

Д.Граховски написа: ....

Есента е идеалният вариант за зарибяване с бели рибки,когато даваш парички от
джЕба си и искаш нещо реално да се случи. Пролетта зарибителят е ситен и
просто храниш костура. Другото важно нещо е да има контрол - иара или други хора,
които да бият през ръцете алчниците ,дето събират зарибител! Щото моят личен опит
показа,че загубите не са толкова от костура ,колкото от алчни двукраки глупаци,
които събират в найлонови торби рибки по 20 см !! :evil:
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от Д.Граховски »

Там не ходят толкова много народ дето мисля да пускам. Есента още по-рядко, ИАРА не обхождат често, но контрол, горе долу има и по сигнал също реагират. Ще видим, ще говоря с няколко ентусиасти и ако се съберем, може да направим нещо като Марковото зарибяване.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от babydoctor »

Митак, ако мога да помогна с някой и друг пенсионерски лев, знаеш къде да ме намерииш
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от Д.Граховски »

babydoctor написа:Митак, ако мога да помогна с някой и друг пенсионерски лев, знаеш къде да ме намерииш

Знам, знам, само да тръгнем да се организираме
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Налични 10-15 см бели рибки за зарибяване

Мнение от babydoctor »

:tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Зарибяване”